Friday Night SmackDown

Plavi brand...

Petkom na FOXu
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la TheViper »

Mozda ce Owens i Zayn da koriste freebird rule :roll:

Zaboravio sam da napisem da mi je Gable & Benjamin vs Usos bilo jako dobro, sa sjajnim false finishom. Feud se sigurno nastavlja, tako da nemam nikakvih zamerki.
Zadnja izmjena: TheViper, dana/u 03 sij 2018, 21:47, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Sake »

Ja umalo dobio srčani kad su Usosi izgubili. :lol: Gable i Benjamin su dobri, ali ne zaslužuju završiti reign Usosima, posebno na običnom SDu.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la emirates »

Sta god da odluce, morat ce se teasati Owens/Zayn raspad. Kad je vec tako, pametnije je to raditi u triple threat matchu, nego handicap matchu. I dalje mogu raditi iste stvari (udruzivanje protiv AJa), ali ce barem biti logicnije, i mogao bi ispasti bolji match.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la ejdzejp1 »

ja i dalje mislim kako će se situacija promijeniti do Rumblea, da će Shane poništiti Bryanovu odluku ili nešto
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Cenation Leader »

Meni nema taj handicap smisla nikako. Mrzim kad se titula brani tako jer mi je totalno nelogično kako će se ovi dogovoriti koji će ići na pin za titulu, a još veća bi glupost bila da se koristi ono freebird pravilo pa da obojica budu sampioni u isto vrijeme. Zašto ne naprave fino triple threat, pa neka se oni udružuju tokom meča ali barem bi meč bio fluidniji i kraj bi se mogao bolje izvesti.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Online

SmackDown Live

Post Postao/la Rio146 »

Solidan SDLive. Opening vrlo dobar. Vrlo dobar meč Usos-a i Gable & Shelton-a. Svidio mi se kad su mislil da su osvojili titule, a zapravo nisu. Aiden - Woods solidno. Žene su ok odradile posao. Drago mi je da je Becky nazad. Najdraža... <3 ME je bio dobar. Stvarno dobar meč, ali me odluka Bryan-a iznenadila, kada je izbacio Shane-a iz meča. Mislim Shane je commissioner, a to je valjda veća funkcija od GM-a. U tom sam trenutku osjetio neki heel trenutak Bryan-a. Inače handicap meč za titulu, čista glupost.
Yes Sir!
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la AlenB »

Solidan SmackDown.

Segmenti su bili fora, i opening segment i onaj sa Sheltonom i Gableom, pogotovo taj. Stvarno mi se svidjelo kako su Gable i Benjamin uspjeli održati tako dug segment donekle zanimljivim, barem meni.

Main event je bio okej kao angle. Cure su imale također jedan pristojan singles meč. Squash Bludgeon Brothera mi se jako svidio. Meč Rydera i Rawleya je bio kul, svidjelo mi se što je Rawley radio u meču.
slika
Avatar
LittleAJ
Rank 5
Rank 5
Postovi: 119
Pridružen/a: 26 stu 2016, 21:03
7
O meni: Annoying Bayern idiot
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la LittleAJ »

@AlenB slazem se sve lijepo receno :clap:
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

SmackDown pregled - Handicap mečevi posvuda

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Sake »

Jedva čekam ovaj 2-out-of-3-falls tag team meč. I iskreno, nadam se da će biti na pre-showu, čisto da dobiju dovoljno vremena. Inače odličan promo Gablea (zaslužuje singles push) i Benjamina, mada su ukrali stil promoa od Usosa. Šta će sad pravljenje mečeva nakon sarkastičnih prijedloga wrestlera biti Bryanov gimmick? :lol:

Backstage segment AJa, Ortona i Shinsukea mi je bio super, posebno Shinsuke je bio predobar. Dobro teasaju AJ-Shinsuke.

Idalje odlično buildaju BB, nadam se meču njih i Usosa na Manii, to bi bio show-stealer kad bi dobili dovoljno vremena, jer su već imali par odličnih mečeva prije par godina.

Žene su bile meh kao i uvijek, drago mi je da je Becky pobijedila, valjda dobije neki push u 2018., ali isto tako Ruby i Riott Squad još više gube kredibilitet ovim porazom, i onda će komentatori nastaviti govoriti kako su dominantan stable, a ustvari gube svaki drugi SD.

Rusev Day-Fashion Police je bilo dobro, posebno hot tag Ruseva. Isto kao i kod ženskog meča, lijepo je vidjeti Fashion Police da pobjeđuju, ali zašto je jebeni Fandango pinao RUSEVA? Stvarno ne shvatam zašto Vince mora pokopati sve što je dobro, prvo makne Fashion Files sa showa i onda pokopa ovako over tag team u Rusev Dayu, totalno pokopa Ruseva. #Buried

Ryder vs. Rawley mi se svidilo, zbog heel worka Moja. Nadam se Zack eliminira Moja iz Rumbla, čisto da bi Zack dobio bilo kakvu osvetu. Jinder je čak i imao dobar promo, vjerovatno zato jer se ovog puta nije fokusirao na Indiju.

Opening segment mi je bio dobar, svi su bili veoma dobri na mikrofonu, Sami naravno highlight. Main event me strašno iznervirao. Bryan je ranije na showu rekao da je sudijina odluka finalna, i onda ovdje Shane koji nije sudija, sebi daje za pravo restartati meč. Ovakve stvari me nerviraju. Shinsuke je trebao uzeti pobjedu, ali ajmo je dati Ortonu, njemu je potrebna.

Solidan SD, bio bi dobar da je main event bolje bookan.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la emirates »

Znaci, ako bilo ko od Owensa ili Zayna osvoji, postaju co-championi? @Sake jel te strah? :mrgreen:
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Sake »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Znaci, ako bilo ko od Owensa ili Zayna osvoji, postaju co-championi? @Sake jel te strah? :mrgreen:
u jbt nisam ni pomislio na to. Sad me taj meč najviše zanima :lol:

Ali ipak, rekli smo Sami šampion, ne Sami co-šampion.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

SmackDown Live

Post Postao/la Sherpa »

nemreš napisati co-šampion bez šampion
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Sake »

Mi smo se kladili da li će Sami biti šampion, ne Sami I Kevin.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la emirates »

Pa ako su Sami i Kevin sampioni, onda je Sami sampion :mrgreen:
slika
Odgovori