Friday Night SmackDown

Plavi brand...

Petkom na FOXu
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Sake »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Bio sam naivan i pogledao segment sa nasim "dragim" WWE sampionom. Pa majku mu, koja budala je zaduzena za bookiranje ovog bullshita? Ja bih ga momentalno zapalio. Ovo je bilo tako debilno, i tako retardirano da ja nemam reci. Nakon "This is your life" ovo je najgori segment godine. Nije ni cudo sto ne pratim SD.
šteta što ne gledaš, sinoćnja epizoda je bila veoma dobra.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la AlenB »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Bio sam naivan i pogledao segment sa nasim "dragim" WWE sampionom. Pa majku mu, koja budala je zaduzena za bookiranje ovog bullshita? Ja bih ga momentalno zapalio. Ovo je bilo tako debilno, i tako retardirano da ja nemam reci. Nakon "This is your life" ovo je najgori segment godine. Nije ni cudo sto ne pratim SD.
od svega showa ti pogledaš baš ono najgore :D

preporučujem ti da odgledaš post-summerslam stvari što se tiče Shanea i Owensa
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la ejdzejp1 »

Opening segment je bio dosta dobar. Owens je bio vrlo dobar na mikrofonu. Svidio mi se njegov promo, kao i konfrontacija sa Bryanom. I ono sa Zigglerom je bilo ok i nije oduzelo od kvalitete segmenta. I oni backstage segmenti kao i Owens/Zayn konfrontacija kasnije u showu su mi bili dosta dobri.

Styles/Dillinger meč mi je bio dobar iako su dobili samo 7 minuta. Ne smijem ni pomisliti šta bi bilo da su dobili još toliko vremena da bolje razrade meč. U svakom slučaju bilo je dobro, imali su jednu strašno dobru sekvencu nakon upada Corbina i sjajan nearfall na Tye Breaker. Nadam se da će se naći nešto i za Tyea na HIAC. Segment sa Corbinom poslije meča je takođe bio dobar.

Ni sam ne znam šta je ovo sa Jinderom trebalo biti. Da mi je samo znati ko se ovoga sjetio i ko je dopustio da ovo ide u program. Užasno. Definitivno bi bio u konkurenciji za najlošiji segment godine da nije bilo This is my life segmenta. Ovaj segment se mogao spasiti jedino da je Nakamura ušao i ubio koljenima svu trojicu. Ne trebam ni reći da je ovo bilo najgora stvar na showu.

Meč za Tag Team titule je ispunio moja očekivanja. Jako zabavna akcija, odlično su koristili oružja i stipulaciju, bilo je nekoliko sjajnih bumpova van ringa te su nearfallovi u stretchu ponovo bili sjajni. Bilo je drugačije od dosadašnjih mečeva što mi se svidjelo. Svidjelo mi se i to što Xavier nije bio ni blizu ringa tokom meča. Table spot je bio sjajan. Što se tiče pobjednika, nemam nikakve zamjerke jer njihove mečeve mogu gledati zauvijek. Nisam bio siguran da li da dam 4, ali zašto ne. Uživao sam. ****

Solidan meč Natalye i Naomi, ali ništa više od toga. Bilo je dobrih poteza i kraj je bio solidno odrađen, ali ništa za pamćenje.

Ziggler je ponovo imao identičan segment kao i prošle sedmice, samo je ovoga puta glumio neke druge wrestlere. Nemam nekih velikih zamjerki na ovo, ali ne bi se trebalo više ponavljati. Mislim da ovo sve vodi njegovom feudu sa Roodeom.

Zabavan kratki meč Hype Brosa, te Gablea i Benjamina. Tease heel turna Rydera je bio dobar.

Završni segment sa Vinceom i Owensom je bio izvanredan. Sada već mogu sa sigurnošću reći da mi je ovo bolje od Styles/Shane feuda. Beatdown je odlično odrađen, a i krv je pomogla. Owens se vraća svom killer characteru. Povratak Stephanie na kraju mi se svidio. Ovo je najbolji feud u WWEu trenutno za mene.

Vrlo dobar SD. Zadovoljan sam, ali ostao je dojam da je moglo biti malo bolje. Da su makli ono sranje sa Jinderom i dali veću minutažu US tituli bilo bi odlično, ali šta je tu je.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

SmackDown pregled - Headbutt za šefa

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la TheViper »

@AlenB cuo sam da jako dobro buildaju taj feud, pogledacu ako me ne bude mrzelo :D
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Sake »

Čudi me da ovo niko nije spomenuo. Kakav robot od interviewera majko moja mila. gdje je Renee?
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la AlenB »

According to wrestlinginc.com, Tuesday’s episode of WWE Smackdown drew 2.754 million viewers, the best numbers since April. The show featured three title matches, and Vince Mcmahon’s first appearance on the show in four years

Vince je draw
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la emirates »

Realno je to tako. Sam segment je bio sjajan though.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Sake »

Opet je to dosta malo, očekivao sam barem 3 miliona nakon toliko hypea.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la AlenB »

According to The Wrestling Observer Newsletter, the blood in the Kevin Owens/Bvince McMahon angle on WWE Smackdown was planned. The speculation is to how the blood happened. It could have been hard way, but there’s a lot of risk in doing that because the blood isn’t guaranteed. Meltzer states that people that he spoke to (that have been in the business for decades) believe that Vince bladed before the segment and covered it up with nu-skin, which would lead to the wound re-opening after the head butt, and resulting in a lot of blood.

zanimljiva priča
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Wulf7X »

Ja sam se zapitao kako je došlo do toga, mada mogli su standardno kapsulom :lol: :lol:
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la AlenB »

Ma ovo oni rade namjerno s Mahalom, jebeno su ponovili isti segment od prošlog tjedna i dali nam ga ovdje. Žele heata na njemu, pa makar to bio i onaj X-pac heat. Segment kao segment opet grozan.

No, ostale stvari na showu su mi se svidjele. Shane i Owens su bili razdvojeni ovaj tjedan, ali su imali super promoe. Rusev je uzeo nevjerojatnu pobjedu, meni se svidjelo kako su to bookirali i pritom zaštitili Ortona u porazu jer je imao meč s Englishom prije toga. Najbolji mogući pay-off nakon onoga debakla na SummerSlamu. Feud oko US titule je vrlo zabavan, volio bih vidjeti nekakav triple threat na Hell in a Cellu mislim da bi bilo super. Tag Team divizija dobiva kavez, što će biti jako zanimljivo. Situacija oko žena je dobro odrađena, napokon je Charlotte tu. Hajmo sada jedan kvalitetni ženski PPV meč napokon.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la emirates »

Natalya vs Naomi je zapravio bio kvalitetan match. Nije imao nekog heata, ali sam bio prezadovoljan akcijom u ringu. That said, nadam se da se Charlotte vraca u title picture. Ona vs Becky za Maniju bi bio idealno rjesenje. Bas zato ce biti neki multi women match koji ukljucuje ostatak SD zenske divizije u cluster fucku od 6 minuta.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la AlenB »

ko bi reko čuda da se dese



pa Jinder Mahal fanove donese
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

SmackDown pregled - Charlotte ponovno u lovu na titulu

Post Postao/la AlenB »

slika
Odgovori