AJ Styles

The Phenomenal...

Petkom na FOXu
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17412
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

AJ Styles

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Kako dva reigna?
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Kako dva reigna?
Hvala na ispravci. Ipak je bio jedan. Iz nekog sam razloga mislio da su dva bila :?
Nisam bio svjestan da je taj jedan bio tako dug :lol:
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17412
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

AJ Styles

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST @The A-Lister U WWE kompaniji titule ne znače ništa ako nisi bitan, a on to nije bio. Trebao je više da bude prikazan kao top zvezda, još je imao i faction. Meni je bar bilo mlako, obzirom da je imao jako primeran booking pre toga, jedino mu onaj duži reign nije bio dobar.
jedino mu onaj duži reign nije bio dobar
Ma nije bio to tako loš reign, ali trebao je možda više feudova imati, ono sa Nakamurom i Joeom se stvarno odužilo... Bar smo gledali kvalitetne mečeve
A i SmackDown sam tad gledao uglavnom zbog AJa
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24551
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

AJ Styles

Post Postao/la Maki »

Bilo je preočito da idu na to da Styles prestigne Punka pa su mu svaki feud maksimalno razdužili jer zaboga ne može se WWE Creative potruditi da nekako ispune taj reign.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17412
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

AJ Styles

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Bilo je preočito da idu na to da Styles prestigne Punka pa su mu svaki feud maksimalno razdužili jer zaboga ne može se WWE Creative potruditi da nekako ispune taj reign.
Pa čekaj malo, zar nije AJev reign trajao 371 dan a Punkov 434?
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24551
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

AJ Styles

Post Postao/la Maki »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Bilo je preočito da idu na to da Styles prestigne Punka pa su mu svaki feud maksimalno razdužili jer zaboga ne može se WWE Creative potruditi da nekako ispune taj reign.
Pa čekaj malo, zar nije AJev reign trajao 371 dan a Punkov 434?
Da, ali nije se Stylesov reign trebao prekinuti kad se prekinuo.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17412
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

AJ Styles

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Bilo je preočito da idu na to da Styles prestigne Punka pa su mu svaki feud maksimalno razdužili jer zaboga ne može se WWE Creative potruditi da nekako ispune taj reign.
Pa čekaj malo, zar nije AJev reign trajao 371 dan a Punkov 434?
Da, ali nije se Stylesov reign trebao prekinuti kad se prekinuo.
Pa dobro, Lesnar je srušio Punkov rekord. Jest da je bila Universal Titula, ali obje su World Titule.
Nisam znao da je trebao dulje biti Champion Styles, pred kraj 2018. sam nešto slabije pratio WWE nego inače
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24551
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

AJ Styles

Post Postao/la Maki »

Pa ono nikad nije potvrđeno, ali nije imalo puno smisla što je Bryan opet bio izazivač kad ga je Styles čisto dobio par sedmica ranije a i Miz je tad bio upleten u priču oko WWE titule.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17412
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

AJ Styles

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Pa ono nikad nije potvrđeno, ali nije imalo puno smisla što je Bryan opet bio izazivač kad ga je Styles čisto dobio par sedmica ranije a i Miz je tad bio upleten u priču oko WWE titule.
Šta nije da su Miz i Bryan imali meč na onom Australskom Super Showdownu za no1 contendera na Crown Jewelu, pa je Bryan odbio imati meč na Crown Jewelu pa ga je imao prije na SmackDownu?
Dobio ga je u rematchu tjedan prije SD-a. Očito nisu bili spremni dat AJ-u pobjedu protiv Lesnara, a meni se Bryanov heel reign ionako jako svidio. Nije falilo kvalitetnih mečeva, definitivno njegov najbolji World Title reign.
Jedina mana što je gubio Non-title mečeve stalno, but that's what champs do now in WWE :lol:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24551
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

AJ Styles

Post Postao/la Maki »

Bryanov title reign je bio najbolji WWE title reign u 21. vijeku, eventualno je tu negdje i Austinov 2001 run.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17412
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

AJ Styles

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Bryanov title reign je bio najbolji WWE title reign u 21. vijeku, eventualno je tu negdje i Austinov 2001 run.
Slažem se, ni predug ni prekratak. Dobrih mečeva nije falilo, gimmick koji mu je dobro stajao i odličan Kofimania storyline koji je Bryan kao heel sjajno odradio
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57799
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

AJ Styles

Post Postao/la Sherpa »

Styles on moving to Smackdown: “Losing Gallows & Anderson really hurt me. Getting away from Raw helps me get over it - I don't know if I'll get over it, but it helps change the atmosphere around me and to do something different. My whole time on Raw was basically with them.”
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17412
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

AJ Styles

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Fightful navodi da je pre-taped meč između Stylesa i Bryana nevjerojatan te da je i uspio aktivirati i već umornu NXT publiku :dance:
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10344
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

AJ Styles

Post Postao/la Markovic619 »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Fightful navodi da je pre-taped meč između Stylesa i Bryana nevjerojatan te da je i uspio aktivirati i već umornu NXT publiku :dance:
Već je ja mislim to neko objavio u SD podforumu :D
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23273
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AJ Styles

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Fightful navodi da je pre-taped meč između Stylesa i Bryana nevjerojatan te da je i uspio aktivirati i već umornu NXT publiku :dance:
Već je ja mislim to neko objavio u SD podforumu :D
Jeste :D
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17412
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

AJ Styles

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Fightful navodi da je pre-taped meč između Stylesa i Bryana nevjerojatan te da je i uspio aktivirati i već umornu NXT publiku :dance:
Već je ja mislim to neko objavio u SD podforumu :D
Nisam vidio, a i nisam htio postat tamo jer sam zadnji objavio tamo ionako, samo bi ispalo spamanje :lol:
Mada ako je već objavljeno i ovo je spam?? :think:
Odgovori