#ostanidoma

Alexa Bliss

Blissful Superstar

Utorkom live
emirates
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Status: Online

Alexa Bliss

PostPostao/la emirates » 30 stu 2019, 23:57

@
Maki
Publika ga je booala jer je bio overpushan, nevezano za ovo sto ja pricam. Kazem ako cemo pozivati Alexu na odgovornost da ispravlja los booking, onda moramo svakoga. Zasto se AJ Styles nije bunio protiv lose bookiranog feuda sa Nakamurom iz kojeg je Nakamura izasao izgledajuci nikad losije? Da li bi bilo fer reci da je AJ Styles unistio Nakamuru?

Bile su pushane, apsolutno. Ali je Carmella dobila jedan title reign koji je bio bezvezan i nakon njega je zestoko pala niz card. Lacey za sada ima samo par title matcheva. Ne znam sta ce dalje biti, ali ostajem pri tome da, za razliku od Alexe, biti zgodna plavusa nije niti jednu od njih odrzalo pri vrhu carda, a sigurno ih publika nije zgotivila zbog toga.

Pa nije to prvi put da je Sasha tako bookirana. Charlotte je drzala promo kako je Sasha choker, Charlotte ju dobije clean i vrati titulu. I to tri puta tako. Mogli su oni bookirati Sashu u neki redemption angle koji kulminira osvajanjem titule i ozbiljnijim reignom. Imali su milion prilika da to naprave, pa i sada sa Becky. Kraj je uvijek bio isti - Sasha gubi, makne se iz title scene i postane irelevantna. Razlog tome je sto: 1. ne vide Sashu kao ozbiljnog igraca i 2. Ne znaju bookirati non-title zenske feudove.

@
Sherpa
Bingo. U NXTu nije bila overpushana, i ljudi su pozeljeli da je neko pusha. Bliss nije losa koliko je izlozena, sa svim vrlinama i manama.
slika

AleksaVP
Globalni moderator
Globalni moderator
Status: Offline

Alexa Bliss

PostPostao/la AleksaVP » 01 pro 2019, 00:10

emirates je napisao/la:Source of the post Ne znaju bookirati non-title zenske feudove.

Znali su odraditi dobru stvar ponekad, prvo mi pada na pamet Nikki Bella vs Natalya
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Alexa Bliss

PostPostao/la Sherpa » 01 pro 2019, 00:12

Meni je alexa vs jax fjud, gdje su pričali bully priču, pokazao koliko su truba u tome. Pošto nije jax bila bully nego alexa, premda oni sami to nisu vidjeli
slika

Maki
Rank 11
Rank 11

Alexa Bliss

PostPostao/la Maki » 01 pro 2019, 06:34

HBK je napisao/la:Source of the post @
Maki
meni se cini da ti jednostavno mrzis Alexu iz nekog razloga. Nemoguce da te toliko iritira njen push. Sto onda ne kritikujes isto tako Cenu i Romana koji su puno vise od Bliss pokopali wrestlere. Da ti nije neka koja liči na Alexu slomila srce ili tako nešto :mrgreen:

Otkud ti to da ja ne kritikujem overpushane? Pa ja sam jedan od onih koji smatra da je Cena jebeno opran od tone sranja nakon što je postao part time i sad ga kao vole i proglašavaju megazvijezdom i drawom.

Alexa je dobila veći push od Romana. Romanov push je zapravo bio stop-start većinu vremena, samo je WWE odmah na početku sa njim zasrao pa se u fanovima pojavila slika Romana koji je konstantno overpushan. Roman je daleko više velikih mečeva izgubio.

Maki
Rank 11
Rank 11

Alexa Bliss

PostPostao/la Maki » 01 pro 2019, 06:42

@
emirates
Ja nisam rekao da ona mijenja BOOKING, već strukturu mečeva ili prosto rečeno: da više bumpa, a ne da 70% meča ona kao mala sitna cura jebenu Niu Jax dominira. AJ Styles je bumpao za Nakamuru, ali da, možemo reći da je on uništio Nakamuru.

Lacey se već builda kao veliki igrač na SDu. Prozvala je Bayley što znači da dobijamo title feud koji će Lacey vjv i dobiti. Dakle, nema naznake da se njen push smanjuje.

Nije prvi put za Sashu, da, ali ako ništa drugo, fanovi su se mogli nadati da će Sasha dobiti svoje kad Charlotte ode na drugi brand. Kad se pokazalo da nije tako, tona fanova je jednostavno odustalo od Sashe i od tog poraza protiv Alexe Sashine reakcije se dosta smanjuju. Isto tako, Charlotte vs Sasha je bio feud koji je pružio tonu dobrih mečeva i bio je buildan kao nešto najveće ikad u ženskoj diviziji pa je eto i to malo ublažilo Sashina chokeanja. Kod Alexa feuda ništa od tog nije bilo.

HunterDX
Član mjeseca
Član mjeseca

Alexa Bliss

PostPostao/la HunterDX » 01 pro 2019, 08:22

Mislim da nikako nije isto kad Flair pokopa neku i kada Bliss to uradi, Bliss se pokazala kao gubljenje vremena. Da su Sasha ili Moon dobile onakav booking, danas bi bile skroz over, dok Bliss nije za ME scenu, jer je ni publika nikad neće preozbiljno shvatiti.
slika

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

Alexa Bliss

PostPostao/la ~MandyRose~ » 20 pro 2019, 16:26

slika slika slika

AleksaVP
Globalni moderator
Globalni moderator

Alexa Bliss

PostPostao/la AleksaVP » 29 pro 2019, 16:08

:dance:
slika

SwitchBlade
Rank 7
Rank 7

Alexa Bliss

PostPostao/la SwitchBlade » 07 vel 2020, 13:20

Njezin najdraži bend joj posvetio pjesmu,kul za nju.

slika

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

Alexa Bliss

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 07 vel 2020, 13:30

SwitchBlade je napisao/la:Source of the post Njezin najdraži bend joj posvetio pjesmu

Nisam očekiva puno, al jebote ovo je ono dno dna šta se tiče ovog žanra :lol: :lol: :lol: :lol:
slika

SwitchBlade
Rank 7
Rank 7

Alexa Bliss

PostPostao/la SwitchBlade » 07 vel 2020, 13:32

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post
SwitchBlade je napisao/la:Source of the post Njezin najdraži bend joj posvetio pjesmu

Nisam očekiva puno, al jebote ovo je ono dno dna šta se tiče ovog žanra :lol: :lol: :lol: :lol:

Hahah pa da,nije baš nešto dobra pjesma,ali kao što sam rekao kul za nju. :D
slika

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

Alexa Bliss

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 07 vel 2020, 13:33

Ma naravno drago mi je radi nje, mislia sam na bend ne na pismu specifično :D
slika

SwitchBlade
Rank 7
Rank 7

Alexa Bliss

PostPostao/la SwitchBlade » 07 vel 2020, 13:37

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post Ma naravno drago mi je radi nje, mislia sam na bend ne na pismu specifično :D

Aha razumijem,pa i bend nije baš neki. :lol:
slika

Natrag na “SmackDown”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.