#ostanidoma

Becky Lynch

The Irish Lass Kicker...

Zabava ponedjeljkom
Markovic619
Rank 8
Rank 8
Status: Online

Becky Lynch

PostPostao/la Markovic619 » 10 sij 2020, 20:07

According to a report from Dave Meltzer in the Wrestling Observer Newsletter, Becky Lynch signed a new contract with WWE in 2019.

Meltzer says that this deal is reportedly worth around $1 Million per year. It is unclear the length of the deal but it was noted that most new contracts are for 5-years.

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Becky Lynch

PostPostao/la Sherpa » 10 sij 2020, 20:12

Kad pogledaš kolilo je guraju, kako su joj dali main event wm, kako im je postalo jedno od lica - mal novac.

Ako kažete kako misliš mal, to je milja dolara godišnje. Braun strowman ima više, samo se tog sjetiti
slika

emirates
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Becky Lynch

PostPostao/la emirates » 10 sij 2020, 20:19

Maki je napisao/la:Source of the post Eh...mislim da nije baš tačno da je fanovi sad više kritikuju jer je žena, već jer je maineventer. Nikog nije bilo briga kakve mečeve Becky Lynch ima 2017. kad je bila po SD undercardovima. Jednostavno maineventeri su pod većom lupom. Romana su stalno kritikovali da spama Spear i Superman Punch, Setha da je dosadan kao face, kritikuje se i Fienda jer su mu mečevi užasni sa onim crvenim svjetlom itd.

Mislim da je njena poenta da, iako su i muskarci imali sranje matcheve nikad njihovo mjesto u main eventu nije dovodjeno u pitanje, dok je to za zene bila druga prica. Morat cu se sloziti sa njom ovdje. Nakon onog Survivor Series main eventa je bilo gomila takvih komentara, sto nije fer. Taj match konkretno nije trebao main eventati, ali pricati stvari poput 'ovo dobijes kad zene main eventaju' je bezvezarija.
slika

Maki
Rank 11
Rank 11

Becky Lynch

PostPostao/la Maki » 10 sij 2020, 20:25

Pa bilo je debila, da, ali kad si maineventer ideš pod lupu. Pogotovo ako te overpushaju kao Becky. Mislim da je ipak to glavni razlog zašto sada dobija kritike.

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

Becky Lynch

PostPostao/la ~MandyRose~ » 10 sij 2020, 21:01

Maki je napisao/la:Source of the post Becky Lynch - "A million guys have had terrible main event matches, but if I have a sub-par main event match, the question comes up of whether women should be main eventing"

Eh...mislim da nije baš tačno da je fanovi sad više kritikuju jer je žena, već jer je maineventer. Nikog nije bilo briga kakve mečeve Becky Lynch ima 2017. kad je bila po SD undercardovima. Jednostavno maineventeri su pod većom lupom. Romana su stalno kritikovali da spama Spear i Superman Punch, Setha da je dosadan kao face, kritikuje se i Fienda jer su mu mečevi užasni sa onim crvenim svjetlom itd.

Žene će vjv opet maineventati Maniju, no ono na WM 35 je bilo flop. Priča je bila nepotrebno komplikovana, meč je bio loš, a kraj katastrofalan. No floppali su i MEi drugih Manija.

Jedini ženski main event mečevi koji su bili kritizirani su bili oni u kojima je ona bila dio meča (izuzetak TLC 2018). Pitanje se postavlja, treba li Becky Lynch main eventati PPV-e? Publika kaže NE.

slika
slika slika slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Becky Lynch

PostPostao/la Sherpa » 10 sij 2020, 23:28

slika

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

Becky Lynch

PostPostao/la ~MandyRose~ » 10 ožu 2020, 15:38

slika slika slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Becky Lynch

PostPostao/la Sherpa » 10 ožu 2020, 16:57

Ideš twet ima više lajkva nego peticija potpisnika

I to za jedva
slika

Natrag na “RAW”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.