Viking Raiders

F.K.A. War Machine / Raiders

Zabava ponedjeljkom
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

War Raiders

Post Postao/la Rio146 »

Pa zato što je nedavno bio u Japanu. Pričekaj par godina pa će vidjet. A i ovo kada sam rekao, mislio sam globalno.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57693
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

War Raiders

Post Postao/la Sherpa »

tim se zove war raiders, imali su neki vikinški ulazak

i onda u meču Hanson gleda i poštuje sudca koji mu neda da se uključi dok mu tuku frenda...

odmah sam skinuo pol zvjezdice meču zbog toga.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

War Raiders

Post Postao/la emirates »

Pola zvjezdice vise da su se namjerno diskvalifikovali u sred matcha? Jer da nije poslusao sudiju tako bi zavrsilo.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

War Raiders

Post Postao/la Melloo »

Ma gimmick vikinga bi trebao biti heel al necu toliko sitnicarit :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57693
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

War Raiders

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Pola zvjezdice vise da su se namjerno diskvalifikovali u sred matcha? Jer da nije poslusao sudiju tako bi zavrsilo.
apsolutno, želim imati različite tipove likova

ako su oni pokazani kao ratnici onda neka se tako i ponašaju. pomogni frendu kada ga mlate, a ovaj ili onaj način

ispričaj priču da ovi to žele iskoristiti kako bi dobili, protiv njih, znajući da će oni tako reagirati. razvij likove, a ne da su svi glupi fejsovi koji se ponašaju na identičan način. stavi bilo koji drugi face tim, ali bilo koji, spot bi bio isti.

plus, imali smo segment usred meča kada su se svi tukli pa sudac nije lupio DQ nikome, niti se je trudio pustiti. ili stavi tornado pravila, ili probaj poštovati pravila, kada ih dio meča provodiš
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

War Raiders

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST Pola zvjezdice vise da su se namjerno diskvalifikovali u sred matcha? Jer da nije poslusao sudiju tako bi zavrsilo.
apsolutno, želim imati različite tipove likova

ako su oni pokazani kao ratnici onda neka se tako i ponašaju. pomogni frendu kada ga mlate, a ovaj ili onaj način

ispričaj priču da ovi to žele iskoristiti kako bi dobili, protiv njih, znajući da će oni tako reagirati. razvij likove, a ne da su svi glupi fejsovi koji se ponašaju na identičan način. stavi bilo koji drugi face tim, ali bilo koji, spot bi bio isti.

plus, imali smo segment usred meča kada su se svi tukli pa sudac nije lupio DQ nikome, niti se je trudio pustiti. ili stavi tornado pravila, ili probaj poštovati pravila, kada ih dio meča provodiš
Da, ali ako cemo tako ratnici/vikinzi poput njih ne bi ni dolazili u sport gdje imas neka pravila i suce koji te mogu sprijeciti da unistis svog protivnika. Vise bi pristajali nekoj underground ilegalnoj fight to the death promociji ili nesta, ali su ipak tu. Ili Undertaker je citavu karijeru mogao komandovati munjama da sprzi svoje protivnike i tako pobjedjuje, ali ipak nije. Nekad ne mozes ici skroz u krajnost sa likovima, jer bi ispalo jako cudno. To da su svi faceovi isti je tacno, to jeste problem, ali mislim da nije problem konkretno kod tog spota. Da su poslije matcha uzeli UE i razbacali ih po areni malo, kroz komentatorski sto ih probacili ili nesto onda bi i tako odlicno predstavili likove. Pokupili titule kao ratni plijen, a iza sebe ostavili rusevinu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57693
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

War Raiders

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST To da su svi faceovi isti je tacno, to jeste problem, ali mislim da nije problem konkretno kod tog spota. Da su poslije matcha uzeli UE i razbacali ih po areni malo, kroz komentatorski sto ih probacili ili nesto onda bi i tako odlicno predstavili likove. Pokupili titule kao ratni plijen, a iza sebe ostavili rusevinu.
odlična ideja, potpisujem

malo možda previše prigovaram, al me je smetalo, baš taj spot mi ih je predstavio dosta patetičnima. likovi izgledaju ko gromade koje ne želiš srest na ulicu, predstavi ih malo tako. pošto u meču nisu napravili puno po tom pitanju.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

War Raiders

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

War Raiders:


Vince McMahon
slika
► Prikaži “Spoiler”
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

War Raiders

Post Postao/la emirates »

Viking Experience. Treba momentalno dati otkaz onom ko je ovo uopce predlozio. Bas me zanima koja su jos imena bila u opticaju :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57693
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

War Raiders

Post Postao/la Sherpa »

ček, nakon što su im prvo promijenili ime za nxt, sada su to napravili još jednom na ovu retardaciju?
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Viking Experience

Post Postao/la Melloo »

Hahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahhahahahahahahahahahhahah

Kad pomislis da te vise nista od wwea ne moze iznenadit
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Viking Experience

Post Postao/la azo »

Cek WTF, hajd imena im cak i nisu losa, ali Vikin Experience :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Viking Experience

Post Postao/la AlenB »

o bokte nedo i ime šugavo i sve
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Viking Experience

Post Postao/la HunterDX »

Šugavo,kao i booking koji će imati. Kad poglddam, žalosno bi bilo da su zadržali staro ime.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Viking Experience

Post Postao/la Wulf7X »

Čekaj sad mi palo napamet zar War Raiders nisu NXT tag team šampioni, koji đavo onda traže na main sceni :? Verovatno će ili izgubiti titule uskoro ili je ovo da bi Shake up izgledao impresivnije mada prebačeni su u Raw kategoriji na sajtu znači da je ovo vrv official call up :? Sad bi bilo fora da rade na Rawu kao Viking šta već a u NXT kao tag champs War Raiders :lol: :lol: :lol:
slika
Odgovori