Friday Night SmackDown

Plavi brand...

Petkom na FOXu
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la AlenB »

Uh kako je WWE edgy :mrgreen:

Nije mi se dopala gluma Alexe Bliss
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
trebalo biti da Alexa bude zbunjena nakon što se sve zacrvenilo i onda polako shvati šta se događa, okrene se i vidi Fienda i onda dobije uplašeni izraz lica i zamrzne se na mjestu.
Pa ne živi ispod kamena, zna se ko je došao kad se svjetla zacrvene, kakva zbunjenost...
Svejedno, logična reakcija kad se svjetla ugase iznenada je da budeš zbunjen i da tako ostane kad se svjetla vrate. A svakako treba par sekundi da procesuiraš šta se događa kad si u takvoj situaciji. Alexa nije imala taj period od par sekundi.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10275
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la ~MandyRose~ »

kakvo je ovo prstenjačene Alexe Bliss u usta? bože sačuvaj, tko je ovo bookirao
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10275
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Welp, SD was DOWN about 32K viewers from last week, despite having a run of good (not excellent, but good) episodes :rip: However, viewership INCREASED from hour 1 to hour 2 (Raw can't relate) by about 38K viewers. So I guess everyone was tuning in to see the women (Naomi, Bayley, Sasha, Nikki, Mandy, Sonya), since their segments were all concentrated there :clap3:



Also, SD was tied for #1 on the key 18-49 demo (with a 0.5 share). So while it might still be too soon to call Bayley a DEMO GOD, we may want to start looking into all our nearby ditches, just to make sure Jericho isn't found there

slika
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

1.892M, .5 in Key Demo
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maridius98 »

FRIDAY NIGHT SMACKDOWN 31/7/2020

Taman kada sam se ponadao da "ima nade" što se barem SmackDowna tiče dobijamo ovakvu epizodu. Iskreno sam bio poprilično iznenađen kvalitetom prošlonedeljne epizode (tu pre svega mislim na onaj fatal four way meč),dok smo ovde dobili čist prosek. Negde čak i ispod proseka. Meč za IC titulu mi je bio razočaravajuć, a meč za SD žensku titulu mi je čak bio njesra. Ostalo maltene nije ni bilo bitno. Imali smo i jako debilan poslednji segment na programu, ali o tome kasnije.

Svaki SD počinje sa "najavama" u smislu da se pojave rvači i kažu kako će tog i tog da urnišu. Lepa zamisao pre svega kao podsetnik koje ćemo mečeve gledati. Krećemo sa mečom za IC titulu AJ Styles vs. Gran Metalik. Prvo samo da naglasim da WWE generalno treba malo da iskulira što se tiče komentatora. Sve vreme su skoro pa ponižavali Metalik-a na fazon da nema šanse da on ovo pobedi. Aman ljudi i meni je to jasno, ali ne treba to neko da me podseća na svaka tri minuta. Meč je bio čudniji nego što sam inicijalno očekivao. AJ je maltene blokirao sve Metalik-ove air poteze i svelo se na veliki broj counter-a. Nemam per se sa tim problem, ali nije se Metalik snašao u tom okruženju dok je AJ-u to leglo ko budali šamar. Svakako najbolji meč na ovom cardu i zanimljivo za videti. Razmišljao sam pored toga kako WWE ne zna šta da radi sa momcima iz 205 i iskreno mi je krivo da tako nešto vidim. Kada im se da kasvetna prilika sijaju, ali očigledno imaju druge "planove".

Nakon kratke retrospektive Bar meča od prošle nedelje (koji mi se jako svideo) izlazi Jeff Hardy da, nećete verovati, opet priča o svojim problemima sa alkoholom. On je borac, izborio se, Sheamus je "bully". Imam ceo feud o alkoholizmu i narkoticima, a face mu kaže da je "bully". Legendarno. Prekida ga King Corbin sa pričom kako je ovo njegovo kraljevstvo i kako SD polako postaje ludnica (donekle bih se i složio). Podsetiću samo da je Corbin prošle nedelje dao "bounty" za Riddle-a i u kratom promo-u pre meča je nagovarao Gable-a da mu se priključi. Iako mi je Corbin iritantan, ovaj promo je stvarno sjajno izveden. Jeff nestaje (kao da ga nije ni bilo) i imamo meč između Corbina i Gulak-a. Računao sam da će da bude regularni squash meč ,ali nije bilo tako. Iako su mu dali mnogo malo vremena i iako je meč imao za funkciju da nastavi feud, Gulak se ovde odlično pokazao. Jako dobar technical kečer i imao je par odličnih reversal-a. Corbin naravno dobija meč, izlazi Riddle i napada kralja. Nećete verovati šta se dalje dešava, ali Gable izlazi da odbrani Corbina. Au, što me je ovo iznerviralo. Kada nekog upare sa Corbin-om znate da oni apsolutno nemaju predstavu šta da rade sa njim. I to je i ovde slučaj. Videćemo da li će da se bore u tag diviziji zajedno, ali odluka mi se ni najmanje ne sviđa.

Dok ne budem zaboravio, ne znam tačno gde su smešteni hronološki, imali smo nekoliko promo-a. Sheamus koji priča da je završio sa Jeff-om, ali da je izgubio jer je ono bilo njegovo "prirodno okruženje". Iako nisam fan cele priče, ovo je bila jako dobra fora. Pripretio je svim rvačima u SD i idemo dalje. Lucha House Party (možda) dobija meč sa Shinsuke/Cesaro u budućnosti. Imali su, malo je reći, čudan segment gde Shinsuke/Cesaro ispijaju vina i upada LHP da priča nešto na španskom. Pretpostavljam da to tu vodi. I na kraju, najavili su Otis/Mandy segment. Segment između njih dvoje mi je sve vreme beskrajno simpatičan, ali očigledno su shvatili da moraju nešto da urade sa njim. Naravno šta je bolje negdo da furamo priče raspalih tag timova. Sonya je u nekom trenutku napala Mandy, mazala je karminom po licu i ošišala (???). Da imali smo segment gde Sonya šiša Mandy na ovom SD. Najbolji deo ove sage o šišanju su Miz/Morrison koji su puštali fore na to kao nenormalni. Simpatično, ali do sada već prevaziđeno. Ne znam koliko ćemo narednih nedelja da slušamo Mandy kako se žali što je ošišana. To samo God Emperor Vince može da nam kaže.

Big E vs. Miz. Kakva čudna kombinacija. Ne pamtim kada sam poslednji put video Big E-a da se solo rva, ali čini mi se da je najveći ovde bio problem što se on ponaša kao da je još uvek tag tim rvač. Da li to radi namerno ili ne? Ne znam šta bih vam rekao, ali iste poteze je izvodio (sad postoji i teza da ne zna više, ali to iskreno sumnajm). Miz je bio klasičan Miz. Ništa manje ništa gore. Imali smo John-a koji je pokušao da pripomogne svom bratu u ovom meču, ali je brzo banovan. Čuo sam neke vesti da Big E dobija neki veći push u ovim danima kako je sam. Verovatno to znači da će da ide na IC titulu ili da ima mečeve sa malo "zvučnijim" imenima. Sve vreme imam utisak da nikada nije ugrabio svoj puni potencijal. Krivo mi je jer poseduje neverovatnu harizmu, ali nisam siguran da on može da ima normalan singles push.

Karaoke, # i meč. Ova tri pojma nas dovode do kretenskog meča između Lacey Evans/ Naomi. Pojma nemam šta da mislim o Lacey od kada se pojavila na main roster-u. Prva stvar je što ništa nije uradila (što je stvar booking-a), a druga stvar je što ne bih baš mogao da kažem da je posebno dobar rvač. Sve sve kod nje svodi na mediokritet. S druge strane mislim da je Naomi mnogo talentovanija, ali jbg. Žele da forsiraju horsewoman i to je to. Meč je bio katastofalan, Lacey je sve vreme pikirala kosu Naomi i oko toga se vrteo ceo meč. Ni jedan potez nije izvela već joj je taktika bila vezivanje kose za konopac i stepenice. Ne znam šta bih rekao, ali bez razmišljanja najlošiji meč na cardu.

I na kraju balade, evo nam ga rematch. Nikki Cross vs. Bayley. Ovo mi je bio najdraži meč sa ER i s obziorm da su se mnogo potrudili na RAW-u oko Asuka/Sasha, očekivao sam svašta dobro, a nisam dobio maltene ništa. Retko kada imam taj osećaj da bilo koji kečer radi nešto samo da bi ga odredio, ali to se ovde mnogo videlo. Nemam nešto preterano puno šta dalje da komentarišem, stvari koje smo već videli, ali bez emocije i bez puno truda. Zbog žena uglavnom i gledam RAW i SD, ali na ovonedeljnom SD-u je baš bilo loše. I na kraju dobijamo ono o čemu priča cela wrestling zajednica već neko vreme. Nakon meča Nikki gura Alexu (verovatno će da se raspadnu to sam mislio i prošle nedelje) i pojavljuje se Fiend. Bray Wyatt mi je za jako kratko vreme postao jedan od najantipatičnijih kečera u WWE-u- Sve mi je čudno oko njega i cele priče oko Fiend-a i ne želim to da gledam. Vrti se jedno te isto. Sada mu je "meta" bila Alexa. Zašto, kako, što? Ko to zna. Od ER nam se i Universal šampion nije ni pojavio. "Izgubljen je u močvari." Ponekad se zapitam šta gledam. Alexa je ovo toliko katastrofalno odglumila. Izgledala je više zbunjeno nego uplašeno. On je vreto rukom kao manijak i zna se kako se segmenti sa njim završavaju. Naravno videćemo šta se dešava na dalje sa tim.

Razočaravajuća epizoda svakako. Sem soldinih mečeva Big E/Miz i AJ/Gran, sve ostalo je bilo poprilično užasno. Vidi se da ne znaju šta će da rade sa 205 momcima/Sheamus/Jeff Hardy/Chad Gable i ženskim SD rvačima. Drago mi je da se IC pojas vratio u normalu i da se brani na (skoro pa) nedeljnom programu. Sada kada Sasha/Bayley imaju sve ženske pojaseve ne znam šta da rade sa njim na dalje (ako naravno ne odluče da vrte iste mečeve sve vreme). Od Braun-a ni traga ni glasa. Rekao sam da se vidi dugoročni plan što se tiče SD-a, kada sam pisao ove "kritike" prošlih nedelja, ali ovde kao da su nešto pukli. Ništa nije funkcionisalo kako treba. Pored toga lagano se bliži SS, a SD za sada nema ni jedan meč za card. Nadam se da će biti bolje sledeće nedelje.

3/10

Ove nedelje RAW dobija. Trenutni skor 2:1 za SD.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

Lol kakav debi "Retributiona". Baš se vidio taj bijes, lijepo su izubijali jadni ring.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Jel ovo antifa debitirala :lol:
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Dynamite 7 »

Smackdown mi je bar znao biti zanimljiv ali ovaj zadnji sam jedva pogledao,2 prekinute borbe(Matt Riddle-vs Sheamus i King Corbin vs Jeff Hardy) plus Sheamus vs King Corbin uleti Matt Riddle to mi mirise na neki triple threat na SS, javio se i Braun znaci ziv je izgleda da ce biti jos jedna bizarna borba njega i Fienda.Zanima me ko ce se boriti protiv Bayley.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Dynamite 7 »

Zna li neko ko su članovi Retributiona?
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maridius98 »

slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maridius98 »

FRIDAY NIGHT SMACKDOWN 7/8/2020

Znam da ovo pričam skoro svaki put, ali ovo je ubedljivo najgora epizoda WWE programa u poslednjih 7-8 godina. Apsolutno ništa nije funkcionisalo kako treba. Jedan, ponavljam JEDAN meč je imao normalnu završnicu. Ostalo apsolutno random. Skoro svi mečevi su se vrteli oko priče Riddle/Corbin i to naravno nisu radili kako treba. Apsurdni Fiend segment i apsolutno debilan segment Miz Tv. Nemam pojma kako uspeju ovoliko sve da useru.

Ajmo prvo da pojasnim tok "mečeva". Sheamus vs. Matt Riddle (Riddle dobije pobedu DQ jer se Shorty G uključio), King Corbin vs. Jeff Hardy (Hardy dobije pobedu DQ jer se Sheamus uključio), King Corbin vs. Sheamus (nije bila DQ pobeda, ali se Riddle uključio i Sheamus je uzeo pobedu). Jel vam ovo izgleda kao zanimljiv program? Ni meni nećete verovati. Prvi meč je bio jedini kasvetan i Sheamus i Riddle su se sjajno pokazali u ringu. Ostatak je bio u "nepotrebno" kategoriji. Trajali su malo preko pet minuta i jedan i drugi. Nije tajna da nisam veliki fan Corbina, tako da i ovi mečevi nisu ostavili mnogo pozitivan utisak na mene. Nepotrebno, dosadno, glupo i čisto trošenje vremena. Jedina stvar kojoj ovo eventualno vodi je meč Riddle/Corbin, a to smo već znali da će da se desi. Znajući WWE možda sad "upare" sve učesnike pa dobijemo nebulozne tag timove Riddle/Sheamus i Corbin/Shorty G. Imam malkice nade da će ovo eventualno da upali jer posledni put kad su tako "random" uparili kečere ispalo je dobro (Sheamus/Cesaro i Rhyno/Heath).

Cesaro je imao prilično solidan meč sa Lince Dorado. Cesaro je odličan singles kečer i iskreno mi je krivo što nije nikada dobio adekvatan singles push već je sve vreme u nekom limbu sa tag timovima. Lince je bio sjajan. Odlično je uspeo da se vrati sa pleksiglasa uradio par solidnih saltoa unazad i sve u svemu izgledao sjajno. Vrlo simpatičan meč, ali u krajnoj liniji čist filler i način da nam pokažu da imamo SD šampione. Kako su krenuli titule vrlo verovatno neće da se brane na SS (eventualno Heavy ili Miz/Morrison).

Fiend nam se pojavio ljudiii. Komotno mogu da kažem koga boli Sebastian. Ponovo smo imali prilike da vidimo ono intenzivno "edgy" segment sa Alex-om. Pojavio se Braun koji je izveo promo kao da sve vreme čeka kad će da pljune. Pola ga ništa nisam razumeo. Pokušavao je da izgleda "opasno" i naravno nije uspeo u tome. Imamo meč na SS. Fantastično.

Kao što smo svi do sada upoznati Mandy nam je ošišana. Beba. I sada su tu Miz/Morrison da teraju sprdnju na Mandy-in račun. Kako su to uradili? Imali su intervju sa Mandy-nom kosom. Nekad se zaista pitam zašto gledam WWE. To je kao devojka koju ste mnogo voleli u mladosti, jako kratko ste bili u vezi i u više navrata je uspela da vas prevari. Ali je u dubini duše još uvek volite. To je najplastičniji opis zašto još uvek gledam WWE. Miz i Morrison su "probali" da spuste glasove da zvuče kao žena. Dok je Morrison pokidao, one zvukove koje je Miz proizvodio će da me love večeras u snu. Sonya im je gost (izlazi original ko Brnabićka nam sa sve kravatom) i pričala je ponovo kako i šta će da uradi Mandy. Cela ova priča izgleda kao kad se dve drugarice napičkaju u školskom dvorištu (uzrasta ne više od 10 godina) i onda upadnu dječki da ih razdvajaju i smiruju. To vam je opet najbolji mogući opis ove katastrofe. Imali smo i meč, malo je falilo da zaboravim jer je Heavy izašao da se "sukobi" sa Miz/Morrison duo. Meč je bio prosečan, možda čak i ispod proseka. Nećete verovati, ali meč nije imao normalan finish. Mandy, sada kratko ošišana, se malo rvala sa Sonya-om. Nestaje struja i.......

Retribution je tu. Kakav očajan debut. Prvo su svi došli ko antifa (original) sa palicama. Udarali su malo po ringu i rasterali komentatore i kamermane. Upali su nakon toga iza pleksiglasa i krenuli sve da napadaju. Kada su došli do žene, dve pripadnice Retribution-a su morale da skinu kapuljače da bismo provalili da su žene i nastavili dalje sa šurenjem. Sve vreme razmišljam: "Dal možete da budete malo jadniji?". Vraćaju se u ring i uzimaju sprej. Klinac u meni se ponadao da će sad da napišu u ringu nWo. Naravno nema ništa od toga, već su se odlučili da malo šaraju, kao deca u vrtiću. Tako su išli sprejom kao da ga prvi put u životu vide. Na kraju programa je jedan pripadnik antife odlučio da uzme motornu testeru i glumi malo Leatherface-a pa je isekao konopac. Vrištali su malo i time se završava ova epizoda.

Lepo je neko u nekom klipu napisao da WWE nema plan za ovonedeljni SD i RAW. Mislim kao da je WWE imao neki kasvetan plan u poslednje vreme. Za razliku od RAW-a koji mi je bio ok, ovo je bilo katastrofa. Jedini "normalan", ujedno i nebitan, meč je bio Cesaro/Lince Dorado. Može Seth Rollins da se goni u 3pm sa izjavom da fanovi ne vole duže priče. Čekam cele godine neku normalnu priču (bila ona duga ili kratka) i ne ide.

1/10

I ove nedelje RAW odnosi pobedu. Trenutni skor 2:2
Zadnja izmjena: Maridius98, dana/u 10 kol 2020, 19:48, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Markovic619 »

Uuuu vidim da si baš uživao :lol:
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maridius98 »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Uuuu vidim da si baš uživao :lol:
Bez zajebancije jedan od najgorih SD-a u poslednje vreme.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST
Najgore od svega je šta da ovo čujem za bilo koju drugu promociju pomislia bi da je čista glupost izmišljena samo da skupi lajkova, al za WWE ne sumnjam da je istina :lol:
slika
Odgovori