Clash of Champions 2017

Posljednji PPV u godini

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Clash of Champions 2017

Post Postao/la Sherpa »

ja nemam protiv toga da tag tim bude main event, mislim da je pričom najvažniji meč na cardu

kao kada ziggler vs miz nije bio main event...
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Kockarnica - Clash of Champions 2017

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Clash of Champions 2017 predviđanja

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Clash of Champions 2017 recenzija

Post Postao/la Rio146 »

Predviđanja Alene :D
Yes Sir!
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Clash of Champions 2017 recenzija

Post Postao/la AlenB »

šou

U članku sam dobro napisao, ovdje sam malo uranio :D
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Clash of Champions 2017 predviđanja

Post Postao/la Rio146 »

Ja još stisnuo nepročitano, kad ono Clash of Champions - recenzija. Ja reko kad se ovo prije održalo, a da ja ne znam :lol:
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Clash of Champions 2017 predviđanja

Post Postao/la Sherpa »

Možda smo napisali recenziju unaprijed

'w/e show'
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Clash of Champions 2017

Post Postao/la Wulf7X »

Dolph Ziggl...ah never mind
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Clash of Champions 2017

Post Postao/la emirates »

AJ retainao, to je najbitnije.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Clash of Champions 2017

Post Postao/la azo »

Hajde makar je Dolph osvojio titulu,neće otići i radti ce nesto...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Clash of Champions 2017

Post Postao/la Rio146 »

Preshow nisam gledao. Tako da ne znam kako su prošli Mojo i Zack.

Jako dobar opener. Baš mi se svidio kraj, kako je Ziggler napravio Zig-Zag, i prekinuo onaj Corbinov End of Dayz. Nisam očekivao Zigglera kao pobjednika, ali drago mi je da je osvojio. Možda mu sad vrate momentum.

F4W meč je bio isto dobar. Neprestana akcija, neizvjesnost do samoga kraja. Usosi retainali titule. "

Onda dolazimo do jedinog ženskog meča na cardu. Meč je izgledao dosta traljavo, i izgledalo je kao da su na licu mjesta smišljali neke poteze. Poznavajući obe, očekivao sam više. Bilo je zanimljivo ono kada je Carmella ušla s MITB kovčegom u ring, jer sam pomislio da će možda Cash In-at. Dobra odluka da Charlotte retaina titulu.

Očekivana pobjeda Bludgeon Brothers-a. Očekivao sam da će dobiti malo veću minutažu, ali protiv onakvih jobbera, i ovo im je bilo dosta. Očekujem od njih dosta u Road to WM djelu.

Onda smo imali Owens & Zayn vs Nakamura & Orton meč. Bilo je priča da će ovo biti ME, pa me začudilo da je prije AJ Styles vs Jinder Mahal meča. Definitivno dobra meč. Super je to, što smo sada došli do onog trenutka kada će netko napraviti heel turn. Ili će to biti Bryan jer pomaže Owensu i Zaynu, ili će to biti Shane koji nije htio brojati Sami-u. Mogli bi smo lako vidjeti Owens/Shane ili Owens/Zayn na WM, a isto tako malo vjerovatno, ali opet možda Bryan/Shane.

AJ Styles vs Jinder Mahal je bio lošiji meč od njihovog prošlog meča. Totalno su bezidejno izgledali. Sviđa mi se što je Styles kickout-ao iz Khalas-a, i što je Jinder htio napraviti Styles Clash, ali ipak nije uspio.
Yes Sir!
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Clash of Champions 2017

Post Postao/la AlenB »

Roode vs Ziggler vs Corbin - ***1/2
vrlo zabavno, drago mi je da su dobili mjesto u opening meču jer mislim da bi u nekom drugom mjestu na cardu ovaj meč bio fail, ovdje su imali publiku i sve ostalo, super zadovoljan sam....ne znam zaista što se tiče rezultata, opet su stavili titulu na nekog tko nije ništa radio u zadnje vrijeme

F4W za Tag Team titule - ***1/4
malo je sredina bila dosadnija, ali sve ostalo je bilo super, near fallovi su bili fantastični, pogotovo one koji su Rusev i Aiden imali...i Gable je opet razvalio ovdje...

Charlotte vs Natalya - *
Žešća glupost od meča, dosadno, neinteresantno, pokušali su izvući meč s dešavanjima ostalih cura van ringa, ali ni to nije bilo ništa posebno

BB vs Breezango - **
Zabavan squash meč, čak i kraće nego što sam očekivao...dobra pobjeda za BB.

Nakamura & Orton vs Zayn & Owens
Super je ovo bilo, ne sam meč on nije bio odličan, on je bio zabavan, ali dešavanja sa Owensom i Shaneom su mi se jako svidjela. Jako lijepo odrađeno. ***1/2

AJ Styles vs Jinder Mahal
Čak i jako dobar meč. Falilo je reakcije publike definitivno, ali je Jinderov work barem jednom bio pametan, logičan i koherentan. Svidio mi se rad na rebrima i stomaku, bilo je jako lijepo i meni nije bilo dosadno, iako je reakcija publike itekako falila. No, završnica je bila vrlo uzbudljiva i na kraju ispravan rezultat. Meni se ovaj meč jako svidio, uz bolju atmosferu je mogao i sam biti bolji. ***1/2

Nijedan odličan meč, ali zato čak četiri jako dobra. Zadovoljan sam kakav je build bio.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Clash of Champions 2017

Post Postao/la Sake »

Mojo Rawley vs. Zack Ryder - **3/4
Svidjelo mi se kako je Zack instantno krenuo u ofanzivu, kroz cijeli meč je imao taj babyface fire. Mojo je također dobro odigrao svoju ulogu, ima lijep heel moveset. Fino su ovo odradili, dobra psihologija.

Bobby Roode vs. Dolph Ziggler vs. Baron Corbin - ****
Holy shit, kakav opener. Prvi dio je bio veoma dobar sprint, a završni stretch je bio fenomenalan. Izdvojio bih spot gdje Corbin izvlači Roodea iz ringa i naravno predivan završni potez. #YouDeserveIt

Rusev Day vs. American Beta vs. New Day vs. Usos - ****
Rusev Day = Over AF
Još jedan odličan meč. Sve je bilo dobro, čak i control segmenti heelova, a posebno zadnjih par minuta sa fantastičnim nearfallovima za Rusev Day, Superkick Partyjem i Suplex dominacijom Gablea.

Natalya vs. Charlotte - *1/2
Loš meč, previše su inkorporirali lumberjacke. Charlotte je bila dobar babyface, I guess. Vrlo dobar je bio tease Carmellinog cash-ina, Naomin dive na sve žene i Charlottein Moonsault na sve žene. Pokušavam izvući bilo šta dobro. Je li se ovo Nattie penzionisala?

Fashion Police vs. Bludgeon Brothers - NR
Ne mogu rateati squash. Zabavan squash, ispunio je svoju svrhu, mada mi je žao vidjeti da su Fashion Police jobberi. Bludgeon Brothersi odlično bookani zasad, nadam se da ih neće uništiti kao što znaju monster heel tag teamove poput Ascensiona, veoma su mi drag tim.

Nakamura & Orton vs. Owens & Zayn - ***
Šokiran sam da ovo nije bio main event. Previše su se fokusirali na dva sudca ovdje, uticalo je na kvalitetu meča negativno. Suuuuuuper uzbudljiva završnica. Ludo sam nahypan za SmackDown. #FuckYouShane

AJ Styles vs. Jinder Mahal - ***1/2
Definitivno dobar meč sa psihološke strane. Obojica su dobro sellali, AJ odlično. Spot sa barikadom je bio kul. AJ je imao dobar comeback i bilo je dobrih nearfallova. Jinder je ovdje pokazao dosta nove ofanzive, za što ga moram pohvaliti. #AndStill #GoodbyeJinder

Dobar PPV. Dva odlična meča, jako zanimljiv storyline progres u tag team meču, fin squash, loš ženski match i dobar main event. 7/10
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Clash of Champions 2017

Post Postao/la Melloo »

moram pogledat bar da vidim kako je Ziggler osovjio titulu
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Clash of Champions 2017

Post Postao/la ejdzejp1 »

Kickoff

Zack Ryder vs. Mojo Rawley
Sasvim solidan kickoff meč, solidno su ispričali priču, Rawley je pokazao dovoljno agresivnosti i na kraju uzeo bitnu pobjedu. **1/2

Main show

Baron Corbin (c) vs. Bobby Roode vs. Dolph Ziggler - WWE United States titula
Najbolji meč večeri za mene. Budući da je bio opener imao je uključenu publiku, sama in-ring akcija je bila jako dobra (prije svega mislim na završni stretch koji je bio odličan sa dosta sjajnih nearfallova) i rezultat je bio iznenađujući. Ali, moram priznati da nisam siguran koliko je to dobro, više mi se činilo da je Vince htio imati barem jednu promjenu prvaka na showu i odabrao ovaj meč, ali ok. Vidjet ćemo kako će bookirati Zigglera kao prvaka. ***3/4

The Usos (c) vs. New Day vs. Rusev & Aiden English vs. Shelton Benjamin & Chad Gable - WWE SmackDown Tag Team titule
Iako je ovo bio jedan dosta dobar meč, moram priznati da nisam dobio što sam htio. Očekivao sam malo bolji meč ipak. Svejedno, bilo je dobro, malo su previše usporili u sredini i donekle izgubili publiku ali su to uspjeli nadoknaditi jako zabavnim završnim stretchem sa nekoliko odličnih nearfallova i Gableovim predivnim Suplexima. ***1/4

Charlotte (c) vs. Natalya - WWE SmackDown Women's titula
Totalno bezveze meč, bilo je dosadno i dešavanja van ringa nisu bila nešto previše zanimljiva da bi izvukla neku prolaznu ocjenu. Nadam se sada jednom normalnom ženskom feudu. *

Fashion Police vs. Bludgeon Brothers
Dobar squash, ali ne mogu ga ocijeniti jer nije trajao ni dvije minute. NR

Shinsuke Nakamura & Randy Orton vs. Sami Zayn & Kevin Owens
Ne znam zašto ljudi na internetu toliko kritikuju ovaj meč, meni je bio sasvim dobar što se tiče in-ring akcije. A što se tiče storyline progresa i dešavanja između Shanea i Bryana, to mi je bilo još bolje. Ovaj kraj me jako zainteresovao za sljedeći SD, a to je uvijek dobro. Kao total package, jako dobar meč. ***1/2

AJ Styles (c) vs. Jinder Mahal - WWE titula
Još jedan jako dobar meč iako malo lošiji od njihovog meča iz Manchestera. Bilo bi to još i bolje da nije izostala reakcija publike kroz veći dio meča. Dobili su dosta vremena, Jinder je solidno odradio svoj heel work i uveo je nekoliko novih poteza u svoj moveset. Ali, prava zvijezda meča je ipak bio AJ. Sjajno je sellao sve Jinderove napade i učinio ih da izgledaju kao milion dolara. Uspjeli su stvoriti napetost u završnici i, što je najbitnije, AJ ostaje šampion. ***1/2

Sasvim solidan PPV, nijedan odličan meč ali nekoliko vrlo dobrih, samo jedna upitna booking odluka i jako interesantan završetak tag team meča. Zadovoljan sam.
slika
Odgovori