Finn Balor

Demon king

Zabava ponedjeljkom
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10632
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la HunterDX »

Sada je jasno da ce se Balor na svakom Summerslamu pojaviti kao Demon, ako se u ovom smesnom feudu sa Corbinom pojavio, onda nema razloga da i sledece godine to ne uradi.

Naravno da se moze desiti da neko od njegovih protivnika zatrazi da se bori sa njim bez Demon forme, ali to bi bilo glupo.

Treba mu davati jace protivnike u buducnosti i da veze dosta pobeda, gde bi pobeda nad Demon Balorom bila prestiz, nesto sto bi moglo doneti vece interesovanje za PPV.

Ne mora da veze pobede kao Taker, mada i ne moze, vec ima 37 god, ali dovoljno vremena da ga lepo izgradi, samo mu treba dati par velikih pobeda, da bi kasnije svaki izazov imao smisla.
Meni bi bar to bilo zanimljivo.

I nadam se da ce uskoro dobiti push, jer bi stvarno bilo zalosno ne iskoristiti onako kvalitetnog wrestlera sa dobrim gimmickom.
Jer covek 1 pojavljuvanjem kao Demon vraca sav momentum koji je izgubio.
Avatar
Tomke
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 07 svi 2018, 12:24
6
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Tomke »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Sada je jasno da ce se Balor na svakom Summerslamu pojaviti kao Demon, ako se u ovom smesnom feudu sa Corbinom pojavio, onda nema razloga da i sledece godine to ne uradi.

Naravno da se moze desiti da neko od njegovih protivnika zatrazi da se bori sa njim bez Demon forme, ali to bi bilo glupo.

Treba mu davati jace protivnike u buducnosti i da veze dosta pobeda, gde bi pobeda nad Demon Balorom bila prestiz, nesto sto bi moglo doneti vece interesovanje za PPV.

Ne mora da veze pobede kao Taker, mada i ne moze, vec ima 37 god, ali dovoljno vremena da ga lepo izgradi, samo mu treba dati par velikih pobeda, da bi kasnije svaki izazov imao smisla.
Meni bi bar to bilo zanimljivo.

I nadam se da ce uskoro dobiti push, jer bi stvarno bilo zalosno ne iskoristiti onako kvalitetnog wrestlera sa dobrim gimmickom.
Jer covek 1 pojavljuvanjem kao Demon vraca sav momentum koji je izgubio.
Meni bi njegov napredak bio ispunjenje sna a ideja ti je dobra.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10632
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la HunterDX »

To je samo nesto sto bi bilo logicno, ali nemoj da se nadas mnogo, jer je to WWE kompanija.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la ejdzejp1 »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Jer covek 1 pojavljuvanjem kao Demon vraca sav momentum koji je izgubio.
upravo ovo, čovjek opet izgleda kao zvijezda bez obzira na booking u prethodnih nekoliko mjeseci
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Melloo »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Jer covek 1 pojavljuvanjem kao Demon vraca sav momentum koji je izgubio.
upravo ovo, čovjek opet izgleda kao zvijezda bez obzira na booking u prethodnih nekoliko mjeseci
Pa booking ku je isti otkad se vratio poslije povrede
Ima booking ko ziggler 2011.Cim uhvati momentuma spuste ga da ne bi bio previse popularan
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10632
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la HunterDX »

Neko tu ne zeli da Balor bude top zvezda, vecito ce gurati pogresne ljude.

Bio sam odusevljen njegovim bookingom 2016, ali je sve kratko trajalo.

Vratio se, ali ga oni ne vise na toj poziciji.

Ubedljivo najbolje bookirani universal sampion, 1 dan je bio, ali bolji taj 1 od Golbergove i Lesnarove vladavine, dok je KO trebao biti nesto bolje bookiran sa titulom.

Vreme mu prolazi, da ja imam onakvu kompaniju i coveka poput Balora, morao bi par godina biti top zvezda kompanije.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la ejdzejp1 »

navodno je Vince imao dosta visoko mišljenje o njemu kada je debitovao, zato mu je i dao pobjedu nad Reignsom odmah prvu noć i titulu na prvom PPV-u, ali kad se povrijedio valjda se ohladio od njega i eto
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10632
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la HunterDX »

Vince i njegov mozak, kako se ne ohladi od Romana,Cene,Lesnara...
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Melloo »

Pobjedio je Reignsa samo zato jer je Reigns bio kaznjen zbog wellens policy.Reigns je trebao bit prvi universal champion al je syebo zbog one kazne i zato su balora gurnuli.Pustite se bajki
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58242
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Jel AJ bia odi :mrgreen:
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10820
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58242
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10820
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
6
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Finn Bàllor

Post Postao/la Roman Empire »

Finn Ballor, poznatiji po kečerskom imenu u Japanu Prince David, kečer koji je imao tako ogromnu reputaciju u NXT-iju kako kad je došao na glavni roster postao jobber, luzer zadnji klase.

Sjetimo se kad su ga dobro krenuli graditi, kao čudovište, prekjučer je postao čisti predmet Vinceove sprdnje:







Vince je bio dobar za svoje vrijeme, ali brate mili, pusti sad Shane-a, Triple H-a i Stephaniju da oni napišu scenario i pobjednike, iznenađenja, promoe, itd. Vince može odabrati samo jedan meč, i to onaj između jobbera.
Odgovori