Zajedničko gledanje u subotu u 20 sati NWA The Great American Bash 1989 - Stream na Twitchu, chat na Discordu.

Tamina Snuka

Ta - Mi - Na

Utorkom live
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Status: Offline

Tamina Snuka

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 16 svi 2020, 11:31

Maki je napisao/la:Source of the post
Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post
Maki je napisao/la:Source of the post
Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post Kcer od Superflya, zato i nije popila otkaz vec.

Što me čudi jer je Snuka prilično kontroverzan.

Nikad osuden itd itd, iako ne vidim da bi dobija sudenje

Šta nije to prekinuto jer se Snuka nije mogao branit?

Dap, kombinacija raka i demencije, mislim da je umra tipa misec dva nakon šta je suđenje otazano
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca
Status: Online

Tamina Snuka

PostPostao/la Maki » 16 svi 2020, 11:37

Znam da postoje priče da je Vince potplatio policiju da se to zataška.

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Tamina Snuka

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 19 svi 2020, 13:01

Ne bi me iznenadilo, epizoda dark side of the ringa koja se fokusirala na njega je intervjuirala šefa policije (specifične stanice ili okruga di se dogodilo ne sićam se) o tome šta je bilo i vidiš na njemu da laže čim zine.
slika

KOMANIA
Rank 9
Rank 9
O meni: Volim PARTIZAN, Domaću kinematografiju i WWE.

Tamina Snuka

PostPostao/la KOMANIA » 20 svi 2020, 03:18

The A-Lister je napisao/la:
KOMANIA je napisao/la:Source of the post Ako žele da se na neki način oduže Tamini neka joj daju u budućnosti tag team titulu sa Nia-om. Tu je onda 24/7 pojas, tu može da se juri sa onim jobberima. Onda battle royale na WM. To su neke opcije koje mogu da urade u budućnosti sa njom, ako žele da joj se zahvale. Glavne titule ne.

Sjećaš li se kada su se Nia i Tamina borile za Tag Title prije WM35. Kao tim su GROZNE, kako na micu tako i u ringu. Treba ju otpustit pa nek traži posao drugdje
Ma kao da ikog boli ona stvar za tag team titule, nego kažem bolje je da i nju i Jax sklone od glavnih titula, manje će boleti. :D A što se tiče otkaza, nemoj tako, žalosno je za sve ove ljude koje su otpustili, jer su uložili toliko rada u kompaniji, i ostavili u ringu toliko krvi i znoja, a ti tako. Zack Ryder ili Slater naprimer, koliko su dugo tu, pa onda Axel, Finlay... Ne sećam se ko sve još, ali ima ih 30-ak. Nisam naveo recimo Ruseva, jer nzm da li je sam zatražio ili ne. A tu su i mnogi drugi.
slika Charlotte Flair is a 12 time women's champion!!!

The A-Lister
Rank 8
Rank 8
O meni: Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ Łɨꝁɇs Mɇ. Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ MȺŧŧɇɍs.

Tamina Snuka

PostPostao/la The A-Lister » 20 svi 2020, 10:03

Zack Ryder ili Slater naprimer, koliko su dugo tu, pa onda Axel, Finlay... Ne sećam se ko sve još, ali ima ih 30

Oni su imali puno više potencijala nego Nia i Tamina. Ali eto, nisu u rodu sa The Rockom pa su samim time osuđeni na propast

Natrag na “SmackDown”

Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot] i 2 gosta.