Friday Night SmackDown

Plavi brand...

Petkom na FOXu
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

SmackDown Live

Post Postao/la Maki »

KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST Zbog čega nije bilo ništa što je najavljeno?
Pola rostera se nije moglo vratiti iz Arabije.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

SmackDown Live

Post Postao/la Sherpa »

ovaj sd je dao odgovor na pitanje kako bi wwe izgledao da je tripsić na čelu

tko je s njim (ili da se izrazim ovako: čiji je jezik blizu njegova dupeta) je pri vrhu i važan je, tko nije, gubi.

premda je ovo bila jako dobra epizoda
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

SmackDown Live

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST ovaj sd je dao odgovor na pitanje kako bi wwe izgledao da je tripsić na čelu

tko je s njim (ili da se izrazim ovako: čiji je jezik blizu njegova dupeta) je pri vrhu i važan je, tko nije, gubi.

premda je ovo bila jako dobra epizoda
Ili je možda trebalo NXTu dati neke pobjede da ne izgledaju jadno pored Rawa i SDa?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

SmackDown Live

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ili je možda trebalo NXTu dati neke pobjede da ne izgledaju jadno pored Rawa i SDa?
vidi nexus
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

SmackDown Live

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ili je možda trebalo NXTu dati neke pobjede da ne izgledaju jadno pored Rawa i SDa?
vidi nexus
2010 =/= 2019. I Nexus nikad nije bio dio NXTa koji je išao direktno protiv konkurencije, ovi sad NXTovci jesu. Zato i mislim da će dobro proći na SSu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

SmackDown Live

Post Postao/la Sherpa »

da, nisu išli. sada idu. gdje ni fox n us neće biti sretni da ljudi koji su na njihovom programu, kojeg plaćaju plaćaju masne pare, gube od nxta.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

SmackDown Live

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST da, nisu išli. sada idu. gdje ni fox n us neće biti sretni da ljudi koji su na njihovom programu, kojeg plaćaju plaćaju masne pare, gube od nxta.
Foxu su bitni ratinzi, a ne kako će WWE bookati. Ako WWE dostavi ratinge, Fox će boliti kara ko je jako bookan, a ko ne. Uostalom, već sad bi se Fox trebao pobuniti. Skoro sve velike ribe u WWE su na Rawu, Lesnar, Seth, Becky, Charlotte. Jedino je Roman na Foxu.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la AlenB »

USA će biti djelomično sretan jer je i NXT na USA. :D

Al mislim da to njima toliko ne igra ulogu, ne vjerujem da je to ikakav faktor na showu kao što je wrestling
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

SmackDown Live

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Uostalom, već sad bi se Fox trebao pobuniti.
fox se već pobunio, zato je bishof žrtvovan.

@alenb koliko plaćaju nxt, a koliko plaćaju raw? razlika je astronomska.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

SmackDown Live

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Uostalom, već sad bi se Fox trebao pobuniti.
fox se već pobunio, zato je bishof žrtvovan.

@alenb koliko plaćaju nxt, a koliko plaćaju raw? razlika je astronomska.
Ne znamo tačno zašto je Bischoff otpušten. Mada mi ta priča ne pije vode. Bischoff otpušten jer se Fox buni što premalo zvijezda ima kod njih, a WWE nakon toga sklanja Lesnara.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la emirates »

Ne bi li trebala biti dobra stvar sto je brand kojeg prati etiketa irelevantnog developmentala dosao na main roster i dobio sve njihove likove? Sad se i kayfabe nalaze na ravan sa njima, sto je dobra stvar za NXT u buducnosti. Uostalom vecina tih likova sa MR su svakako njegovi iz NXTa ciji je 'jezik blizu njegovog dupeta' dosta duze (Bayley, Sasha, Sami). Hejt prema Tripsu ti je prevelik da gledas nepristrasno, kriv je sto postoji tako bi sigurno bio kriv da je i citav svoj roster jobbao SmackDownu, iako je svakako Vince bookirao ovaj show.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

SmackDown Live

Post Postao/la Sherpa »

Trips se godinama pokušao progirati, pogotovo u ustima wwe fanova, kao spasitelj koji dolazi. Točno, ne volim način na koji se taj egomanijak postavlja. I samo kazujem da ako on postane glavni da će biti još više političkih igri nego sada. U taborima da li si dobar s njim ili ne. Što je godinama pokazivao dok je bio hrvač, a kamo li ne ako bude imao moć odlučivanja.

@emirates koliko dugo će keyfabe biti isti? Ili moram spomenuti kako su lani na ss raw i sd isto bili isti?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

SmackDown Live

Post Postao/la Maki »

Trips se godinama pokušao progirati, pogotovo u ustima wwe fanova, kao spasitelj koji dolazi.
Zato što u neku ruku i jeste bio. Njegov NXT je konstantno pružao bolje showove od main rostera i normalno da su ljudi u Tripsu vidjeli nekog ko će dobro voditi WWE. Uostalom, ovo za šta ti optužuješ Tripsa radi i Elita.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

SmackDown Live

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Uostalom, ovo za šta ti optužuješ Tripsa radi i Elita.
da, zato je aew išao uzimati ljude koji su na sceni, a njima nisu potrebni, samo kako ih konkurencija ne bi imala.

ili možda to što se prave da ostatak wrestling svijeta ne postoji, te kada se netko pojavi nađu način da na hofu bace bezobrazne uvrede kako će ih kupiti.

ili možda to što je nxt dobio tv ugovor, a niti jedan od nxt ljudi nije dobio povišicu. a da ne govorimo tek o drugim stvarima, kao plan za mirovinu. ili nešto slično.

uspoređivati nekoga tko zaista je alternativa i nekoga tko se pokušava praviti da je altenrativa sa lažnim indy sjajem koji je i dalje jednako trul kao i ostatak main rostera. nije wrestling jedina stvar koja je važna.

i da. aew kada vidi da je netko dobar da mu priliku. i to priliku, ne frišku figu koja se naziva prilikom.

zato msilim da bi svi wrestling fanovi trebali navijati da dynamite dobije nxt, pošto u protivnom imamo nedodirljivi wwe, a svi znamo kako je to prošlo u zadnjih 20 godina.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Trips se godinama pokušao progirati, pogotovo u ustima wwe fanova, kao spasitelj koji dolazi. Točno, ne volim način na koji se taj egomanijak postavlja. I samo kazujem da ako on postane glavni da će biti još više političkih igri nego sada. U taborima da li si dobar s njim ili ne. Što je godinama pokazivao dok je bio hrvač, a kamo li ne ako bude imao moć odlučivanja.

@emirates koliko dugo će keyfabe biti isti? Ili moram spomenuti kako su lani na ss raw i sd isto bili isti?
U NXTu to nije bio slucaj gdje jeste glavni, i to je rekao svako ko je bio tamo. Dokaz ti je Ranallo koji je pobjegao od Vincea na NXT gdje mu je sad dobro. Vremena se mijenjaju, a nije da je meni uzimao hljeb iz usta pa da ne mogu preci preko toga :mrgreen:
To hoce li nastaviti tako bookirati ne znam, ali to sto jesu tako bookirali SD je pun pogodak. Reci da je Adam Cole ulizivac jer je bookiran da dobije Bryana je bezvezarija, znas i sam. Da je bio bookiran da izgubi reklo bi se kako je ovo pokazatelj da je NXT niza liga u WWEu. Sta bi onda bio pravi potez, da nestanu svi?
slika
Odgovori