Paul Heyman

The Advocate

Petkom na FOXu
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Paul Heyman

Post Postao/la HunterDX »

Mortiis je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Mortiis je napisao/la:QR_BBPOST kako je lesnar propao sto se tice fizickog izgleda tijela...
ni sjena onih misica i onoga kako je prije izgledao...sad vise izgleda kao masivni gorostas pun masti,a nimalo misica i definicije...
shvacam ja da je to jako tesko odrzavat kad se predje 40tu ali jebemu...za to si plaćen i to višemilijunski!
Nema to veze, opet je kao id brega odvaljen i nije mu potrebno isklesano telo.
Izgled njegovog tela se davno promenio.
Ali je svakako jako spreman, samo ga totalno boli uvo za sve.
nitko nije rekao da on i dalje nije fizicki mocan...
ali ako meni ima veze kako izgledam (i idem u teretanu kad god stignem),kako onda nije bitno nekome kome to donosi desetine milijuna dollara godisnje...
Vidis da mu se moze.
Ma on je radio strasne MMA treninge u proslosti, telo mu je jednostavno postalo takvo.
Meni je skroz ok, razlikuje se od ostalih... Samo mislim da je to najmanje bitno kada je Lesnar u pitanju.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Paul Heyman

Post Postao/la emirates »

Ionako nije da je stigao do onih misica na prirodan nacin. Sto i pokazuje to da su mu misici otpali cim je usao u takmicarske vode NFLa i UFCa, gdje je kontrola dosta strozija.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Paul Heyman

Post Postao/la Sherpa »

“What was the stock when CM Punk was the champion? What’s the stock now?

I have news for everybody. I know this will come as a shock. I know this is the type of news... fans hate to hear. Ready? It’s a business. It’s a business. So the stock, when CM Punk was champion was, what? 19? 20? 21? The stock is now at 80! $80 per share.

Who was the main event of WrestleMania? Who is the main event of SummerSlam? Who’s the most featured performer? Who’s on all the billboards? Who’s on all the posters? Who right now has an advocate speaking for him on WFAN? Brock Lesnar. Stock’s at 80. Obviously something is being done that is correct.”
---------------------------------------
Ono kada moraš prodavati korporativna sranja

https://www.cagesideseats.com/wwe/2018/ ... -come-back
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Paul Heyman

Post Postao/la emirates »

Biznis je uopcenito mnogo bolji nego je bio 2012. Ne mozes reci da je Punk krivac sto su dionice bile tada na 20, a da je Lesnar zasluzan sto su na 80. Iako, istina jeste da su ratinzi bili jako jako niski dok je Punk bio prvak.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Paul Heyman

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Iako, istina jeste da su ratinzi bili jako jako niski dok je Punk bio prvak.
što opet nemreš uspoređivati pošto Brock nema veze s istima pošto nikada i nije na telki :D
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Paul Heyman

Post Postao/la emirates »

True, ne bih ni poredio, samo kazem da oni koji kazu da Punk nije draw imaju malo pokrica.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Paul Heyman

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Kayfabe ljudi, šta bi triba reć, da njegov klijent je smeće koje nikad nije tu i ne mari za hrvanje?
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Paul Heyman

Post Postao/la AlenB »

slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Paul Heyman

Post Postao/la HunterDX »

Savetnik Brocka Lesnara, Paul Hayman, rekao je da na putu borbi između Lesnara i Daniela Cormiera stoji samo novac.

Iako prvak u teškoj kategoriji i bivši prvak već mesecima promovišu borbu, ona nema službeni datum održavanja.

– Ako Daniel Cormier ima muda stupiti u oktogon i boriti se za pojas sa Brockom Lesnarom i UFC dođe sa novcem, ne vidim ništa što bi moglo sprečiti Lesnara da ne prihvati borbu – izjavio je za TMZ.


Bas me cudi sto Brock zeli dobru isplatu. :D
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Paul Heyman

Post Postao/la Maki »

Mates and Goldstein, drawing from their time in the trenches in WWE, noted the dynamic between McMahon and Heyman extends to Stephanie McMahon and Triple H, who also cannot stand Heyman, but view him as useful as a TV character. Using his ideas is another story, which is one of several reasons why Heyman will likely never be a full-time member of the Creative team again.

"The three of them cannot stand Paul Heyman," said former writer Andrew Goldstein, who was in WWE during Heyman's final days in 2006. "They sit around and they joke about Paul Heyman - about him sweating and his suits are cheap and he showed up in a rented, broken-down limo the first day he signed a contract to make himself look like a big deal, and they make fun of his ideas and they do imitations of him. But, I think all three of them are extremely jealous of his brain."

Mates recalled how this came into play at Summerslam 2002 when WWE focused heavily on The Rock and Brock Lesnar in training videos to build toward the PPV.

"I'll never forget," Mates said. "Paul said to Vince, 'Vince, those vignettes changed our business.' Paul understood that the next big boom in terms of competition was going to be legitimate fighting combat and how that comes together. Paul had touched on the UFC boom before it ever happened. We ran those vignettes up to Summerslam and they went over really well, and by the next month, we're back to wrestling storylines again. I'm not saying Vince should have fundamentally changed things. But, that's Paul's strength. Paul is that contrary voice screaming that the emperor is naked when everyone else knows that the secret to their own job stability is to pretend that the emperor's clothes are beautiful."

Goldstein echoed Mates's story recalling the final blow-up between Heyman and the McMahons at the December to Dismember PPV in December 2006. "Paul was adamant," Goldstein said. "We have to have Punk go over the Big Show and put the ECW Title on this guy and let's ride him. And, Vince, whether it was a good idea (or not), because it came from Paul, he said, 'Oh no. Big Show. Big Show. Big Show. (Bobby) Lashley. I'm going to make this my own. Paul, shut up."

Malo stariji intervju sa dvojicom bivših WWE pisaca, ali lijepo prikazuje sliku u WWE backstageu. Lako se vidi zašto je WWE toliko loš, Vince McMahon bi izgleda rađe izgubio milion dolara na svoj način nego zaradio 10 miliona na tuđi.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Paul Heyman

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Paul Heyman

Post Postao/la Maki »

Uh...........jel došlo vrijeme kad LOLTNA trebamo promijeniti u LOLWWE?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Paul Heyman

Post Postao/la Sherpa »

Mislite li da ćemo heymana vidjeti i u jednoj drugoj ulozi osim menadžera lesnara? On je meni odličan na micu, ali od kada je s Lesnarom ide mi na jetru - svakipromomuje isti, sve je već kazao, ponavlja se ko stara ploča.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Paul Heyman

Post Postao/la Wulf7X »

Nadam se da ne, lik je mega dosadan
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Paul Heyman

Post Postao/la crocop97 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Mislite li da ćemo heymana vidjeti i u jednoj drugoj ulozi osim menadžera lesnara? On je meni odličan na micu, ali od kada je s Lesnarom ide mi na jetru - svakipromomuje isti, sve je već kazao, ponavlja se ko stara ploča.
Čovjek bi komotno mogao bit glavni producent, Heyman je netko koga bih ja prvog postavio kad najurim Kevina Dunna. Heyman je od ECW-a napravio čudo, ne vjerujem da bi imao ikakvih problema u vođenju WWE showova, pogotovo ne s WWE-ovim budžetom.
slika
Odgovori