Asuka

Nepobjediva NXT šampionka

Utorkom live
ante
Rank 8
Rank 8
Status: Offline

Asuka

PostPostao/la ante » 09 stu 2019, 13:47

Maki je napisao/la:Source of the post
Sherpa je napisao/la:Source of the post ne smeta mi heel asuka koja koristi mist, ni najmanje.

ali me smeta što koristi u svakom meču pošto sudci ispadaju glupi. čim vidi da je jednoj lice zeleno morao bi znati što se dogodilo te prekinuti meč dok se ova ne oporavi.

Meni smeta jer pokazuje da WWE ne zna bookati faceove kako treba. Neko kao Kairi Sane ti je prirodni babyface, ako dođeš do situacije da je moraš turnati da bi ostala iole bitna, onda znači da loše bookaš faceove.

Znaci isto kao Sami i Bayley
slika

Maki
Rank 10
Rank 10
Status: Offline

Asuka

PostPostao/la Maki » 09 stu 2019, 13:49

ante je napisao/la:Source of the post
Maki je napisao/la:Source of the post
Sherpa je napisao/la:Source of the post ne smeta mi heel asuka koja koristi mist, ni najmanje.

ali me smeta što koristi u svakom meču pošto sudci ispadaju glupi. čim vidi da je jednoj lice zeleno morao bi znati što se dogodilo te prekinuti meč dok se ova ne oporavi.

Meni smeta jer pokazuje da WWE ne zna bookati faceove kako treba. Neko kao Kairi Sane ti je prirodni babyface, ako dođeš do situacije da je moraš turnati da bi ostala iole bitna, onda znači da loše bookaš faceove.

Znaci isto kao Sami i Bayley

Sami ne, Bayley da. Zayn je uvijek imao potencijal za super heela tako da mislim da je njegov turn bio neka vrsta prirodnog razvoja lika, sad je druga priča što ga bookaju loše.

Natrag na “SmackDown”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.