Mercedes Mone

fka Sasha Banks

All Elite Wrestling
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

A koliko sebe to 'brine za njega' kada je toliko na putu? I kako se uspjevala brinuti s iznosom kojeg je imala prije potpisivanja novog ugovora? Koji je bio mizeran i kojeg je vrlo vjerojatno mogla dobivati i u rohu i tna uz manje dana.

Izgovori.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST A koliko sebe to 'brine za njega' kada je toliko na putu? I kako se uspjevala brinuti s iznosom kojeg je imala prije potpisivanja novog ugovora? Koji je bio mizeran i kojeg je vrlo vjerojatno mogla dobivati i u rohu i tna uz manje dana.

Izgovori.
Um...brine za njega tako što donosi pare, a ne zato što je sa njim.

Što se tiče toga zašto je potpisala novi ugovor, pa ono, vjerovatno su joj obećali da će dobiti tag titule ona i Bayley i da će dobiti dobar run sa titulama, no planovi su se promijenili.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Um...brine za njega tako što donosi pare
i kao što sam rekao, ako je mogla s prvim ugovorom, onda je mogla i sa istim takvim ili sličnim u nekoj drugoj kompaniji

tako da igrati na kartu autističnog brata nema smisla. Ako je htjela više novaca onda je potpuno jasno zašto je potisala za wwe, nije da joj je ovo prvi ugovor tamo, nije da nije znala kakva je situacija u kompaniji. No ako joj je stalo do wrestlinga imala je i druge opcije uz koje je i dalje mogla skrbiti za brata. Očigledno je potpisala zbog novaca, a ne zbog wrestlinga kako ona to pokušava prikazati
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
tako da igrati na kartu autističnog brata nema smisla. Ako je htjela više novaca onda je potpuno jasno zašto je potisala za wwe, nije da joj je ovo prvi ugovor tamo, nije da nije znala kakva je situacija u kompaniji. No ako joj je stalo do wrestlinga imala je i druge opcije uz koje je i dalje mogla skrbiti za brata. Očigledno je potpisala zbog novaca, a ne zbog wrestlinga kako ona to pokušava prikazati
Sori, al ona stvarno nije imala opcije 2018. ROH i TNA, okej, ali te kompanije su daleko, daleko, daleko ispod WWE-a. To bi bilo s konja na magarca. S tim da je WOH bio potpuni promašaj, a za Impactove Knockoute ne znam u kakvom su stanju. AEW je prva kompanija u dugo vremena koja potencijalno može wrestlerima pružiti platformu sličnu WWE-u. Samo zato što je Banks nezadovoljna u WWE-u, ne znači da želi da njena karijera ode u kurac i da izgubi svu relevantnost. Gdje je Emma od kako je nema u WWE?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

i opet se vraćamo na to - potpisla je radi novaca i onda se nema što buniti. Mogla je riskirati i kladiti se na sebe, možda bi uz nju RoH ili TNA ženske divizije bile puno popularnije. Nakon prvog ugovora je prilično jasno znala što je čeka.

možda ne bi imala toliku plaću, ali bi je imala. Odlučila je ganjati 'karijeru i novac', stavila potpis na WWE ugovor, a sada zbog istog tog ugovora plaće kao da je u okovima. sama se je stavila u njih.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
možda ne bi imala toliku plaću, ali bi je imala. Odlučila je ganjati 'karijeru i novac', stavila potpis na WWE ugovor, a sada zbog istog tog ugovora plaće kao da je u okovima. sama se je stavila u njih.
Možemo to reći i za Ambrosea koji je isto tako potpisivao sve WWE ugovore do ovog zadnjeg, a nije kao da je 2014-15. ili kad je već potpisao situacija u kompaniji bila puno drugačija. Isto se sve scriptalo, Vince sve kontrolisao itd.

Pa naravno da je odlučila ganjati karijeru. Sori, ali da Moxley nije otišao u AEW, već da je otišao u Impact ili CZW, ljude bi za pola godine prestalo boliti briga za njega jer jbg, big leagues are the big leagues.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la ~MandyRose~ »

potpisala ugovor zbog obecanja i onda ispala boo-boo the fool
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

Moxley da je potpisao samo za njpw bi isto mnogima bio zanimljiv. Čak i roh njpw kombo. Mislim da podcjenjuješ indy scenu
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Moxley da je potpisao samo za njpw bi isto mnogima bio zanimljiv. Čak i roh njpw kombo. Mislim da podcjenjuješ indy scenu
Ja namjerno nisam spomenuo NJPW jer je to druga najveća kompanija na svijetu što se tiče kečera. Da je samo potpisao za Impact ili ROH, drugačije bi bilo.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

možda ne bi bio zvijezda, ali bi imao za kruh i mogao raditi to što voli

sasha banks je to isto mogla napraviti, ne bi ostala gladna da je napustila wwe, no stavila je pero na novi ugovor. i znaš koja je razlika? ambrose je čekao da isti prođe da bi postao moxley, premda mu nije bilo pravo, pogotovo zadnjih godinu dana
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

Pa bi imao za hljeb, ne bi umro od gladi, ali nekome je bitno i da bude zvijezda. Sashi je očito bitno i ima smisla.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Sashi je očito bitno i ima smisla.
a onda se nema što žaliti što je pod ugovoorom. pošto ako je to važno. gdje je drugdje to mogla biti? kako god pogledaš, otprilike zna zašto je potpisala, i tko ju je trejao da potpiše na 3 godine.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Sashi je očito bitno i ima smisla.
a onda se nema što žaliti što je pod ugovoorom. pošto ako je to važno. gdje je drugdje to mogla biti? kako god pogledaš, otprilike zna zašto je potpisala, i tko ju je trejao da potpiše na 3 godine.
Ima se razloga žaliti jer je WWE ne tretira kao zvijezdu već kao jobbera zvijezdama. Pogotovo ako su joj WWEovci obećali nešto više. Ako su joj rekli: pushaćemo te kao tag šampionku, bićeš temelj nove divizije, a sad odjednom rastavili njen tim, ima se pravo žaliti. Ima pravo misliti da može više.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Pogotovo ako su joj WWEovci obećali nešto više
neznam kako kod njih, ali kod nas ovo može biti dovoljno za raskinuti ugovor, pošto je usmeni dogovor također dogovor (premda ga je jebeno teško dokazati). ja ne osporavam da je loše tretirana, samo želim kazati da si je dobrano i sama kriva. stavi stavku u ugovor da ako ne budeš zadovoljna u prvih 6 mjeseci / godinu dana možeš napustiti komapniju, samo onda moraš pristati na malo manju svotu mjesečno

crtica:
Sasha Banks and Vince McMahon had a meeting on 5/23 - Things are said to be better and she could be back sometime this summer but nothing is official.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

Haha, Vince je nju riješio lagano. Stari je to igrač, on se nosio sa Warriorima, Hoganima, Michaelsima. Jadna je Sasha ako se vrati. Prvi mjesec push, a onda ide burial 100%.
Odgovori