Braun Strowman

Zabava ponedjeljkom
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Bit će, al on bi bio popularan ravno mjesec dana, postao bi dosadniji nego fale kad bi krenuo hrvat
Ono...bio je megaover skoro cijelu godinu dok ga eto Lesnar nije krenuo stalno dobijati.
Jeste bio dobar dok je bio heel, posle face turna je krenuo da se gubi i već oko WM34 izgubio identitet i više nije bio isti, samo je išao kroz uspone i padove.
Na SummerSlamu 2017 su ga prikazali kao jakog, čak je i taj meč bio dobar, kasnije je lako izgubio od Lesnara, što i nije bilo dobro, na SirvivorS je ostao sa Tripsom na strani Rawa, ali je trebao ostati sam, kad je već bio taj koji je dobio skoro sve SD članove.
Onda je na EC 2018 prikazan kao mašina, sjebao sve i izgubio od Romana, bilo je prostora za njega u nastavku, ali se izgubio, nisu mu dali bitan program na WM i ohladili ga, tako da su ga bzvz prikazivali kao monstera.
Nema on razliga da se žali, jer u drugim komoanijama ne bi ni bio toliko plaćen, niti bi obratili pažnju na njega, tako da razumem i zašto je zadovoljan.
Zadnja izmjena: HunterDX, dana/u 18 srp 2019, 22:37, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la Maki »

Pa poslije WM 33 je doživio najveći uspon nakon što je ono isprebijao Romana. Od WM 33 do Royal Rumblea 2018. je Braunov vrhunac.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Pa poslije WM 33 je doživio najveći uspon nakon što je ono isprebijao Romana. Od WM 33 do Royal Rumblea 2018. je Braunov vrhunac.
Pardon, WM34, prebacio sam.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la Maki »

To da, tu su baš failali. Ne vidim zašto nisu mogli dati Strowmanu pravog protivnika.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la HunterDX »

Pa jbg, istina je da su B PPV takodje bitni, ali ta WM važiza najveći wrestling PPV u godini, najgledaniji, privlači najveću pažnju... tu se vidi kako na koga gledaju, a njega nema, nikaki da dobije normalan program.
A za WM34 je bio dobro pripremljen, onda je bio vruć, ali jbg, gledano sa booking strane u globaku, on je gubljenje vremena, uradio mnoge stvari, pobedjivao, ali opet nije uradio ništa.
Mogu ga nazvati popravljenom verzijom Big Showa, mada je Show krajem 90-tih bio prejako bookiran, uzimao titule, ali je bio karakter bez karaktera... Ovaj se nekako drži, al ono, tek ima vremena da ga skroz uoropaste.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la Maki »

I was like, ‘Vince, what is going on? I’m miserable.’ And he talked me off a ledge. He was like, ‘Look, big man, I want you for the long haul. It doesn’t matter what you’re doing right now. I care about what you’re doing ten years from now. I’ve invested in you, you’re one of my guys. Don’t worry. You’re fine.’ And just hearing that, coming from that man … I dunno … legitimately I walked into the production meeting one day and I was like, ‘I’ve had enough.’ I was just mad about everything. He kicked everybody out of the production meeting — like two hours before Raw was about to start, the show wasn’t even done — and talked to me for forty-five minutes, heart-to-heart, man-to-man conversation and opened my eyes to the picture of like ‘wow, why am I worrying about this?’ Vince doesn’t get the credit that is due to him. And if he hears this, he’s gonna get pissed off that I’m saying his name and putting him over.”
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la Sherpa »

wyattu naravno

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la Sherpa »

wo kaže da je ugovor kojeg je nedavno potpisao na 1,2 milja godišnje... pa nije to baš neka suma, kada pogledaš koliko ga guraju... gallow i anderson, koji ne rade ništa pametno imaju 700 tisuća svaki.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la HunterDX »

A osvetoljubivi Strowman izgleda brzo zaboravi što ga je Fiend napao. Inače je uništavao sve pred sobom i zbog nekih sitnica. :lol:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST wo kaže da je ugovor kojeg je nedavno potpisao na 1,2 milja godišnje... pa nije to baš neka suma, kada pogledaš koliko ga guraju... gallow i anderson, koji ne rade ništa pametno imaju 700 tisuća svaki.
Ma ne bih ja rekao da ga guraju išta više nego što su gurali te big monstere tipa Big Show ili Kane. Tu su kad treba napraviti neki holy shit momenat i zbog svoje veličine uvijek mogu biti predstavljeni kao prijetnja, ali nikad neće dobiti pravi push.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la HunterDX »

Pa zato su im uvek služili ti veliki momci, čak je i legendarni ATG služio da na kraju Hogana predstavi superiornim.
Taker je jedan od retkih koji su uradili nešto više, a jadni Kane je lik o koga su se najviše ogrešili.
A Strowman je našao iglu u senu, jer u drugoj kompaniji ne bi mogao ni do jobbera sa svojim mogućnostima, tako da može biti prezadovoljan, plus što sada ima i dosta poznato ime, pa bi ga i ostale kompanije prihvatile, Vince je mnogo uradio za njega, jedino je glupo što je lik totalno nelogičan.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8833
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la KOMANIA »

Pa mogu ispričate priču da se boji Fienda, bilo bi kul da ga Fiend dobije, i onda osvoji titulu, a Rollins da na SS izgubi od Lesnara pa na TLC od Fienda, i onda da napadne Wyatta dok ima onaj sou i hell turn.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la Sherpa »

:lol: :lol: :lol:

slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la SwitchBlade »

GET THESE WANDS!
slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la The A-Lister »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST :lol: :lol: :lol:

Magician Among Men :lol:
Odgovori