Randy Orton

The Viper

Petkom na FOXu
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Twitter rat Ortona i indy hrvača

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Robi je napisao/la:QR_BBPOST if only all those indy guys could understand the struggle to the main event that Randy had, right? i mean, imagine how hard it was for Randy to break into the same company that his daddy and granddaddy worked at. gosh, it must have been so hard for him to get a job with Vince McMahon since his daddy only headlined the first Wrestlemania. those indy guys just don't understand how Randy had to claw and scratch his way to the top, never getting a single break, never getting the chance to call on your Hall of Famer dad to help you out, and never, ever being booked into factions with world famous wrestlers just because of your last name.
seriously, this is the epitome of the phrase "starting on third base but acting like you hit a triple."

komentar sa fejsa
if that's the case, kako to da njegov brat nije dobio WWE kontrakt iz 2011. kad je bio na Tough Enough-u?
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Robi
Rank 7
Rank 7
Postovi: 604
Pridružen/a: 17 vel 2017, 21:49
7
Lokacija: On the way home
Status: Offline

Twitter rat Ortona i indy hrvača

Post Postao/la Robi »

Dosta je jedan dosadnjaković, ovo je wwE.
Lako je ortonu srat, ovo gore je i dalje istina, recimo zašto nisu pushali Cody Rhodesa koji put umjesto njega, isto ima članove familije u WWEu, tj. imao je. Samo što je nedvojbeno bolji od Ortona. Predlažem samo Codya pošto su bili u stableu a ne samo zato jer mu je familija upletena u wrestling, a i slušam njegov i goldustov theme atm. WM 26, možda i najpredvidljiviji triple threat ikad, bar pobjednik, njemu pobjeda nije trebala, bolje da su dali Codyu koji je godinu poslje imo odličan reign sa IC titulom. A orton? svake godine dosadniji, jedino zanimljivo kod njega je booking, samo to ga i izvlači, više ni 5 moves of doom, ni rko, sve je dosadilo, i onda se još kurči po twitteru, nije ni čudo šta je tvitanje ograničeno sa 140 znakova il kolko već. I zbog pikea naravno. Taj je najgora stvar ikad na tviteru.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Twitter rat Ortona i indy hrvača

Post Postao/la Sherpa »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST f that's the case, kako to da njegov brat nije dobio WWE kontrakt iz 2011. kad je bio na Tough Enough-u?
Zato što prilično očigledno nije dovoljno dobar.

Može se za Randya govoriti sve i svašta, no čovjek zna znanje, dobro je potkovan, dobiva rekacije (čak i kada ovako na twitteru krene, bilo da misli ili da samo želi dobiti reakcije - pošto nitko od nas ne zna njego pravi razlog), ima izgled, i odlično hrva. Točno, zna biti dosadan, no kada ima volje raditi jedan je od najboljih u kompaniji i zasluženo je na poziciji na kojoj je.

@robi Cody usporedba ti nikako ne stoji pogotovo što ovih njegovih zadnjih godinu dana na indy sceni, osim što mu je donijelo više novaca nego što je imao u WWEu, je pokazalo zašto ipak nije main event matrijal. Iskakao je iz paštete, a mislim da nije imao niti jedan meč vrijedan spomena niti u jednoj kompaniji u kojoj se pojavio.
slika
Avatar
Robi
Rank 7
Rank 7
Postovi: 604
Pridružen/a: 17 vel 2017, 21:49
7
Lokacija: On the way home
Status: Offline

Twitter rat Ortona i indy hrvača

Post Postao/la Robi »

A dobro, ja sam ipak fan Codya pa sam to reko, to je moje mišljenje da je zaslužio bolje, imo je dobrih mečeva, pogotovo u onom storyu sa Shieldom i Authorityem i bratom.
Svaki gimmick koji je dobio je na kraju odličnu odradio, iako su bili sranja.
Malo bolji booking i push i eto zvjezde, da je imo Ortonov tretman bio bi veći od njega, nema šanse da bi se Orton snašao ko Cody u onim Stardust izdanjima i sličnim glupostima. Dosadan je i loš iovak kamoli ko nešta drugo.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Twitter rat Ortona i indy hrvača

Post Postao/la Sherpa »

Robi je napisao/la:QR_BBPOST Svaki gimmick koji je dobio je na kraju odličnu odradio, iako su bili sranja.
Ovo ću potpisati, to neću negirati. Samo kažem da je na indy došao kao velika zvijezda, a nigdje nije pružio nešto što bi bilo vrijedno spomena. A imao je prilično dobre bookinge na toj sceni.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Twitter rat Ortona i indy hrvača

Post Postao/la Sherpa »

Dave Meltzer:

The reality is that guys looking to make names are always going to do too much for a veteran who has already made their name. And that the style has changed. And that guys in the past who have all kinds of injuries working safer want to warn the young guys for fear of them messing up their bodies. It's really a constant subject behind-the-scenes as far as risks in the ring that is very real. But it's easier to simplify this as bitter veterans or disrespectful young guys rather than address there are two sides to the story. Some guys would like to keep the profession safer, which is a noble goal, and some who aren't gifted with size and look or a promoter who likes them for that reason, want to make themselves stars and have realized through different experiences what works for them and what fans want to see from them.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Twitter rat Ortona i indy hrvača

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la AlenB »

slika

Boom
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Twitter rat Ortona i indy hrvača

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Twitter rat Ortona i indy hrvača

Post Postao/la AlenB »

Ne znam jeste li primijetili, ali Orton je na početku svog meča s Corbinom napravio možda 5-6 Headlockova. :lol: :lol:

....Headlock
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Twitter rat Ortona i indy hrvača

Post Postao/la Sherpa »

Da se razumijemo, meni je drago što Orton nije high flyer, treba imati i takvih ljudi. To je njegov stil, bolje mu leži tehnički dio nego letački, no mislim da skuplja jako dobar heat za (nadam se) heel turn. Nije zanimljiv kao face, pogotovo ne u ovom fjudu s Jinderom.

A budimo realni, nije bio face niti protiv Wyatta. Mislim, čovjek koji je piroman je face. Ne za mene. Ne kažem da je tamo bio heel (pošto nije bio potpuni), ali nikako nije bio pozitivac.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Twitter rat Ortona i indy hrvača

Post Postao/la Melloo »

Pa ne mozes ti zapalit covjeku kucu i tijelo sestre te ispast pozitivac jbt. Osim mozda u wwe :mrgreen:
Orton je najbiolji bio kad je bio onaj heel tamo 2009 2010
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la Wulf7X »

Hahhaha, ovo već prerasta u nešto ozbiljnije..Mogli bi i gimmick napraviti koji se zasniva na ovom tviteru feudu
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la Sherpa »

Evo jedan prigovor na Ortona iz Backlash meča. Način na koji je bacio jednog od Singh braće je bio ogavno loše izveden. Mogao mu je vrat strgati. A njegov izraz lica je to zorno pokazao, kako je sjebao.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Randy Orton

Post Postao/la Melloo »

Mozda je bio puno ljut kad su mu rekli prije showa da gubi titulu al to opet nije nacin da ne pazi
Mogao je ubit covjeka
Odgovori