Friday Night SmackDown

Plavi brand...

Petkom na FOXu
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Lokacija: Usa
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la TheBesir »

Nisam mogo mečeve gledat više muka mi je od njih.

Rusev/Nakamura - Nisam ni promo gledo,samo onaj dio gdje je brawl,nek što prije završe ovaj fjud.
Miz/Shane za tag titulue? Stvarno? šta je sa onolikim timovima u backstageu? Miz nek ide za WWE tittle protiv ovog fickle boya,Shane nek se mota kao ostali McMahoni,svaki 2 SD da dodje i biće to dobro.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10626
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la HunterDX »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST Nisam mogo mečeve gledat više muka mi je od njih.

Rusev/Nakamura - Nisam ni promo gledo,samo onaj dio gdje je brawl,nek što prije završe ovaj fjud.
Miz/Shane za tag titulue? Stvarno? šta je sa onolikim timovima u backstageu? Miz nek ide za WWE tittle protiv ovog fickle boya,Shane nek se mota kao ostali McMahoni,svaki 2 SD da dodje i biće to dobro.
Moja ti je preporuka da odgledaš, jer je čitava epizoda bila zanimljiva, kao i mečevi, ima šta da se vidi.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9209
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la KOMANIA »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST Nisam mogo mečeve gledat više muka mi je od njih.

Rusev/Nakamura - Nisam ni promo gledo,samo onaj dio gdje je brawl,nek što prije završe ovaj fjud.
Miz/Shane za tag titulue? Stvarno? šta je sa onolikim timovima u backstageu? Miz nek ide za WWE tittle protiv ovog fickle boya,Shane nek se mota kao ostali McMahoni,svaki 2 SD da dodje i biće to dobro.
E gde bas sad da ti bude muka, kad je sve bilo super.
3 dobra meca, Bryan pokidao.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la ejdzejp1 »

Ne znam da li je AEW toliko zabrinuo Vincea, ali ovosedmična epizoda je bila odlična. Svi segmenti su imali neku svrhu, Bryan je imao odličan promo i segment sa Stylesom, a Rusev i Nakamura dosta solidno grade feud, samo im treba još jedan dobar meč. Pored toga, segmenti su imali jaku potporu u 3 jako dobra meča (pogotovo onog sa Reyem i Almasom) i rezultat je bio odličan show.

Btw. nadam se da su u WWE-u svjesni, ukoliko Becky izgubi od Asuke prije Rumblea i zatim ne osvoji Rumble, da će pobjednica proći kao Reigns 2015.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58091
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

SmackDown Live

Post Postao/la Sherpa »

Bryan Alvarez: "I actually have a dream match now and I haven't had one of those in years... I want to see Rey Mysterio vs Andrade Cien Almas mask vs hair match at Wrestlemania. A long program with these two could be awesome".
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10626
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la HunterDX »

Ovo bi bilo više nego zanimljivo. I dobro za Almasa.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24786
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Maki »

Podrazumijevajući da Almas dobija feud, što nije sigurno.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24786
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Maki »

Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la AlenB »

da bar dobiju 20 minuta i main event onda ne bi ništa rekao

al čini mi se da će to biti 10-minutni opening meč koji će završiti na glup način
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9209
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la KOMANIA »

Samo se nadam da ovo nece da bude zalogaj za Reya, vec odskocna daska za Almasa! :pray:
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10733
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Mandy i Naomi feud me podsjeca na onaj IKONIČAN Dawn Marie i Torrie Wilson feud



Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10626
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la HunterDX »

Epizoda nije bila jaka kao prošle sedmice, mada dosta se toga desilo.

Razvija se feud izmedju Becky i Asuke, dobile su po meč i svidja mi se kako rade sa njima.

Aj i Bryan nastavljaju sa medjusobnim napadima, bilo bi lepo da vidimo jedan dobar segment iduće nedelje, da lepo pripreme RR meč.

Miz/Shane i The Bar su mi bili zanimljivi, Miz dobio Sheamusa, pošto mu je Shane pomogao, videćemo kud vodi ovo.

Joe napao Ali-a, izgleda da se nešto sprema izmedju njih, Jimmy Uso i Mandy, opet neko skidanje, ovo može da ode u oba smera.

Rey i Almas su mi bili najbolji, svideo mi se meč, dobro su zaštitili Rey-a, nadam se da će ići na njihov feud na WM. Drago mi je što je Almas opet pobedio.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Lokacija: Usa
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la TheBesir »

Zanimljiva epizoda,Hunter sve objasnio.Dosta mi se svidio segment izmedju Mandy i Jimmya.Rey-Almas imali dobar meč,Kraj je genijalan,morat ću i to nominirat :D
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la HBK »

Odličan promo Becky i Asuke. Stvari se zahuktavaju između njih dve. Dobro je što su obe dobile svoj meč.

Sjajan segment između AJ i Bryana. Jedva čekam njihov meč na RR.

Odličan meč Reya i Almasa. Na kraju Almas dobija na kvarno što je mislim dobra odluka. Verovatno se feud nastavlja.

Miz izgleda postaje face. Mislim da mi se to ne svidja. Ja ga volim kao heela.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10626
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la HunterDX »

Jedino za Miz-a ne mogu da se složim.
Miz nikada i nije dobio pravu priliku da se pokaže kao face. 2013-te mu je gimmick bio katastrofalan, kao i booking.
Čotavu karijeru je skoro proveo kao fantastičan heel, kao takav opet nije dobio koliko zaista zaslužuje.
Ako imaju dobar plan za njega, zašto malo ne bi eksperimentisali. Popularan je, dobar na mic-u, solidan u ringu, može on napraviti dobar posao kao faca.
I treba ga postepeno prebacivati u face-a, ne preko noći.
Odgovori