Mercedes Mone

fka Sasha Banks

All Elite Wrestling
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57834
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

otužno, imaju tri sata rawa, koji često izgleda kako ga nemaju čime popuniti. pa stavi ženske mečeve od 10ak minuta svaki tjedan.

zapravo apsurdno je što ja nemam ideje koliko su neke cure uopće kvalitetne pošto nikada nemaju više od tri minute za pokazati što znaju. možda neke od njih su zapravo vrlo solidne, ili čak dobre, samo kako i kada to pokazati?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST redit kaže kako je imala jednako single fjudova u godinu dana u nxtu koliko i u 4 godine na main rosteru.

koliko
jebeno
žalosno
I sve te feudove je spušila. Čak je i Bayley dobila jedan feud i predstavljena je kao jača od Sashe.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5303
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la ante »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Sva tri za titulu
Zene su od brand splita imale 1 feud koji nije bio za titulu.Nikki Bella vs Carmella 2016.Jedan u 3 godine
Bilo je i Nikki vs Natalya :D
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Melloo »

ante je napisao/la:QR_BBPOST
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Sva tri za titulu
Zene su od brand splita imale 1 feud koji nije bio za titulu.Nikki Bella vs Carmella 2016.Jedan u 3 godine
Bilo je i Nikki vs Natalya :D
isti storyline :mrgreen:
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5303
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la ante »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST
ante je napisao/la:QR_BBPOST
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Sva tri za titulu
Zene su od brand splita imale 1 feud koji nije bio za titulu.Nikki Bella vs Carmella 2016.Jedan u 3 godine
Bilo je i Nikki vs Natalya :D
isti storyline :mrgreen:
Salu na stranu, Nikki vs Carmella je zapravo bio solidan feud :think:
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10428
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la ~MandyRose~ »

a Natalya vs Riott Squad gdje su imale tables match na TLCu?

Naomi vs Mandy Rose?

Mickie James vs Becky Lynch?

Maryse vs Brie Bella?
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Sasha Banks

Post Postao/la emirates »

Imali su oni vise feudova, samo sto nisu pamtljivi. Sasha je imala feud sa Niaom, mini feud sa Bayley (mislim da to slobodno mozemo tako okarakterisati), te feud sa Riott Squadom.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Imali su oni vise feudova, samo sto nisu pamtljivi. Sasha je imala feud sa Niaom, mini feud sa Bayley (mislim da to slobodno mozemo tako okarakterisati), te feud sa Riott Squadom.
Riott Squad feud nije bio singles feud, a ni story sa Bayley ne mogu okarakterisati kao feud jer su cijelo vrijeme bili u tagu i nikad nismo dobili pravi 1 na 1 meč.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Sasha Banks

Post Postao/la emirates »

Ali je trebao, islo se sa tim da rade 1v1, samo sto su to dropali. Te njihove razmirice su trajale par mjeseci, mislim da je ok okarakterisati to kao neki mini feud, pocetak feuda ili nesto, samo nerealiziran do kraja. Riott Squad jeste bio multi person feud, ali jbg ona je samo na tome potrosila bar 6 mjeseci, ako ne i dosta vise. Tako ti je, u NXTu je bila lice zenske divizije u ono vrijeme dok je bila tamo, a na main rosteru samo sporedni lik.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Ali je trebao, islo se sa tim da rade 1v1, samo sto su to dropali. Te njihove razmirice su trajale par mjeseci, mislim da je ok okarakterisati to kao neki mini feud, pocetak feuda ili nesto, samo nerealiziran do kraja. Riott Squad jeste bio multi person feud, ali jbg ona je samo na tome potrosila bar 6 mjeseci, ako ne i dosta vise. Tako ti je, u NXTu je bila lice zenske divizije u ono vrijeme dok je bila tamo, a na main rosteru samo sporedni lik.
A ne znam ni ja kako bi okarakterisao tu Sasha-Bayley priču. Ni oni nisu znali šta su tu htjeli. Ja sam jedan od rijetkih kojem je drago što na kraju nisu imali feud, ali su užasno sve to napravili.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

Booker T: I am going to tell you right now Sasha Banks has had more life-changing moments than so many that have walked into this business. She is made and she can do anything she wants as far as this business goes from what she has gotten from this business. So, I don't understand it. I can just say that. I don't understand it. I don't understand a lot of this stuff that goes on these days. We are in a totally different world right now as far as the pro wrestling business goes.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57834
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST more life-changing moments than so many that have walked into this business. She is made and she can do anything she wants as far as this business goes from what she has gotten from this business
to što je dobila nešto ne znači da nemre dobiti još više

kao i na poslu tražiš bolje. ako u kompaniji dođeš do točke di nemreš napredovati tražiš drugu kompaniju di možeš. financijski, inteletualno, statusno - i po meni je to sasvim normalno.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

Na redditu se pojavila tvrdnja da je Sasha u jednom intervjuu rekla da će prestati bojiti kosu kad se povuče, a njene najnovije fotografije pokazuju da je prestala bojiti kosu. Mislim, ono, ja ne znam o kojem se intervjuu radi i da li je ona to uopšte rekla, ali ko će ga znati.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10428
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la ~MandyRose~ »

i stavlja nonstop crno-bijele filtere
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

Interesantno kako je u neku ruku ženski mainevent Manije koji je trebao biti vrhunac ženskog kečeranja u WWE-u ustvari ugušio žensku diviziju.
Odgovori