Friday Night SmackDown

Plavi brand...

Petkom na FOXu
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Wulf7X »

Čekaj jesu oni to najavili Goldberga i Hogana za SD a prikazali samo njihove pre recorded intervjue :? :? Jbt...
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Markovic619 »

Wulf7X je napisao/la:Čekaj jesu oni to najavili Goldberga i Hogana za SD a prikazali samo njihove pre recorded intervjue :? :? Jbt...
Da...
Goldbergov je bar imao smisla, a ovo sa Hoganom nigdje veze.

I Goldberg je potvrđen live za naredni SD.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Po čemu je bio čvrst? To je bilo jedno od gorih doba za SD žensku diviziju.
Jel to nije čvrst reign u kojem odbraniš protiv Charlotte? U kojem se ističeš na micu sjajnim promoima kakav je ovaj što ga je Mandy postavio? Djevojka drži pažnju jer je showman, zna pričati sa ljudima. Titula se činila vrijednom. Kažeš sjebala Asuku? Nije ona tu kriva što Vince ne vidi u Asuki title materijal. Možda nije do Asuke koliko i do njenog gimmicka. Teško da se uklapa u covere magazina realno.
Jel čvrst reign reign u kojem ne pružiš nijedan pamtljiv meč? Asuka se sasvim fino uklapala u NXTu. To što Vince misli da samo plavuše bijelkinje trebaju biti šampionke je druga stvar.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la HunterDX »

Ne znam za vas, meni su i Goldberg i Hogan jako smešni, deluju kao da je neko krajem 90-tih napravio neke karikature iz starih dana i sprda se sa njima.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la DVW »

@Maki

Nije ti sve u matchevima. Nešto je i u storyu. Mella zna sudjelovati u storyu. Baš kao i Bayley. Zato bi volio da se ovaj feud koji je počeo nastavi sa ili bez Naomi nebitno.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Mella zna sudjelovati u storyu
ako taj story nema veze s wrestlingom onda je odgovor da. pošto kada ima s wrestlingom, nije baš nešto
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

Kakve je to storye Carmella imala kao šampionka? Feud sa Charlotte je bio generičan, feud sa Asukom grozan, feud sa Becky isto tako meh jer fokus nije ni bio na Carmelli.

Carmella je trilion puta bila zabavnija kao R-Truthova desna ruka nego kao šampionka.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la DVW »

Njen timing proveden sa R-Truthom je čisti dokaz kakav je ona showman. Zanimljiva i kad nema čim biti. Može glumiti obje uloge, može biti Champ, može biti comic relief. Izgledom meni ne drži toliko pažnju, ali da je lijepa jeste pa je i to jedan plus. Za razliku od Asuke koju je navodno upropastila zadovoljava kriterije da bude na coverima magazina.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

Showman, ne i wrestler. A ni u ovom prvom nije bog zna što dobra
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la DVW »

Tvoje sopstveno zapažanje. Ovo gore je moje.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Njen timing proveden sa R-Truthom je čisti dokaz kakav je ona showman. Zanimljiva i kad nema čim biti. Može glumiti obje uloge, može biti Champ, može biti comic relief. Izgledom meni ne drži toliko pažnju, ali da je lijepa jeste pa je i to jedan plus. Za razliku od Asuke koju je navodno upropastila zadovoljava kriterije da bude na coverima magazina.
Kakav je to kriterijum da bude na coverima magazina? Vinceu ni Becky nije odgovarala kao zvijezda dok je nije pushao, pa je eto sad na svim coverima. Ponavljam: to što Vince misli da samo plavuše mogu biti zvijezde je druga stvar.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la DVW »

Becky je drugo. I to sam govorio. Tu je Vince bio stjeran u ćošak zbog Beckyne popularnosti tih dana kad je turnala i održala onaj da kažem shoot promo na Charlotticu. Asuka takve reakcije nije imala. Da, nemaju ih ni Alexa ni Mandy ni Mella, ali one su showmani i nemaju blesavi Asukin gimmick. Asuka je kao neki zli lik iz bajke koji pljuje zelenu kiselinu. Inače bila je prvakinja i ona kao i Sasha Banks. Ne vidim toliku problematiku.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

Asuka takve reakcije nije imala.
Nikad nije imala ni priliku da ih stekne. Da je Becky Lynch nakon SummerSlama 2018 izgubila od Charlotte i vratila se u midcard, a ne osvojila SmackDown Women's titulu, ne bi danas pričali o The Manu. Pričali bi o tome kako je Becky novi Rusev ili Zack Ryder.
Asuka je kao neki zli lik iz bajke koji pljuje zelenu kiselinu.
Jer su ubili njen face lik i jer je Becky morala dobiti svoju pobjedu nazad pa je Asuka morala turnati da ne bude face vs face.
Inače bila je prvakinja i ona kao i Sasha Banks. Ne vidim toliku problematiku.
A kakav je to reign bio? Jedna značajna pobjeda i onda je prestala biti bitna. Na njenom showu, showu čiji je ona šampion bila, Becky i Charlotte su vodile glavnu riječ i buildale meč sa Rondom. I onda je naravno izgubila titulu da bi komplikovani Ronda-Becky-Flair story postao još komplikovaniji, a Asuka je završila na preshowu. Baš su je bookali kao šampionku.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la DVW »

Dobro sad šta bi bilo kad bi bilo, a nije bilo. Suvišno je govoriti. Smatram da je Asuka imala solidan reign. Titulu je osvojila pobjedivši i Becky i Charlotte. Potpuno regularno retaina protiv Becky na sljedećem PPV-u. Nepotrebno jeste izgubila. Bolje bi bilo da se to desilo na Maniji od Mandy Rose pa da njih dvije još feudaju. Tu bi ova imala šansu i vratiti pojas koji put. Takođe je tim Kabuki Warriors bespotreban. Moraju biti u timu jer su obje Japanke. Nigdje veze.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

Dobro sad šta bi bilo kad bi bilo, a nije bilo. Suvišno je govoriti.
Istina, no imamo tonu primjera ljudi koji su isto tako imali konzistentne reakcije od publike, pa su nestali i onda kad su se vratili, reakcija nije bilo. Džaba ti svi cheerevi na svijetu ako kompanija nije iza tebe.
Smatram da je Asuka imala solidan reign.
Ne vidim šta je tu bilo solidno.
Titulu je osvojila pobjedivši i Becky i Charlotte.
Jer je Ronda upala.
Potpuno regularno retaina protiv Becky na sljedećem PPV-u.
Jedini uspjeh u tom reignu, a i to je dobila da bi Becky ispala veći heroj kad osvoji Rumble. Nikad nije bio plan da ta pobjeda postane neki pravi push za Asuku.
Odgovori