Mercedes Mone

fka Sasha Banks

All Elite Wrestling
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Neironično da, njoj bi bilo puno pametnije da uspori i ide sigurnije umisto da pokušava ubit i sebe i protivnike.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Neironično da, njoj bi bilo puno pametnije da uspori i ide sigurnije umisto da pokušava ubit i sebe i protivnike.
Pa ni ja nisam bio ironičan. Kompanija te ne vidi kao zvijezdu, nemoj davati sve od sebe.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la HunterDX »

Niko je ne tera da glumi budalu.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Kad potpišeš mark contract nemoj se čudit kad te tretiraju ko marka :mrgreen:
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la HunterDX »

Sad bi u AEWu već bila top da je otišla.
Ali ovde se vratila, odradila feud i povredila, a jebeno ne bi imala srće i da je pobedila, jer bi i u pobedi bila ista u ringu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

Noup, potpisala jw (čini mi se) prije nego je aew nastao.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la HunterDX »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Noup, potpisala jw (čini mi se) prije nego je aew nastao.
Zar nije skoro nešto potpisala? Možda i grešim, nisam siguran.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

mislim da je prije nego je aew nastao, da je lani potpisala.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

Sva pažnja je sad na Fiendu, ali najveće žrtve Hell in a Cella su upravo Sasha Banks i Bayley. Ono što se njima dogodilo je neironično čisti burial. Očekivali smo 4HW feud, dobili smo Becky i Charlotte vs dvije jadnice feud. Ni u jednom trenutku Banks i Bayley nisu izgledale kao prave prijetnje za Charlynch. Dva puta su od njih čisto izgubile u tag mečevima. PRVE ŽENSKE TAG ŠAMPIONKE GUBE U TAG MEČEVIMA OD TIMA SAČINJENOG OD DVIJE ŽENE KOJE SE JOŠ MRZE I KOJE SU SE KLALE PRIJE PAR MJESECI!!! DVA PUTA!!! Ali hajde, možda će na PPVu biti nešto. Lol. I Sasha i Bayley tapkaju i onda još kamera ostaje na njima kako plaču kao da WWE želi reći "vidite ove gubitnice". To je textbook burial. Od ovog se ne oporavlja. A zašto su pokopane? Becky Lynch je dovoljno držala taj pojas i iza sebe ima dovoljno kredibilnih pobjeda da je mogla komotno izgubiti. Charlotte Flair...sve već rečeno sto puta, 10 titula, bilo bi smiješno da nije tužno. Ni Becky ni Charlotte nije trebala pobjeda.

Najgore od svega je što Sasha i Bayley nikad nisu bile u goroj poziciji. Ni nakon Roadblocka ni nakon kendo stick sranja, nikad prije. Zašto? Zato što je tada još uvijek postojalo to "dugme" koje je moglo sve riješiti. To dugme se zvalo heel turn. Ali taj voz je sada prošao. Dugme je stisnuto i sve je ostalo isto. I sada će Sasha i Bayley da se vrate u undercard i vjv feudaju sa Alexom i Nikki oko...ničega jer izgleda da će Charlotte i Becky dobiti i tag pojaseve. Gotovo je. WWE karijere Sashe Banks i Bayley su gotove. Pomalo je i odgovarajuće da se njihov kraj dogodio skoro tačno 4 godine nakon što su bile na vrhuncu na TakeOveru Respect.

Postoji još jedno dugme: odlazak iz kompanije. Istina je, prije ove godine za žene je stvarno bilo ili WWE ili bingo halls ili Japan. Ali, sad ima AEW, promocija koja ima TV deal na ogromnoj televiziji i koja očito želi imati jaku žensku diviziju. Sasha i Bayley bi se perfektno uklopile tamo. AEW je ostao bez jednog velikog pure babyfacea u Kylie Rae. Bayley može komotno odraditi tu ulogu. Sasha Banks je Sasha Banks, fenomenalna kad god joj se da prilika. Može biti i cocky face i arogantni heel. Svakako im je bolje da imaju mečeve sa Britt Baker, Riho, Hikaru Shidom, Ajom Kong nego da im Becky govori kako nikad nisu postale velike ili da ih Alexa ponižava i onda naravno budu u pravu jer Sasha i Bayley nisu izabrane. Sasha Banks i Bayley su mrtve. Mercedes KV i Davina Rose možda nisu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

As noted a few days ago on PWInsider.com, the word making the rounds was that Sasha Banks had suffered a back injury during her Hell In A Cell PPV bout against Becky Lynch.

PWInsider.com has since confirmed that Banks actually suffered a tailbone injury, which is why she has been removed from active competition. There is no word yet on a timetable for her return.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10296
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la ~MandyRose~ »

bitno da je legenda bookirala FOX network :orcs-buttshake:
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10296
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Cenation Leader »

Predivna kao i uvijek :dance:
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Markovic619 »

WON:

Banks is still out of action with an ankle injury but should be back soon. She was listed for a non-wrestling spot on the pre-torn up WrestleMania show, although she may have also wrestled in the Battle Royal.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la SwitchBlade »

Bome brzo se vratila. :mrgreen:
slika
Odgovori