Seth Rollins

The Man

Zabava ponedjeljkom
The A-Lister
Rank 8
Rank 8
O meni: Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ Łɨꝁɇs Mɇ. Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ MȺŧŧɇɍs.
Status: Offline

Seth Rollins

PostPostao/la The A-Lister » 20 svi 2020, 17:48

Sherpa je napisao/la:Source of the post Seth treba novi gimmick. Mislio sam da će biti nešto od ovoga, ali uz svaki tjedan isti promo.

Sve mi se više čini da seth treba poatati strong and silent type. Pošto, iako je solidan na miktofonu, stalno ponavlja jedno te isto...

Navodno dobiva gimmick takav da svaki tjedan mjenja raspoloženje, jedan tjedan je lud ko puška a drugi je miran itd. Taj gimmick je bio u planu za Liv Morgan al ga nikad nije dobila

@
ante
on je spasio 2018. godinu da ne bude totalno sranje, ovako je samo loša. Zadnji relevantni IC Champion je bio

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Seth Rollins

PostPostao/la Sherpa » 20 svi 2020, 17:54

Ovo zvuči još gore od ovog trenutnog gimmicka.
slika

ante
Rank 9
Rank 9

Seth Rollins

PostPostao/la ante » 20 svi 2020, 17:55

The A-Lister je napisao/la:Source of the post
Sherpa je napisao/la:Source of the post Seth treba novi gimmick. Mislio sam da će biti nešto od ovoga, ali uz svaki tjedan isti promo.

Sve mi se više čini da seth treba poatati strong and silent type. Pošto, iako je solidan na miktofonu, stalno ponavlja jedno te isto...

Navodno dobiva gimmick takav da svaki tjedan mjenja raspoloženje, jedan tjedan je lud ko puška a drugi je miran itd. Taj gimmick je bio u planu za Liv Morgan al ga nikad nije dobila

@
ante
on je spasio 2018. godinu da ne bude totalno sranje, ovako je samo loša. Zadnji relevantni IC Champion je bio

Zato i kazem. Gledajuci sad, trebali su otici do kraja s njim te godine.
slika

The A-Lister
Rank 8
Rank 8

Seth Rollins

PostPostao/la The A-Lister » 20 svi 2020, 17:58

ante je napisao/la:Source of the post

@
ante

Zato i kazem. Gledajuci sad, trebali su otici do kraja s njim te godine.

On je mogao dobiti Brocka na Summerslamu 2018 i trebao :roll:
Zadnja izmjena: The A-Lister, dana/u 20 svi 2020, 18:06, ukupno mijenjano 2 puta.

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Seth Rollins

PostPostao/la Maki » 20 svi 2020, 18:05

Pa i dobio ga je.

The A-Lister
Rank 8
Rank 8

Seth Rollins

PostPostao/la The A-Lister » 20 svi 2020, 18:07

Maki je napisao/la:Pa i dobio ga je.

Mislio sam na SSlam 2018 pa sam krivo napisao, hvala na napomeni ispravljeno je

ante
Rank 9
Rank 9

Seth Rollins

PostPostao/la ante » 20 svi 2020, 18:09

Lako je pricati u retrospektivi ali stvarno ga je trebao dobiti na Maniji, to je trebala biti njegova noc i trebali su ga graditi kao face kompanije umjesto Romana koji je totalni promasaj (sto zbog WWE-ove nesposobnosti sto zbog nepredvidjenih situacija sto se tice njegova zdravlja). Ovako smo dobili feud s Deanom i cijepljenje u guzicu, oporavio se s RR pobjedom, ponovno ga ubili s Corbinom, onda je sam sebe pokopao s glupim twitter svadjama i Hell in a Cell je bio zadnji cavao u lijesu.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Seth Rollins

PostPostao/la Maki » 20 svi 2020, 18:10

ante je napisao/la:Source of the post Lako je pricati u retrospektivi ali stvarno ga je trebao dobiti na Maniji, to je trebala biti njegova noc i trebali su ga graditi kao face kompanije umjesto Romana koji je totalni promasaj (sto zbog WWE-ove nesposobnosti sto zbog nepredvidjenih situacija sto se tice njegova zdravlja). Ovako smo dobili feud s Deanom i cijepljenje u guzicu, oporavio se s RR pobjedom, ponovno ga ubili s Corbinom, onda je sam sebe pokopao s glupim twitter svadjama i Hell in a Cell je bio zadnji cavao u lijesu.

Misliš na WM 34?

Markovic619
Rank 9
Rank 9

Seth Rollins

PostPostao/la Markovic619 » 20 svi 2020, 18:11

Meni je ovaj njegov gimmick ok.

ante
Rank 9
Rank 9

Seth Rollins

PostPostao/la ante » 20 svi 2020, 18:11

Da
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Seth Rollins

PostPostao/la Maki » 20 svi 2020, 18:13

ante je napisao/la:Source of the post Da

Onda se ne slažem. Sethov uspon je počeo onim Gauntletom mečom no zapravo je prešao u veću brzinu tek pobjedom na WM 34. Nije Rollins u tu WM ušao toliko vruć.

The A-Lister
Rank 8
Rank 8

Seth Rollins

PostPostao/la The A-Lister » 20 svi 2020, 18:27

Ovako smo dobili feud s Deanom i cijepljenje u guzicu, oporavio se s RR pobjedom, ponovno ga ubili s Corbinom, onda je sam sebe pokopao s glupim twitter svadjama i Hell in a Cell je bio zadnji cavao u lijesu.

Potpisujem svaku riječ, da nije postao heel nakon Survivor Seriesa propao bi, iako je i tad bilo prekasno

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Seth Rollins

PostPostao/la HunterDX » 20 svi 2020, 19:01

Rollins bi na WM34 bio super, nisu čak ni RR morali da mu daju, jer bi dobrim EC mečom i pobedom bio potpuno vruć i spreman za Lesnara.
slika

The A-Lister
Rank 8
Rank 8

Seth Rollins

PostPostao/la The A-Lister » 21 svi 2020, 00:15

HunterDX je napisao/la:Source of the post Rollins bi na WM34 bio super, nisu čak ni RR morali da mu daju, jer bi dobrim EC mečom i pobedom bio potpuno vruć i spreman za Lesnara.

Ma i ovako je ok prošlo, imao je dva dobra IC Title reigna i postao Grand Slam Champion, dobra stara vremena kad je još bilo nade za MidCard titule :roll:

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Seth Rollins

PostPostao/la Maki » 21 svi 2020, 05:49

HunterDX je napisao/la:Source of the post Rollins bi na WM34 bio super, nisu čak ni RR morali da mu daju, jer bi dobrim EC mečom i pobedom bio potpuno vruć i spreman za Lesnara.

Ma i ovako je ok prošlo, imao je dva dobra IC Title reigna i postao Grand Slam Champion, dobra stara vremena kad je još bilo nade za MidCard titule :roll:

Pa baš i nije. Taj Rollinsov prvi reign je bukvalno bio jedina svjetla tačka IC titule od onog Ziggler-Miz feuda koji je bio prije 4 godine.

Natrag na “RAW”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.