Zajedničko gledanje u subotu u 20 sati NWA The Great American Bash 1989 - Stream na Twitchu, chat na Discordu.

Big E

Utorkom live
Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Big E

PostPostao/la Sherpa » 20 svi 2020, 21:28

Big E on a New Day breakup: “Rusev Day was so hot getting great reactions nightly. They break up & Aiden is off TV weeks later. I don't even think they had a big PPV match. I don't think Rusev benefited from it. Same with the Wyatts. Chances all of us would break up & have great runs are very slim.”
slika

The A-Lister
Rank 8
Rank 8
O meni: Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ Łɨꝁɇs Mɇ. Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ MȺŧŧɇɍs.
Status: Offline

Big E

PostPostao/la The A-Lister » 21 svi 2020, 00:25

Koliko mi god smeta New Day i je volim ih, za njih je najbolje da ostanu zajedno. Bolje jedan dosadan tim nego tri propala talenta, već sam to negdje spomenuo

Markovic619
Rank 9
Rank 9

Big E

PostPostao/la Markovic619 » 21 svi 2020, 00:38

The A-Lister je napisao/la:Source of the post Koliko mi god smeta New Day i je volim ih, za njih je najbolje da ostanu zajedno. Bolje jedan dosadan tim nego tri propala talenta, već sam to negdje spomenuo

1. Ako ih ne voliš ne znači da su dosadan tim, ako neko može bit zanimljiv to su oni.
2. To što su opet postali šampioni ima logike, htjeli su skinuti titule sa Miza (što je i logično jer je lik došao bolestan na tapinge WM) a možda i jesu Usosi bili prvi izbor ali se Jimmy povrijedio na WM tako da New Day ostaje jedini izbor
3. Big E zaslužuje singles push (Nešto slično kao Kofi)

The A-Lister
Rank 8
Rank 8
O meni: Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ Łɨꝁɇs Mɇ. Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ MȺŧŧɇɍs.
Status: Offline

Big E

PostPostao/la The A-Lister » 21 svi 2020, 00:41

Markovic619 je napisao/la:Source of the post
The A-Lister je napisao/la:Source of the post Koliko mi god smeta New Day i je volim ih, za njih je najbolje da ostanu zajedno. Bolje jedan dosadan tim nego tri propala talenta, već sam to negdje spomenuo

1. Ako ih ne voliš ne znači da su dosadan tim, ako neko može bit zanimljiv to su oni.
2. To što su opet postali šampioni ima logike, htjeli su skinuti titule sa Miza (što je i logično jer je lik došao bolestan na tapinge WM) a možda i jesu Usosi bili prvi izbor ali se Jimmy povrijedio na WM tako da New Day ostaje jedini izbor
3. Big E zaslužuje singles push (Nešto slično kao Kofi)

Ne mora značiti ako ih ne volim, to stoji, al svaki tjedan kad ih vidim imam osjećaj ko da godinama gledam istu stvar. Iskreno trenutno bi radije gledao onog mamlaza Gronkowskog nego New Day.
Ne bih imao ništa protiv singles pusha za Big E, ne bih išao tako daleko s WWE Titulom ali zašto ne, možda neki solidan IC Title reign ili KOTR. Big E bi bio zanimljiv King, mada sve je bolje od Corbina

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Big E

PostPostao/la Sherpa » 25 svi 2020, 20:10

Big E: “For years, we have joked about doing flesh-colored gear. Not with designs or anything, but flesh-colored gear that you couldn't even tell 'are they naked?' for our entrance and with a trench coat and just flashing people”
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Big E

PostPostao/la Sherpa » 01 lip 2020, 21:14

slika

Natrag na “SmackDown”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.