Friday Night SmackDown

Plavi brand...

Petkom na FOXu
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la AlenB »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST uo sam da je Taker imao dobar meč.
Ako bi pružio dobar meč sa Blackom to bi bilo potpuno okej.
sumnjam, to je ipak singles meč, ovo je bio tag meč u kojem je on radio što je i trebao - nešto sitno ofenzive na početku, primio koji bump u sredini i dovršio meč, odradili su to na način da prikriju sve Takerove slabosti i prikažu ga u najboljem svjetlu
ovo bi bio singles meč i čisto sumnjam da bi se Taker mogao nositi s Blackom
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la HunterDX »

@TheBesir Taker jeste odradio najbolji meč u nzm koliko godina, baš sam pogledao meč da vidim zašto su svi pričali da je bio solidan.
Ali ako pogledaš meč, videćeš koliko su ga štitili sve vreme, nije imao previše posla, ali je bio tu, jednostavno su mu prekrili nedostatke.
Tako da bih prihvatio da uz neku stipulaciju izgubi u max 10 min od nekog, jer se ozbiljan meč ne može očekivati od njega.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la TheBesir »

Nisam ni ja mislio da oni imaju 30 minuta meč,da stvarno bude dead man.10-12 maximalno minuta meč,možda sa nekom stipulacijom,gdje bi Black dominirao vecinu mečeva,Taker bi tu i tamo nešto uradio
Bila bi fora da Taker uradi Tombstone a Black odmah ustane kao sto je to neko uradio sa HHH-evim Pedigrijem prije 20god.I onda mu Black pukne blackmass i zavrsi mec.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Sherpa »

Ako odmah ustane na tombstone ja meču dajem 1*
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la TheBesir »

Jebiga,ja samo ne zelim da upropaste Blacka.Na NXT-u je bio sjajan,dobro su krenuli,ne trebaju ga sad usrat.

Mogao bi Almas uzeti titulu za 2-3 mjeseca i onda da se izgradi fjud Black vs Almas vs McIntyre na WM za WWE Titulu.A do tad bi mogli i izgradit Drewa a ne da bude Shaneov potrčko.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Markovic619 »

Ne znam za vas, ali meni Andrade i nije nesto, ja mislim da on bez one Vege ne moze dobit nijedan mec.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la HunterDX »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Ne znam za vas, ali meni Andrade i nije nesto, ja mislim da on bez one Vege ne moze dobit nijedan mec.
To je već do bookinga, a druga stvar, on je u NXT-u bio vrhinski heel i odradio par odličnih mečeva.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Melloo »

Andrade je najbolji wrestler na main rosteru.To sto ga oni ne znaju kroistit je druga stvar
Al boli ga qurac ima Charlotte :mrgreen:
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la TheBesir »

Pa on ni ne bi dobio taj mec na WM.A titulu nek uzme za 2-3 mjeseca,taman se napravi New Day fjud (kofi vs xavier vs big e),Andrade uzme titulu a novog WWE champa dobijemo na WM tj Blacka.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la AlenB »

svi su mislili da će bit Bischoff epizoda pa su ih zajebali

– This week’s episode of Smackdown saw a big rebound in ratings, hitting the highest point since May while viewership was up big as well. Tuesday night’s episode brought in a 0.65 rating in the 18 – 49 demographic and 2.122 million viewers, up 23% and 15% from last week’s 0.53 demo rating and 1.853 million viewers. The demo rating was the best for the show since the May 29th episode brought in a 0.69. Meanwhile, the audience had an even more significant high, marking the largest number in that metric since the April 16th episode had 2.219 million.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la AlenB »

HBK od idućeg tjedna na mjestu SD Live komentatora
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Maki »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST Pa on ni ne bi dobio taj mec na WM.A titulu nek uzme za 2-3 mjeseca,taman se napravi New Day fjud (kofi vs xavier vs big e),Andrade uzme titulu a novog WWE champa dobijemo na WM tj Blacka.
Black ne treba uzimati world titulu još dosta vremena.

Koliki se mit stvorio oko ove Liv Morgan lol.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Maki »



Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10297
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la ~MandyRose~ »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST svi su mislili da će bit Bischoff epizoda pa su ih zajebali

– This week’s episode of Smackdown saw a big rebound in ratings, hitting the highest point since May while viewership was up big as well. Tuesday night’s episode brought in a 0.65 rating in the 18 – 49 demographic and 2.122 million viewers, up 23% and 15% from last week’s 0.53 demo rating and 1.853 million viewers. The demo rating was the best for the show since the May 29th episode brought in a 0.69. Meanwhile, the audience had an even more significant high, marking the largest number in that metric since the April 16th episode had 2.219 million.
Yes The IIconics Tag Team Title Defense, Yes Ratings! :clap:
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Markovic619 »

Nece one biti jos dugo sampionke...
Odgovori