Shane McMahon

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Shane McMahon

Post Postao/la emirates »

Prilicno sam siguran da se to nece desiti. Shanea sad buildaju kao jaku prepreku kako bi Roman isao over. Mislim da ni Vince nije toliko lud (a lud jeste) da stavi glavnu titulu na Shanea u ovom trenutku. Ali mislim da ce se to zavrsiti tako sto Roman razvaljuje Shanea kao posljednju stepenicu do pozicije izazivaca.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23789
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Shane McMahon

Post Postao/la Maki »

emirates je napisao/la:QR_BBPOSTu ovom trenutku
Ako misliš zbog ratinga i AEW-a, sjeti se da Vince ništa nije promijenio da bi poboljšao WWE.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Shane McMahon

Post Postao/la emirates »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOSTu ovom trenutku
Ako misliš zbog ratinga i AEW-a, sjeti se da Vince ništa nije promijenio da bi poboljšao WWE.
Ma opet je jedno to sto nece da uvede znacajne dugotrajne promjene, ali staviti titulu na Shanea bi bukvalno bio jedan od najgorih booking odluka ikada. Samo bi ih jedan korak dijelio od toga da istu tu titulu dadnu Matthewu McConaugheyu.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23789
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Shane McMahon

Post Postao/la Maki »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOSTu ovom trenutku
Ako misliš zbog ratinga i AEW-a, sjeti se da Vince ništa nije promijenio da bi poboljšao WWE.
Ma opet je jedno to sto nece da uvede znacajne dugotrajne promjene, ali staviti titulu na Shanea bi bukvalno bio jedan od najgorih booking odluka ikada. Samo bi ih jedan korak dijelio od toga da istu tu titulu dadnu Matthewu McConaugheyu.
Ali u Vinceovoj glavi to sigurno nije tako. On tu vidi priliku da Roman ponovo prevaziđe izglede i dobije Shanea za pojas.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57164
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Shane McMahon

Post Postao/la Sherpa »

@emirates stavili su i na goldberga

Shane u 2019 je loš izbor za šampiona, a ljudima ke već dosta underdog romana koji mora kroz sito i rešeto
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Shane McMahon

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST stavili su i na goldberga
Ma haj, koliko god ja mislio da je to losa odluka, donekle mogu da razumim rezon 'legenda je, veliko ime, trebaju nam ratinzi, pa i prestiz novoj tituli'. Ali sta to Shane McMahon, koji nije hrvac i nikad nije bio, ima za ponuditi? I Vince je drzao titulu u Attitude Eri, ali je bar heel Vince bio over u to vrijeme, drzao ju je jako kratko, a skinuo mu je najveci babyface ikad Stone Cold.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23789
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Shane McMahon

Post Postao/la Maki »

@emirates
Vince je predao titulu, nije je nikad izgubio i bio je face kad ju je osvojio.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8833
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Shane McMahon

Post Postao/la KOMANIA »

@AlenB
Zaboravio si da napises u opisu teme BEST IN THE WORLD! :lol:
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Shane McMahon

Post Postao/la emirates »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST @emirates
Vince je predao titulu, nije je nikad izgubio i bio je face kad ju je osvojio.
Iz nekog razloga mi je u pamcenju da je uzeo od Austina dirty, drzao ju 6 dana i izgubio je opet od Austina. Vjv sam pomijesao price kad je uzeo Rumble, ali kako god, poenta mi je i dalje da bi ovo bio totalno drugaciji (gori) korak od prethodno lose bookiranih title win situacija.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Shane McMahon

Post Postao/la Melloo »

Ma to i vince kada je osvojio su bila druga vremena.Wrestling nije ono sto je bio u 1999.
Danas bi bio izbooan zestoko i kritikovan i kad bi osvojio titulu i rumble
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57164
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Shane McMahon

Post Postao/la Sherpa »

Ma čak i uz to postoje dobri bookinzi da šef kompanije osvoji titulu - recimo heel koji izmanipulira situacijom kako bi imao baš šefa kompanije u jedan na jedan meču kojeg će dobiti, pošto zna da protiv prijašnjeg prvaka ima male šanse

Dal je to najbolja opcija? Ne. Ali postoje scenariji u kojiđa to ima smisla i može biti super priča
slika
Avatar
Sky
Rank 5
Rank 5
Postovi: 135
Pridružen/a: 22 pro 2019, 16:06
4
Lokacija: Raven Ryder's
O meni: I'm kind of a big deal
Status: Offline

Shane McMahon

Post Postao/la Sky »

Happy Birthday to Shane O' Mac :clap:
“we ain’t reading history books anymore, baby, we’re writing ‘em...”
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57164
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Shane McMahon

Post Postao/la Sherpa »

Mike Chioda said, “Yes, Shane did. Shane McMahon did. That’s why the feud fell out, that’s for sure. It was a thing from Vince Sr. that came around many years ago. They didn’t want anybody dating talent, none of the kids and none of their family. He didn’t want them taking bumps, which that didn’t happen. I think Shane really had a big part of that and that’s why Shane and Triple H had a falling out for many years, and that’s why Shane was exiled for 10 years. Shane is still not on top of the list. Where is he at now? Is he in the office? Is he running things? Is he Vice President? Is he Vice CEO? Can somebody tell me where he’s at right now because he should be there. I mean, even with Triple H out, you’re going to have Johnny Laurinaitis, Road Dogg, and Scott Armstrong running the fu**ing business? You’re not going to have Shane McMahon there? Where’s he at? It’s boggles me for many years too. A lot of heat there. It gets more interesting, believe me. It’s sad because when I started working for this company, there was Linda McMahon, Vince McMahon, Shane McMahon and Stephanie McMahon and now it seems to be all broken apart. All the money in the world probably can’t fix it. They have all the money in the world, a publicly traded company, which is ok. The family is torn apart at this point I think. Maybe not torn apart all the way, which I hope not, but it’s torn apart.”
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13660
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Shane McMahon

Post Postao/la AleksaVP »

slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Re: Shane McMahon

Post Postao/la The A-Lister »

On je novi Taker, dođe samo za WM :mrgreen:

Nadamo se boljem programu nego prošle godine
Odgovori