The New Day

Because...New Day rocks!!!

Zabava ponedjeljkom
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57655
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

The New Day

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57655
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

The New Day

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10275
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

The New Day

Post Postao/la ~MandyRose~ »

slika

slika
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24449
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

The New Day

Post Postao/la Maki »

Xavier Woods: “When people talk about the difference between the organizations – not even organizations – between like NXT and the main roster. So when they say like, ‘Oh man, TakeOver killed it. SummerSlam, this is gonna suck. It’s on the same company. What is there to complain about?”

“You just got an awesome wrestling show on Saturday night, you just had an awesome wrestling show on Sunday, then you’re gonna watch RAW on Monday, and SmackDown on Tuesday, then NXT.”

“What are you complaining about? And then like, you can watch New Japan. You can watch AAA. You can watch so much wrestling from all corners of the world, and it’s all awesome and it’s all good. It’s all different guys and girls portraying their form of art that they love – that they wanna give to you. So anytime anyone complains about wrestling it’s so annoying to me because people come off as these entitled infants. Because in reality, wrestling hurts so bad, and then we’re hurting ourselves to entertain the masses, and sometimes the masses wanna tell us how much it sucks.”
Okej, nekako sumnjam da Woods stvarno vjeruje u ovo, ali vjerovatno mora govoriti ono što odgovara Vinceu i ekipi, tako da su ovo ustvari Vinceove riječi, a ne Woodsove. U suštini, lako se vidi zašto je današnji WWE toliko loš, jednostavno ne bookaju ono što fanovi žele, ono što je popularno, već stalno guraju svoje ideje, a kada se fanovi logično malo i pobune zbog toga, pošalju jednu ovakvu poruku kojom ustvari žele reći da se fanovi ne bi trebali buniti i da bi trebali prihvatiti svako s*anje koje im WWE iznese. Istina je da fanovi mogu ići gledati NJPW, ali možda jednostavno neko to neće. Ako je nekome favorit AJ Styles, zašto bi gledao NJPW u kojem nema AJ Stylesa? Zato što WWE ne zna napraviti neki zabavan show? Shvatam ja da se kečeri žrtvuju da bi zabavili ljude, ali možda bi se trebali zapitati ko više pljuje na njihove napore: fanovi koji govore "this sucks" što Woods nagoviještava ili Vince McMahon i njegov kreativni tim koji svojim odlukama aktivno tjera ljude od showova?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57655
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

The New Day

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST jednostavno ne bookaju ono što fanovi žele, ono što je popularno, već stalno guraju svoje ideje,
all in je to najbolje pokazao, to je bio show kojeg fanovi žele, ujedno jedan od najboljih showa ove godine. a nije imao niti jedan baš ono top top meč, ali je sve bilo s glavom i repom i odlično osmišljeno

dok wwe još prodaje 'veliki i jaki spiku' koja već godinama ne funkcionira, nisu ljudi blesavi. itekako dobro vide koliko su neki manji hrvači zapravo kvalitetni, i nemaju onaj 'pa on je mal, nema šanse protiv velikog' razmišljanje. Oni vide njegove kvalitete i vide sto i jedan način na koji ima šansu.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

The New Day

Post Postao/la HunterDX »

@Maki WWE kompanija se oslanja na svoje ime, svesni su da imaju gomilu popularnih wrestlera, deca ce najradije gledati njih, pa cak i stariji.

Jedino sto ne valja je to sto su oni tu istu slavu pretvorili u bezobrazluk. Bookiraju jako ljude koje oni zele, pinasaju se kao da vec godinama ne vide 80% onoga sto publika zeli, imaju lose nedeljne epizode, PPV su im ispod proseka, oni sve to vide i svesni su, ali njihovom bezobrazluku nikad kraja.
Rade ono sto njima odgovara.
Pored tako dobrih finansija i mogucnosti da imas vrhunske bookere, ljude koje ce raditi na zenskoj diviziji, muskoj, tag... Oni naprave neku komediju od show-a.

Ako su vec u vrhu treba da gledaju da tu i ostanu, treba da slusaju publiku od koje zive i poklone joj kvalitetan program.

Mada smo mi sami krivi sto ih pratimo, svi ovde dodjemo sa pricom kako su ovakvi ili onakvi, desi se neki PPV, dodjemo ovde i komentarisemo, psujemo ih, ali se opet vratimo na isto.

A sto je najgore, nekoliko puta u godini naprave nesto zanimljivo i mi smo srecni.
Imaju mogucnosti da konstantno rade nesto zanimljivo, pa da nas nekad i oduseve.
Mada od toga nema nista, mi trenutno ne pratimo WWE kompaniju sa uzivanjem, vec sa zeljom da budu zanimljivi kao nekada ili da se kod njih nesto promeni i to traje vec godinama.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24449
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

The New Day

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Mada smo mi sami krivi sto ih pratimo, svi ovde dodjemo sa pricom kako su ovakvi ili onakvi, desi se neki PPV, dodjemo ovde i komentarisemo, psujemo ih, ali se opet vratimo na isto.
Iako ima i takvih, generalno ne možemo reći da su svi takvi. Većina ljudi koja je nekad gledala WWE više ga ne gleda. Njihovi ratinzi su u manje-više konstantnom padu od Attitude Ere i nema nikakvih znakova da će se taj pad zaustaviti. Pa ove godine su dva put uspjeli imati najgori Raw rating ikad. To me dovodi do jedne misli koju sam imao prije par mjeseci. Vince konstantno tjera inat sa smarkovima, namjerno pusha likove koji nisu prihvaćeni i to se opravdava time da Vince booka za casual publiku. Ali, gdje je ta silna casual publika? Sve pokazuje da tih casualaca ima sve manje i manje. Vince bi mogao da se malo počne prilagođavati tzv. smarkovima jer su se oni pokazali kao odanija publika.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

The New Day

Post Postao/la HunterDX »

Ma jedina svetla tacka im je NXT, tu se vidi koliki moze biti njihov kvalitet.
Sad samo zamislite kako bi izgledala glavna svena koja dobija mnogo vise paznje i ima vece mogucnosti da radi po principu NXT-a.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

The New Day

Post Postao/la Melloo »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Mada smo mi sami krivi sto ih pratimo, svi ovde dodjemo sa pricom kako su ovakvi ili onakvi, desi se neki PPV, dodjemo ovde i komentarisemo, psujemo ih, ali se opet vratimo na isto.
Iako ima i takvih, generalno ne možemo reći da su svi takvi. Većina ljudi koja je nekad gledala WWE više ga ne gleda. Njihovi ratinzi su u manje-više konstantnom padu od Attitude Ere i nema nikakvih znakova da će se taj pad zaustaviti. Pa ove godine su dva put uspjeli imati najgori Raw rating ikad. To me dovodi do jedne misli koju sam imao prije par mjeseci. Vince konstantno tjera inat sa smarkovima, namjerno pusha likove koji nisu prihvaćeni i to se opravdava time da Vince booka za casual publiku. Ali, gdje je ta silna casual publika? Sve pokazuje da tih casualaca ima sve manje i manje. Vince bi mogao da se malo počne prilagođavati tzv. smarkovima jer su se oni pokazali kao odanija publika.
WWEu jedino olaksava sto i kada su najnegledaniji opet su na tvu top 3 po gledanosti.Jedino ove najpopularnije seirje i NFL su jaci od njih.Zato i dalje njihova gledanost je dobra za dobiti tv ugovore kakve dobijaju
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24449
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

The New Day

Post Postao/la Maki »

Otišli smo malo u off-topic, ali valjda će admini dozvolit.

Još ću ovo reći vezano za ovu temu: u nekim momentima se čini kao da WWE namjerno ruši momentum popularnih likova. Kao da ne žele da iko zaista postane zvijezda, čak ni njihovi izabranici. Uzmimo primjer Romana koji je definitivno izabranik. WWE booking mu je definitivno naštetio. Užasno forsiran push, užasan promo materijal i te stvari. Neko je na redditu dao dobar razlog zašto WWE to radi: svaka dosadašnja WWF/E megazvijezda je Vincea u nekom trenutku "izdala", ne bi me čudilo da Vince namjerno pokušava spriječiti da se to ponovo desi i zato kontroliše tok karijere svakog WWE kečera i uništava svakog ko postane previše popularan bez dozvole. Primjeri: Ryder, Rusev, pa čak i neki pushani likovi kao Punk i Bryan.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

The New Day

Post Postao/la Melloo »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Otišli smo malo u off-topic, ali valjda će admini dozvolit.

Još ću ovo reći vezano za ovu temu: u nekim momentima se čini kao da WWE namjerno ruši momentum popularnih likova. Kao da ne žele da iko zaista postane zvijezda, čak ni njihovi izabranici. Uzmimo primjer Romana koji je definitivno izabranik. WWE booking mu je definitivno naštetio. Užasno forsiran push, užasan promo materijal i te stvari. Neko je na redditu dao dobar razlog zašto WWE to radi: svaka dosadašnja WWF/E megazvijezda je Vincea u nekom trenutku "izdala", ne bi me čudilo da Vince namjerno pokušava spriječiti da se to ponovo desi i zato kontroliše tok karijere svakog WWE kečera i uništava svakog ko postane previše popularan bez dozvole. Primjeri: Ryder, Rusev, pa čak i neki pushani likovi kao Punk i Bryan.
Opekli se sa Rockom i Austinom.Ovaj jedna se oprostio na vrhuncu(jbg jest da je mroao al opet) a drugi otisao u filmove.Nakon toga nisu imali nijednog "larger than life" wrestlera.Pa Ortona su tolko bookingom ubijali nekad da je nevjerovatno.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

The New Day

Post Postao/la Melloo »

I da dodam kako so im road agenti zastarili.Svakog wrestlera su na 10 psoteza ogranicili.Eno AJ styles radi samo 1/5 sta moze.I svaki mec mu je isti.Sa tih istih 10 poteza.Ne mozes nikad vidjet nesto novo.On svojom kvaltietom digne mec do 4.25 ali vise od toga tesko jer su mnogo ograniceni.

WWE ljudi gledjau zbog brenda koji nose vec 20tak godina.A amerikanci su previse patriote ili sta vec da se okrenu promocijama u japanu ili meksiku.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57655
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

The New Day

Post Postao/la Sherpa »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Nakon toga nisu imali nijednog "larger than life" wrestlera
al nisu ni probali imati

pa uzmi new day, kada su ih oformili oni su bili kita. zatim su sami sebi stvorili ime i gimmick, u trenutcima kada kompaniju nije bilo briga za njih ni za diviziju. I kada su shvatili što imaju krenulo je forsanje New Daya. Kada je new day na rawu u tri segmenta, kada iskaču iz paštete. Generalno, sve što ogranski nastane a WWEu se svidi krenu ljudima gurati niz grlo dok im ne krene na povraćanje.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

The New Day

Post Postao/la HunterDX »

Ja bih njima dao glavnu titulu bez problema, bar na neko vreme i bili bi vise nego dobri, Big E bi bez problema mogao opravdati ulogu sampiona.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

The New Day

Post Postao/la AlenB »

slika
Odgovori