Friday Night SmackDown

Plavi brand...

Petkom na FOXu
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la AlenB »

main event je bio predivan, Sheamus i Cesaro su postali još bolji suradnici nego što su bili, falile su mi ove Cesarove tranzicije iz jednog zahvata u drugih, sjajni timski potezi, atmosfera je bila luda, near fallovi isto tako

da nije bilo onog gauntlet meča ovo bi bio MOTY za WWE ove godine, ovako je čini mi se drugi po redu, ali svakako jedan od najboljih WWE mečeva ove godine, vrijedi pogledati

ostatak epizode jednako dobar, jednostavno su fokusirani na buildanje i izazivača i prvaka, opet je bilo super promoa, Miz i Bryan su opet pokidali i tako

ja bih vam zaista preproučio da gledate SmackDown od post Extreme Rules showa pa do ovog, vjerujte mi da se isplati, a sad ko hoće ko neće: :D
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la ejdzejp1 »

nemam ništa puno za reći, još jedan izrazito kvalitetan SD. Tag team meč naravno meč večeri, sjajna akcija, napetost u završnici i uključena publika, ma odlično. Styles je odgovorio Joeu jednom vrlo dobrim promom, jedva čekam meč. Bryan i Miz su ponovo imali super segment, to valjda nije ništa novo. Od ostatka showa bih pohvalio booking Rusev/Lana/English situacije, legit mi je žao Englisha.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9010
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la KOMANIA »

Orton, Styles i Miz su pokidali.
Jeff opet prodaje onaj napad, što je dobro.
Truth je odličan u ringu, i svidjao mi se segment izmedju njega i Nakamure, jer su oboje retardirani :D
Svidja mi se prica sa Rusevom, moguce da ce imati na SS mec protiv Aidena ili Almasa, ili mozda on i Lana protiv Almasa i Zeline.
Zene su bile okej, BB su unistili dzobere (na trenutak sam se uplasio da se nece boriti protiv Cluba, ali nisu na svu sreću. The bar vs new day ****, odlican mec, ali je trebao Bar da dobije.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la AlenB »

KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST Truth je odličan u ringu, i svidjao mi se segment izmedju njega i Nakamure, jer su oboje retardirani
To sam zaboravio napomenuti, ona fora da mora pobijediti Carmellu da bi išao na Nakamuru za US titulu je nevjerojatno genijalna :clap:
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

SmackDown pregled - New Day i Bar u borbi za pobjednika turnira

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Sake »

Kako SD ima dobru tag team diviziju to je nevjerovatno.

Jedino mislim da je Bar trebao pobijediti, još nisu imali šanse za titule protiv Bludgeona, New Day već par puta.

Joe-AJ feud je također genijalan, Joe sa šljivom izgleda još i više badass nego inače.

Orton je opet imao odličan promo.

Fino buildaju tenzije između Charlotte i Becky, kao i Rusev Daya.

Bryan/Miz feud je veoma dobar, samo da treba taj jedan finalni promo u stilu Cene i Romana prošle godine, nadam se da ćemo to dobiti sljedeće sedmice.

Čak je i Truth-Nakamura bila dobra komedija, a i Coreyev commentary je učinio BB squash zabavnim.

Fenomenalan show zaista.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10241
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la ~MandyRose~ »

The IIconics postale jobberke na main rosteru
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9010
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la KOMANIA »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST The IIconics postale jobberke na main rosteru
Nazalost :cry:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST The IIconics postale jobberke na main rosteru
Zar već? Šteta.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12223
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Rio146 »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST To sam zaboravio napomenuti, ona fora da mora pobijediti Carmellu da bi išao na Nakamuru za US titulu je nevjerojatno genijalna :clap:
^ Trutha bi ja u komentatore. Kad nisam umro na ovaj segment :lol:

Odličan SDLive ponovno. AJ - Joe nije bilo loše, jako mi se sviđa kako grade ovaj feud. Orton je imao dobar promo. Dobri razvoji nekih feuda, tipa Miz - Bryan ili Rusev - English. Main event je bio odličan. Opet SDLive uzima pobjedu.
Yes Sir!
slika
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Lujaa »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST Romana
Mislis samo Sine :lol:
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Lujaa »

Show je otvorio Orton. Dobar promo, kao pre 2 sedmice. Jeff je prodao mucenje Ortona, sto je logicna odluka. Ocekujem ubacaj Zmije u US mec.
Sarlot i Beki vs Ikone - Kratko za oceniti, ok mec.
Istina, Dilindzer I Nakamura bekstejdz. Hahaha komican segment, malo mi je zao sto prave Istinu na budalu ali jbg kasno je za njega sad.
Rusev je prihvatio Ejdenovo izvinjenje, ali ga je zaustavio i rekao je da nece da smeta njemu i Lani u njenom predstojecem mecu
Lana vs Vega - ok, gradilo se za upad Ejdena i jos jedno ometanje, te je Vega pogodila Kolena u korner i pobedila. Inace bio je botch jer je Lana dotakla konopac slucajno. Ako su su sumar i Laser mogli da naprave storyline od njihovog botcha sa GRR, moze i ovo.
Stilovi je odrzao promo o Joeu, veoma dobar promo, uzvratio je Joeu od prosle sedmice. Joe se smeskao u bekstejdzu ispred televizora.
Istina vs Nakamura - Zabavan kratak mec, no to je sve. R je 5x zanimljiviji od naseg dragog supermena-izazivaca za Universal titulu. Nakamura je pogodio Kinsasu za pobedu.
Sekston je trebao odrzati intervju u ringu sa Mizom na on se pojavio na tronu. Rekao je da ako DB zeli mec, dobija ga. Zatim ga ocekivano napada Bryan. Miz se izvukao batina uz pomoc 2 zastitara i polomio vazu od ledja DBa. Izgledalo je bolno. Miz opet nadmudruje Brajana. Izvrstan promo Miza, kao i uvek.
Bb su skvasali dzoberski tim 3SK.
Novi Dan vs Bar - **** Novi Dan je, po meni , neocekivano pogodio Midnight Hour za pobedu. Po meni sigurno u top 2 Sd TV meceva u 2018.
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Lujaa »

Smackdown se pomera u cetvrtak!
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Sake »

Kako su genijalni ovi Miz-Bryan side by side career retrospective videi/interviewi bili. :clap:
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9010
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la KOMANIA »

Jos jedan jako dobar SD, samo falilo je tu energije.
Najavljeno je 6 sd meca za Summerslam, i bar 2 su trebala ovde da imaju neki fizicki kontakt izmedju wrestlera. Joe vs. Styles je definitivno trebao jedan brawl, ali uredu je ovo i onako tek pocinje. Malo sam razocaran sto nisu dodali Ortona, i mislim da je to velika greska, postoji mogucnost da ga ubace samo onako, ili na SS, ali to bi bilo glupo. Sanity vs. New day je bilo ok i samo da im daju vreme napravili bi cudo.
Odgovori