Undertaker

The Phenom

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la Wulf7X »

Mogao je da ode neporažen to je bio i originalni plan. Mada u tom meču na WM 28 mogao je i da izgubi od lovca i da zaista bude end of era, end of streak...simbolično, 3 najveća u toj vrhunskoj priči ali... :(
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la HBK »

Trebao je HBK da mu prekine streak na WM 25 i onda da se povuce. To je bio idealan trenutak. Ali nikako ne sme da njegov zadnji wrestling mec bude onako bedan. Aloo to je Undertaker, ne Zack Ryder ili Elias.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57821
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Undertaker

Post Postao/la Sherpa »

Kaj ti očekuješ, njegov svaki iudći meč će biti gori nego prethodni. On više neće imati dobar meč.
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la HBK »

To zavisi i od protivnika. Za dobru igru potrebno je dvoje.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57821
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Undertaker

Post Postao/la Sherpa »

Wyatt je sjebao gležanj prije meča s njim, nosio ga je koliko je mogao, no i sa sjebanim gležnjem je wyatt izgledao bolje, nije on bio taj koji je jedva hodao.
Roman ga je nosio koliko je mogao, par spotova su bili totalna nemoc Undertakera
A njih dva su prilično dobri u ringu. Undertaker ima godina i wrestling ga je dosta uništio. Očekivati da će ponovo imati meč kao prije 10 godina je suludo.

Meč s shaneom je bo 30 minutno sranje gdje je hiac probao sakriti nedostatak forme, no nije, samo je naglasio.

Jedino je Lesnar izvukao dobar meč s njim unazad zadnjih pet godina.
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la HBK »

Meni je recimo mec sa Punkom bio jako dobar. I bolji dosta od onog sa Lesnarom. A i mec sa Shaneom nije bas bio tako los. Solidan.

A o Romanovoj "vestini" najbolje govori to da ga nije cak ni podici mogao. :lol:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57821
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Undertaker

Post Postao/la Sherpa »

Takerova krivica, kao i par drugh puta u meču gdje jednostavno nije mogao.

Trebali su raditi tombstone, a taker se nije podigao dovoljno dobro da ga ovaj digne kako spada.

Roman ga je u tom meču nosio koliko god je mogao, i taj meč nije kriminalan samo zato što je roman napravio maksimum da ga napravim donekle gledljivim.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la Wulf7X »

Uhvatio ga previsoko u predelu ramena a ne stomaka i naravno da nije mogao da ga podigne već se srušio zajedno sa njim, mada to je nebitno. Najveća greška tu što su radili 25 minuta. Taker je za svoje godine u solidnoj formi ali ne treba preterivati već odraditi 10-ak minuta old school wrestlinga sa par signature poteza i finishera i to je to. Evo Goldberg i Lesnar, došli, odradili svojih 4 minuta i ćao. Njega svakako ne koriste sada da radi odlične mečeve već da se simbolično pojavi na WM jer to je njegovo dvorište, ili je barem bilo..ili i dalje jeste hm.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la emirates »

Nek se pojavi, ali u sklopu Hall of Famea. Undertaker koji se jedva vuce po ringu nije potreban.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la Wulf7X »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Undertaker koji se jedva vuce po ringu nije potreban.
i dalje je u boljoj formi od pola rostera :P

Elem lično mislim da ne zaslužuje da onaj fijasko bude njegov last ride i potpuno sam ok da uradi još jedan meč koji će imati pre svega ekstra priču, gde će se objasniti da je vreme da ode bla bla jer mi ne znamo da li je on završio karijeru ili ne i da odrade jedan dobar farewell kao što su imali Fler, Edge, Bryan...Iako je primetno da ga neki ovde ne vole mora se priznati da je čovek sa najdužom i verovatno i najboljom karijerom i sveukupno možda i najveći wrestler u WWE istoriji.

E sada se vraćamo na realnost u kojoj je on imao shitty retirement i na Raw 25 će verovatno biti objavljeno da je hall of fame inductee, održaće mali promo i tolko.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57821
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Undertaker

Post Postao/la Sherpa »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST priznati da je čovek sa najdužom i verovatno i najboljom karijerom
Ric Flair za mene bilo kada, no ajde, ako gledamo wwe... ma znaš kaj... ja neću ni tu njega izabrati kad vidim što Jericho radi, koji je svega pet godina mlađi.

Nije stvar u tome dal ga netko voli ili ne, nego realnost. Godinama nije imao dobra meč, a ima jedan godišnje. Vi sada očekujete da će imati jedan preko noći? Svake godine ima jednu godinu više na svom kontu, godine čine svoje. I svake godine je trenirao kako bi bio u dobroj formi, no pogledajte kako je on izgledao, a kako je izgledao jedan Goldberg. Vizualna razlika je dan i noć.

Imao je dobar oproštaj, štoviše vrlo dobar, jedino vrijedno spomena s prošle WM.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la emirates »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST i dalje je u boljoj formi od pola rostera
Kako jebo ga ti :mrgreen: Taker od 2010. nije match zavrsio a da nije zavrsio u bolnici
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la Wulf7X »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Vi sada očekujete da će imati jedan preko noći?
Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Njega svakako ne koriste sada da radi odlične mečeve već da se simbolično pojavi na WM.
...Izgleda da niste ukapirali sistem po kome wwe funkcioniše :) Biće verovatno još pregršt pedesetogodišnjaka koji nisu u stanju odraditi dobar meč već su veliko ime i donose zaradu. (napisao sam post pre neki dan o Batisti) Ja uglavnom nisam ok sa tim ali Taker se pojavi jednom godišnje čisto da ga vidimo da je živ i to u mid cardu, nije valjda da tolko to smeta.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Imao je dobar oproštaj, štoviše vrlo dobar, jedino vrijedno spomena s prošle WM.
Imaš manji kriterijum pa ti je ok hahah, ja sam očekivao nešto wow dobio sam tek nešto solidno :roll:
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la AlenB »

Hmm nije bas u midcardu prošle godine je čak main eventao WM i prije toga je bio jedan od najjačih faktora u RR meču.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57821
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Undertaker

Post Postao/la Sherpa »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Imaš manji kriterijum pa ti je ok hahah, ja sam očekivao nešto wow dobio sam tek nešto solidno
Alo ljudi. Čovjek je dobio ME WM. Točnije, njegov oproštaj je bio ME WM, što više je mogao dobiti? I oproštaj je bio fantastičan, prilično jednostavan, a jak.
slika
Odgovori