Seth Rollins

The Man

Zabava ponedjeljkom
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la emirates »

Dobijao je prijetnje u komentarima od Sashinih fanova. Da je pametniji davno bi ga izbrisao :mrgreen: Biti poznat i imati drustvene mreze je stvarno izazov za psihu.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la AlenB »

Ako je ovo cijena ne gledanja njegovih tweetova više, neka je :D
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Dobijao je prijetnje u komentarima od Sashinih fanova. Da je pametniji davno bi ga izbrisao :mrgreen: Biti poznat i imati drustvene mreze je stvarno izazov za psihu.
A on je bio baš loš na njima, pisao gluposti, upadao u probleme...
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST Dobijao je prijetnje u komentarima od Sashinih fanova. Da je pametniji davno bi ga izbrisao :mrgreen: Biti poznat i imati drustvene mreze je stvarno izazov za psihu.
A on je bio baš loš na njima, pisao gluposti, upadao u probleme...
Da, bio je konfliktan pa je samim tim privlacio dosta vecu paznju debila. Mada su ti debili prisutni kod svakog hrvaca. Kako djevojke drze Instagram otkljucan za svakoga da komentarise meni nije jasno. Tamo se najvece gadosti pisu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la Sherpa »

WOR: Rollins' segments have been the lowest rated quarter hour segments on RAW for nearly a month.
--------------------------------------
kada usporedim koliko je seth bio zabavan oko one wm kada je kao mitb uzeo titulu i koliko je sada... bezličan... malo me srce boli :(
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la HunterDX »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST WOR: Rollins' segments have been the lowest rated quarter hour segments on RAW for nearly a month.
--------------------------------------
kada usporedim koliko je seth bio zabavan oko one wm kada je kao mitb uzeo titulu i koliko je sada... bezličan... malo me srce boli :(
Zato želim njegov turn, on je slične sudbine kao Orton, ne dobija pravilni face gimmick, tu je i onaj problem gde svaki face mora biti sličan.
Face Rollins je bio promašaj, totalno su ga ubili lošom pričom i bookingom, a 2x je dobio Lesnara ove godine, što je žalosno.
Vratio je titulu na tv, pa ga publika opet ne obožava previše, što je odlična podloga za heel turn, takav će biti mnogo bolji.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la Sherpa »

"When Kenny's done playing in the minor leagues over there [AEW]," Rollins said as the crowd gave a loud mixed reaction. "Then he can come and work at the absolute top professional wrestling company in the world, in front of the most people, and make the most money, and have the biggest matches, which is with me at WrestleMania."
-------------------------------------------------
Ovo je bio ogovor s nekog Q&A s nekog eventa na kojem je bio u meču s omegom. Ovo je baš ono što mu treba - nova runda flejmanja. Pogotovo što je poznato koliko lako upadne u neko flejmanje po socijalnim mrežama.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Stvarno se tribas zapitat koji kurac radis kad jebeni Corbin bolje brani kompaniju i sebe nego sta si ti u stanju :lol:
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la Rio146 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Ovo je baš ono što mu treba
Ne. Treba se ostaviti hejtanja, i nek se prihvati posla. Kako ga nije sramota sto je dobio -2 zvjezdice za onaj meč. Mislim znam, kriv je WWE i njihov booking, al sve dok ne odradi neki 4.5 meč, nema smisla prozivati nekoga tko je u samom vrhu prohrvanja danas.
Yes Sir!
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST al sve dok ne odradi neki 4.5 meč, nema smisla prozivati nekoga tko je u samom vrhu prohrvanja danas.
Čovik koji cili život lovi taj 5* meč ne samo da će ga dobit nakon Larsa Sullivana nego je i prvi u koliko već da je oša u negative :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la Sherpa »

neće ga dobiti zato što wwe u main rosteru njeguje taj potez pin finiš koji je njima špica, no svima drugima polako prestaje biti. da se razumijemo, u pokojem meču to zna biti cool, ali već su toliko sforsirali s time da više nitko ne vjeruje u finish velikog meča prije nego svaki hrvač ispuca barem jedan finisher i vidimo kickout iz istoga. što ubija sam pojam finishera
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la HunterDX »

Izvinite što vam se ovako obraćam, ali i vi malo serete, kada ste poslednji put videli 5* meč na MR sceni?
On to ne može da uradi sa većinom wrestlera u WWE kompaniji, jer su degenerici, a jada ima dobrog protivnika, izbookiraju mu loš meč( or je Fiend) ili mu daju malo vremena ( pr je AJ Styles).

On će svakako da veliča WWE, i ja bih da sam na njegovom mestu.

A ovo što proziva Willa, sada i Omegu, pre bih rekao da ima komplekse od njih, jer je svestan da bi u drugoj kompaniji mogao da radi na njihovom nivou, ali u trenutnoj neće nikad.
O Rollinsu kao wrestleru imam previsoko mišljenje.
Ali mislim da je privatno težak kreten jer ih proziva, ako hoće da pokaže šta zna, neka napusti WWE jednog dana, ili neka zaradjuje pare i ćuti.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la Rio146 »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST jer je svestan da bi u drugoj kompaniji mogao da radi na njihovom nivou
Tko onda zapravo radi u minor league?
Yes Sir!
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la HunterDX »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST jer je svestan da bi u drugoj kompaniji mogao da radi na njihovom nivou
Tko onda zapravo radi u minor league?
Mislim da bi Rollins na detektoru laži pao na ovo pitanje. :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Seth Rollins

Post Postao/la Sherpa »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Tko onda zapravo radi u minor league?
svi ostali. al to je realnost. wwe je financijski i popularnosti veći nego svi ostali. problem je taj što nama koji smo fanovi ide na živce što je wrestling zadnja rupa na svirali. i to je činjenica

nije wrestling nego sports entertainment, nisu wrestleri nego superstari.
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST da ima komplekse od njih
ovo, ja mislim da on ima komplekse. da on zna kako može biti jedan od top 5 na svijetu. talentiran je, imao je jako dobre mečeve, ima jaku radnu etiku. Ali isto tako voli taj novac koji mu wwe daje i zna da nigdje drugdje neće dobiti toliko. štoviše, voli to i previše.
slika
Odgovori