Zajedničko gledanje u subotu u 20 sati NWA The Great American Bash 1989 - Stream na Twitchu, chat na Discordu.

Becky Lynch

The Irish Lass Kicker...

Zabava ponedjeljkom
Maki
Član mjeseca
Član mjeseca
Status: Offline

Becky Lynch

PostPostao/la Maki » 03 svi 2020, 18:16

Fallen je napisao/la:Source of the post Ali ako Becky nema, ko onda ima? U ovom trenutku izuzev Sashe ne vidim nikog vrednog u ženskoj diviziji. Mislim ono, ložim se na Mandy i Alexu, ali više fizički. :mrgreen: po pitanju talenta ne mogu da pariraju Becky.

Realno je problem što nikoga nisu ni izgradili da bude blizu Beckynog i Charlottinog nivoa. Jesu Alexu, ali Alexa je katastrofalna u svemu a i injury-prone je. Lacey je bila trenutno over prije korone, no sumnjam da bi to potrajalo. U banani su ako izgube Becky, ali sami su krivi. Imaju najjaču žensku diviziju na svijetu, a napravili su sprdnju.

Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:

Becky Lynch

PostPostao/la Wulf7X » 03 svi 2020, 18:54

Maki je napisao/la:Source of the post U banani su ako izgube Becky

Ti se i dalje držiš stava da su u problemu ako ode Becky ja se i dalje držim da nisu jer imaju 20 drugih imena. Becky Lynch je btw postala over bukvalno preko noći, bila je dosadnjikavi mid carder onda je dobila push i turn na Slamu 18, vreme kad je bila mega over i najbolja stvar u kompaniji je davno za nama te nije više tako nezamenljiva. Lacey Evans je postala "over" takođe preko noći kad je nakon WM napala Becky i dobila title shot.

To se može i danas srediti vrlo lako, napraviš turnir za izazivača koji dobije nzm Asuka primera radi i pinuje clean Becky (kayfabe joj slomi ruku)...eto odmah je poraslo interesovanje za nju, onda dobije jak booking kao u NXT svojevremeno i eto imamo kredibilnu šampionku kojoj svaka žena tapka...da čak i Charlotte.
Asuku sam uzeo samo kao primer to može i neka druga, Sasha Banks npr te si jednim udarcem ubio dve muve, imaš dobru šampionku i imaš radnika koji neće otići u AEW...barem ne još :D
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Becky Lynch

PostPostao/la Maki » 03 svi 2020, 19:03

Ti se i dalje držiš stava da su u problemu ako ode Becky ja se i dalje držim da nisu jer imaju 20 drugih imena.

Imaju, ali koliko od tih imena je zapravo predstavljeno kao bitno? Ne možeš ti nekoga tretirati kao nebitnog godinama i onda odjednom napraviti 180 i da to bude uspješno. Primjer: Bayley. 300 i nešto dana sa pojasom, a ne bih ja rekao da se nešto pretjerano podigla.

Becky Lynch je btw postala over bukvalno preko noći, bila je dosadnjikavi mid carder onda je dobila push i turn na Slamu 18, vreme kad je bila mega over i najbolja stvar u kompaniji je davno za nama te nije više tako nezamenljiva.

Becky nije postala over preko noći. Beckyn postepeni put ka vrhu je trajao 4 mjeseca od Manije do Slama. U tom periodu je prošla kroz cijelu SD žensku diviziju potpuno čisto (opet imamo podređivanje svih jednoj osobi) i došla do shota na SummerSlamu. Ključna stvar: WWE je to tada mogao priuštiti. Nakon Beckynog odlaska mislim da ne bi.

Lacey Evans je postala "over" takođe preko noći kad je nakon WM napala Becky i dobila title shot.

Kako je postala over? Lacey je tipični primjer nekoga ko je potpuno nezasluženo dobio push jer je prije feuda sa šampionkom šetkala niz rampu. I normalno da to nije moglo proći. Ne može se od publike očekivati da nekog tek tako prihvate kao izazivača bez ikakvih pobjeda iza sebe.

To se može i danas srediti vrlo lako, napraviš turnir za izazivača koji dobije nzm Asuka primera radi i pinuje clean Becky (kayfabe joj slomi ruku)...eto odmah je poraslo interesovanje za nju, onda dobije jak booking kao u NXT svojevremeno i eto imamo kredibilnu šampionku kojoj svaka žena tapka...da čak i Charlotte.

Pa možeš uraditi za jednu, eto Asuku, ali ne možeš za više. Već sljedeća dominacija nad Becky će biti manje značajna i tako dalje. Opadajući prinosi.

Asuku sam uzeo samo kao primer to može i neka druga, Sasha Banks npr te si jednim udarcem ubio dve muve, imaš dobru šampionku i imaš radnika koji neće otići u AEW...barem ne još :D

Sasha Banks ima sposobnost da iako je bookaju kao jobbera nekako ostaje kredibilna, no neće ni to trajati zauvijek. Već je osjetno, ali baš osjetno manje popularna nego čak i 2017. a tad je bila manje popularna nego 2016, a tad je bila manje popularna nego 2015.

Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:

Becky Lynch

PostPostao/la Wulf7X » 03 svi 2020, 19:54

Maki je napisao/la:Source of the post Ne možeš ti nekoga tretirati kao nebitnog godinama i onda odjednom napraviti 180 i da to bude uspješno.

Očigledno može jel takav sistem funkcioniše godinama...moraš se nekako probiti, očigledno se ne slažemo ali i dalje sam mišljenja dovedite nekoga ko ima predispozicija za nešto više (dobar wrestler, dobar gimmick, harizma, skills) i dajte mu push i dobar booking i to ne bi bilo nikakav problem. Naravno koliko uložiš u tog šampiona i koliko mu prostora daš toliko će biti dobar toliko će publika biti zainteresovana. Evo Ember Moon je out već duže vreme zbog povrede dajte joj jak return i neka osvoji MITB...zašto da ne, ne vidim ni jedan razlog (osim onog jer su sve učesnice već potvrđene ali ok hah). MITB je odlična šansa da se izgradi neka od žena, setimo se Carmele koja je bila najnebitniji faktor, dobijala je pop svaki kad puste njen theme. A sad zamisli neku Io Shirai koja je liga iznad Carmele...opet primer navodim smatram da mogu napraviti pregršt scenaria za tu potrebu.

Maki je napisao/la:Source of the post Primjer: Bayley. 300 i nešto dana sa pojasom, a ne bih ja rekao da se nešto pretjerano podigla.

Razlog tome je što je Becky Lynch maineventovala WM dok je Bayley mid card, Sasha I Charlotte su 2016 zatvarale PPV i Raw svojim title mečevima Bayley ne...Becky je upadala u Royal Rumble, dolazila na štakama i šamarala HHH, napadala Rondu Rousey, bila hapšena i td...Bayley nije. Bottom line WWE svesno servira Bayley kao mid card igrača. Po tom principu ako potencijalna zamena za Becky bude generični wrestler tipa Bayley onda sve pada u vodu. WWE u tom slučaju nije u problemu WWE onda namerno pravi problem.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Becky Lynch

PostPostao/la Maki » 03 svi 2020, 20:02

Očigledno može jel takav sistem funkcioniše godinama...moraš se nekako probiti,

Pa ne funkcioniše im baš. WWE je bio daleko uspješniji kad su zapravo gradili nekoga postepeno i logičnim putem, a ne sve odjednom.

očigledno se ne slažemo ali i dalje sam mišljenja dovedite nekoga ko ima predispozicija za nešto više (dobar wrestler, dobar gimmick, harizma, skills) i dajte mu push i dobar booking i to ne bi bilo nikakav problem.

Pa drago mi je da se ne slažemo jer je dovelo do konstruktivne rasprave. :D

Naravno koliko uložiš u tog šampiona i koliko mu prostora daš toliko će biti dobar toliko će publika biti zainteresovana.

Da, ali problem je što ti da bi nekog izgradio moraš mu davati pobjede, ali WWE trenutno nema puno žena koje mogu pretrpiti još bitnih poraza tako da na kraju opet ostaneš sa svega par kredibilnih i tonom ostalih. WWE treba napraviti potpuni overhaul svoje ženske divizije da bi se moglo krenuti naprijed.

Razlog tome je što je Becky Lynch maineventovala WM dok je Bayley mid card, Sasha I Charlotte su 2016 zatvarale PPV i Raw svojim title mečevima Bayley ne...Becky je upadala u Royal Rumble, dolazila na štakama i šamarala HHH, napadala Rondu Rousey, bila hapšena i td...Bayley nije. Bottom line WWE svesno servira Bayley kao mid card igrača. Po tom principu ako potencijalna zamena za Becky bude generični wrestler tipa Bayley onda sve pada u vodu. WWE u tom slučaju nije u problemu WWE onda namerno pravi problem.

Niko nije očekivao da Bayley bude kao Becky. Becky je face of the company. No za nekog ko ima pojas tako dugo, Bayley idalje izgleda prilično meh. I ne bih rekao da je do toga što je generična. Jednostavno su je loše bookali. Kroz cijelu 2017. ili 2018. su je tretirali kao smeće. Ili je bila u ponižavajućim feudovima sa Alexom ili u filler tagovima sa Banks. Banks su tretirali daleko bolje, a znamo kako su nju tretirali. Banks je zapravo nekad i isprebijala Alexu, Bayley nije nikad, Banks i Lynch su u prvom ženskom rumbleu bile ironwomen što nije wow no pokazuje da ti kompanija vjeruje, Bayley je izdržala 3 minute. Bayley je bila jedina od 4HW koja nije učestvovala u prvom ženskom crossbrand MitBu. Bayleyin kratki uspon nad osvajanj tag pojaseva se završio porazom od fakin iiconics u kojem je baš Bayley pojela pin. Onda ju je odmah sljedeće veče Alexa squashala u 3 minuta. Bayley prleazi na SD i odmah potpuno čisto gubi i od Becky i od Flair i ima besmislenu priču kako joj je dosta što se sve vrti oko Becky i Charlotte (lol, dobile su te, oko koga će se vrtiti) i onda je dobila MitB i pojas. Nakon 2 godine prikazivanja kao najvećeg chumpa dobija pojas i trebamo je shvatati ozbiljno. Ne ide to tako.

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Becky Lynch

PostPostao/la HunterDX » 03 svi 2020, 21:33

Meni je više jasno kako oni ne žele da se Bayley približi Becky po popularnosti.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Becky Lynch

PostPostao/la Maki » 03 svi 2020, 21:35

HunterDX je napisao/la:Source of the post Meni je više jasno kako oni ne žele da se Bayley približi Becky po popularnosti.

A nije to nikad ni bila opcija.

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja
Status: Online

Becky Lynch

PostPostao/la ~MandyRose~ » 11 svi 2020, 23:54

čestitke Muškarcu na trudnoći

slika
slika slika slika

Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:

Becky Lynch

PostPostao/la Wulf7X » 11 svi 2020, 23:56

Ko je otac :?
slika

Melloo
Rank 12
Rank 12

Becky Lynch

PostPostao/la Melloo » 11 svi 2020, 23:57

Wulf7X je napisao/la:Ko je otac :?

vince licno

Rio146
Rank 11
Rank 11

Becky Lynch

PostPostao/la Rio146 » 12 svi 2020, 00:06

:crying-blue: :crying-green: :crying-yellow:
Yes Sir!

slika

emirates
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Becky Lynch

PostPostao/la emirates » 12 svi 2020, 00:23

Zadnji put kad sam palio TEW je vec bila rodila :D Cestitke i njoj i Rollinsu ako je istina.
slika

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja
Status: Online

Becky Lynch

PostPostao/la ~MandyRose~ » 12 svi 2020, 18:55

slika
slika slika slika

TheViper
Rank 11
Rank 11

Becky Lynch

PostPostao/la TheViper » 12 svi 2020, 21:33

Becky nije jedina iz Irske koja je zbog Setha morala da dropa titulu :)
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Becky Lynch

PostPostao/la HunterDX » 12 svi 2020, 22:34

TheViper je napisao/la:Source of the post Becky nije jedina iz Irske koja je zbog Setha morala da dropa titulu :)

Rollins joj je oduzeo titulu. :mrgreen:
slika

Natrag na “RAW”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.