Jon Moxley

f.k.a. Dean Ambrose

All Elite Wrestling
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Dean Ambrose

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Razjebu mu heel turn I ubiju sav momentum i on opet ostane :lol:
Za mene je on kao lik gotov, ne mogu ga više svatit ozbiljno
Ovo otprilike. Ovaj ostanak je velika glupost jer će ga možda sad i kazniti jer je pomislio na odlazak.
A dosad mu je booking bia upitan u najboljim trenutcima. In kayfabe Ambroseje gotov ako ostane, ništa iznad IC prvak ne mogu svatit ozbiljno, a i to više govori o tituli nego o njemu.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Dean Ambrose

Post Postao/la Maki »

Da, ali Vince bi ga sad mogao namjerno toliko ubiti tako da izgubi bilo kakav oblik relevantnosti tako da u slučaju da zaista ode, niko ga neće moći pretjerano upotrijebiti.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Dean Ambrose

Post Postao/la Melloo »

Ma to je nempguce.Ljudi danas gledaju wrestlere kako ih mogu iskoristiti a ne kako ih je neko drugi prije koristio

Eto Codya su ubili skoro do krsja pa kad je napustio wwee nikog to nije zanimalo
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Dean Ambrose

Post Postao/la Sherpa »

Slažem se, napuštanje kompanije koja te loše koristi se gleda ko reset
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Dean Ambrose

Post Postao/la Melloo »

A ono Pac je gubio od Enza pa su svi ludili kad je izasao.
I kod Ambrosea bi bilo isto.Medjutim ne bi me ni sekunde iznenadilo da ga nagovore da ostane
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Dean Ambrose

Post Postao/la Maki »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST A ono Pac je gubio od Enza pa su svi ludili kad je izasao.
Da, izgubio je jer je Enzo varao i čitava priča je bila da je Enzo lik kojeg niko nije shvatao ozbiljno i zato je uzeo CW titulu. Nije izgubio clean.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Dean Ambrose

Post Postao/la AlenB »

LemmyXXVII je napisao/la:QR_BBPOST evo nešto Ambroseu. jednom od najdosadnijih kečera koje sam gledao u WWE-u

Kakav je grozan odgovor zapravo dao - kao prvo možemo odmah zanemariti ovaj kayfabe dio 'pitaj Takera ovoga onoga', a kao drugo, naravno da je spomenuo podcast sa Stone Coldom kao slabu Ambroseovu točku u kojem je Dean Ambrose po meni nepravedno optužen za to kako je podcast na kraju ispao. Spomenuo je kako se Ambrose boji reći nešto više od onoga što mu Vince dopušta i time je sam sebe pobio po meni ispavši najveći licemjer ikada jer zašto onda nije spomenuo da 90% rostera, van njegovog Lesnara i nekih drugih ljudi, imaju isto ograničenje i da će popiti otkaz ako kažu nešto više od dopuštenog. A Ambrose je zapravo bio taj koji se usudio reći kako je taj meč s Lesnarom otišao u krivom smjeru jer Lesnaru nije bilo stalo do toga meča. Netko se ne bi usudio ni to reći. On je. A SCSA je znao da od Ambrosea ne može izvući previše kontroverznih odgovora jer je u opasnosti od primanja otkaza i tu se postavlja pitanje zašto je uopće forsirao takva pitanju u kojima je tražio takve neke odgovore? Ko je onda tu kriv, Ambrose koji je bio pametan i limitirao se kako ne bi dobio otkaz, kao što bi svako normalan napravio?

Tako da Heyman apsolutno nema pravo osuditi Ambrosea zbog toga što nije davao odgovore koje je SCSA tražio jer 90% rostera je u istoj poziciji po tom pitanju kao i Ambrose, a htio je još na temelju toga braniti Lesnara kako ovaj nije lijen i onda usput spomenuo neke njegove uspjehe koji su stariji od Isusovog magarca. Prijatelju mi ipak govorimo tu o nekom drugom razdoblju njegove karijere i uspoređivati dva razdoblja koja nemaju veze jedno s drugim kako bi pobio činjenicu da je Lesnar kriv za taj meč je apsolutno licemjerstvo.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Dean Ambrose

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Slažem se, napuštanje kompanije koja te loše koristi se gleda ko reset
Ovo, da Ambrose sad ode ljudi ne bi mislili na Deana i kako ga je WWE loše koristia nego bi mislili na to da se vraća Moxley.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Dean Ambrose

Post Postao/la HunterDX »

Ma pogledajte samo kako su se poigrali sa njegovim karakterom, ako će ostati, onda nema logike da bude face.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Napušta li Dean Ambrose ili ostaje u WWE-u?

Post Postao/la AlenB »

slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Napušta li Dean Ambrose ili ostaje u WWE-u?

Post Postao/la HunterDX »

Neka ode i neka se Shield formira poslednji put, glupa publika će uvek dobro reagovati na shield. Posle onakvog povratka i onakvog turna, booking mu je katastrofalan, jednostavno, nema razloga da ostane, jebes Shield u kome su Rollins i Roman top zvezde, a Ambrose miljama iza njih.
LemmyXXVII
Rank 4
Rank 4
Postovi: 65
Pridružen/a: 19 vel 2019, 16:44
5
Status: Offline

Dean Ambrose

Post Postao/la LemmyXXVII »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST
Kakav je grozan odgovor zapravo dao - kao prvo možemo odmah zanemariti ovaj kayfabe dio 'pitaj Takera ovoga onoga', a kao drugo, naravno da je spomenuo podcast sa Stone Coldom kao slabu Ambroseovu točku u kojem je Dean Ambrose po meni nepravedno optužen za to kako je podcast na kraju ispao. Spomenuo je kako se Ambrose boji reći nešto više od onoga što mu Vince dopušta i time je sam sebe pobio po meni ispavši najveći licemjer ikada jer zašto onda nije spomenuo da 90% rostera, van njegovog Lesnara i nekih drugih ljudi, imaju isto ograničenje i da će popiti otkaz ako kažu nešto više od dopuštenog. A Ambrose je zapravo bio taj koji se usudio reći kako je taj meč s Lesnarom otišao u krivom smjeru jer Lesnaru nije bilo stalo do toga meča. Netko se ne bi usudio ni to reći. On je. A SCSA je znao da od Ambrosea ne može izvući previše kontroverznih odgovora jer je u opasnosti od primanja otkaza i tu se postavlja pitanje zašto je uopće forsirao takva pitanju u kojima je tražio takve neke odgovore? Ko je onda tu kriv, Ambrose koji je bio pametan i limitirao se kako ne bi dobio otkaz, kao što bi svako normalan napravio?

Tako da Heyman apsolutno nema pravo osuditi Ambrosea zbog toga što nije davao odgovore koje je SCSA tražio jer 90% rostera je u istoj poziciji po tom pitanju kao i Ambrose, a htio je još na temelju toga braniti Lesnara kako ovaj nije lijen i onda usput spomenuo neke njegove uspjehe koji su stariji od Isusovog magarca. Prijatelju mi ipak govorimo tu o nekom drugom razdoblju njegove karijere i uspoređivati dva razdoblja koja nemaju veze jedno s drugim kako bi pobio činjenicu da je Lesnar kriv za taj meč je apsolutno licemjerstvo.
ne sječam se podcasta baš tako da to neću ni komentirat previše ali znam da je uz onaj sa Paige jedini nezanimljiv podcast bio.

a što se meča tiče svejedno mi je koga će ljudi okrivljavat. Lesnar je imao puno boljih mečeva od Ambrosea i u zadnjih 7 godina i prije 16-17 godina. ako je mogao imati dobre mečeve sa Punkom, Samoa Joeom, AJ-om, Bryanom, Balorom i drugima bez problema onda imam razloga vjerovati da je možda Ambrose bio problem a ne Lesnar. Dean je imao svakakve ideje za meč a Lesnar je sve odbijao. to je sve što smo od njega čuli. a zašto je Lesnar sve odbijao? to ne znamo. jesu uopće bile dobre ideje koje je Dean imao? ne znamo ni to. uvijek ista priča. Lesnar mrzi wrestling pa se njega može za sve okrivit.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Napušta li Dean Ambrose ili ostaje u WWE-u?

Post Postao/la Melloo »

Imam osjecaj da se shield spaja svaka 3 mjeseca
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Napušta li Dean Ambrose ili ostaje u WWE-u?

Post Postao/la Sherpa »

Ovo samo govori koliko ni izvori koje alvarez i meltzer imaju memaj pojma
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Napušta li Dean Ambrose ili ostaje u WWE-u?

Post Postao/la Maki »

Na Rawu su spomenuli da odlazi, što može značiti da ostaje.
Odgovori