Randy Orton

The Viper

Petkom na FOXu
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la Sherpa »

nešto se priča o njegovoj ozljedi na house showu, dave kaže da je on čuo kako nije prava nego dio storya. Zašto bi to radio na house showu?
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la HunterDX »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST nešto se priča o njegovoj ozljedi na house showu, dave kaže da je on čuo kako nije prava nego dio storya. Zašto bi to radio na house showu?
Znaš da se ne bih bunio da on pokida Lesnara na WM, možda ima gomilu titula iza sebe, ali mislim da nikada nije dobio pravi babyface push, možda bi tako nešto stvorilo novu verziju Ortona, pogotovo jer je veteran, a ima još dosta vremena da wrestla, pa ne bih imao ništa protiv nekih promena.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13660
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la AleksaVP »

slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la TheViper »

Randyu malo dosadno :D

Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la SwitchBlade »

slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la Wulf7X »

40 godina jbt :shock:

slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la HunterDX »

Nek mu je sretan, šta je čudno, već 18 godina je na MR. :D
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la Sherpa »

Randy Orton, budući član kuće slavnih, neupitno, jedno od velikih imena svog doba. No koja je njegova ostavština. Iako je Orton u karijeri imao sjajnih mečeva (ja ga zapravo jako volim kao hrvača), isto tako ima reputaciju da ga često nije briga što je uzrokovalo to da je imao i hrpu loših mečeva u važnim trenutcima. Da nikada nije dosegnuo puni potencijal?

Čega je bilo više? Uspjeha ili promašaja?
slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la The A-Lister »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Randy Orton, budući član kuće slavnih, neupitno, jedno od velikih imena svog doba. No koja je njegova ostavština. Iako je Orton u karijeri imao sjajnih mečeva (ja ga zapravo jako volim kao hrvača), isto tako ima reputaciju da ga često nije briga što je uzrokovalo to da je imao i hrpu loših mečeva u važnim trenutcima. Da nikada nije dosegnuo puni potencijal?

Čega je bilo više? Uspjeha ili promašaja?
Hoće li se pamtiti uspjesi ili promašaji? Po meni uspjesi. Lakše mi je nabrojati njegovih 5 dobrih nego loših mečeva. Još da je ovaj feud što je bio s Wyattom bio bolji...
Čuo sam da je on trebao da srusi streak ali je odbio. Hrabra odluka po meni i postujem ga prilično zbog toga.
Vidjeli smo u feudu s Edgem da još može iako neki misle da je njegovo vrijeme prošlo.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la AlenB »

doslovno svi njegovi mečevi protiv Sheamusa, a bilo ih je trilijun, mogu se smatrati neuspješnim dijelovima njegove karijere :mrgreen: oni bome nisu imali kemiju

isto tako, njegovo rivalstvo sa Cenom kao bio pokušaj da se rekreira Austin-Rock level rivalstva ili barem Austin-Rock feud u PG verziji je više neuspjeh nego uspjeh, pošto ni oni nisu jedno za drugo i više su imali loših mečeva nego dobrih

ali Orton je imao puno uspješnih stvari - Rated RKO, Legacy, feud s Christianom, čak i jedan dio Authority ere kad je imao mečeve s Bryanom itd itd
slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la The A-Lister »

Nije baš imao mnogo sjajnih 1v1 mečeva, više takvih su bili tag team ili Elimination mečevi.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la HunterDX »

Šta reći za ovog čoveka, jedan od najvećih u istoriji.

Njegova karijera je čist primer evolucije jednog wrestlera, gradio se kroz Evolution, gde je zaista imao veliku ulogu mladog i perspektivnog wrestlera, toliko mu je pristajalo da jedan Flair bude pored njega, te se gradio kao ubica legendi, što je poprilično razvilo njegov karakter. Jedno vreme je pokupio velike simpatije kao face, bio najmladji šampion, kasnije turnao i imao vrhunski program sa Takerom 2005 (ne treba zaboraviti i da je odbio da ga dobije na WM) Kasnije su se on i Edge spojili, što je po mom mišljenju bio pun pogodak, te su kasnijim razdvajanjem postali vodeći negativci u kompaniji, Orton je pokazivao zavidan nivo u periodu od 2007do 2009 nešto na šta bi svaki mladi heel trebao da se ugleda. A tokom 2011 je pokazao kako može raditi kao face i dobre feudove i dobre mečeve, ono sa Christianom je velik pokazatelj.

Imao je on rupe tokom karijere, pogotovo kao face, što zbog lošeg bookinga, što zbog nedostatka motivacije.

Porazi mu nisu smetali, jeste pokopao odredjeni broj wrestlera, ali budimo realni, nije mogao uvek da odbija pobede, odbijanje streaka je jedan od pokazatelja njegove veličine, pa verujem da bi tom pobedom možda napravio i veće podvige. Uglavnom, jedna velika karijera, jedan dobar paket.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la Sherpa »

Po meni je jedna od velikih grešaka to što su Ortona zadnjih godina sveli samo na RKO. Sve ostalo što radi je postavljeno kao beznačajno. i kolilo god ga volim, zadnjih godina imao je više promašaja nego uspješnih nastupa. Pogotovo na wm
36 - flop meč s edgem nakon sjajnog programa
35 - zaboravan meč s ajom
34 - nasumičan meč za us titulu
33 - užasan kraj sjajnog programa s wyattom

I dok se ja slažem i zagovaram da legende trebaju niz kard kad im prođe peak. Orton je zadnjih godina češće bivao flop nego hit.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Randy Orton is one of the many pro wrestlers who have tweeted reactions to the tragic death of George Floyd, the man was killed by a Minneapolis, Minnesota police officer on Monday. Officer Derek Chauvin was arrested today on charges of manslaughter and third degree murder.

Orton, who also re-tweeted a petition for Minneapolis Mayor Jacob Frey to bring justice to the case, took to Twitter earlier this afternoon and just posted the “#BlackLivesMatter” hashtag.

One fan responded to Orton and told him to “stop spreading hate and segregation,” ending the post by saying all lives matter.

Orton responded to that fan and agreed with all lives mattering, but said he “finally realized” that Black lives have to matter, too.

He wrote back to the fan, “All lives DO matter, but the point I was trying to make is that I finally realized that until #BlackLivesMatters, they can’t. Get it?”

You can see Orton’s full tweets below:





WENDY CHOO GANG!

slika
Odgovori