Ronda Rousey

Baddest woman on the planet

Zabaljači masa bio da je na nastupu deset ili deset tisuća ljudi

Treba li s Ronda vratiti?

Da
7
35%
Ne
13
65%
 
Ukupno glasova: 20

HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la HunterDX »

Cena,Orton,Austin,Rock,HBK,Taker,Triple H,Edge... Niko od njih nije dobio push preko noći, pogledaj koliku vrednost imaju njihova imena.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24541
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:Cena,Orton,Austin,Rock,HBK,Taker,Triple H,Edge... Niko od njih nije dobio push preko noći, pogledaj koliku vrednost imaju njihova imena.
Niko od njih nije bio u tako plitkoj diviziji kao Ronda.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la Melloo »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Al ona ni ne povecava brojke nit rasprodaje dvorane.Nista drugacije od drugih wrestlerki
To ne znači da joj ne treba dati push.
Al ima boljih wrestlerki od njih koje isto nisu draw pa im se ne da push.
Ember Moon od summerslama nitsa ne radi a ronda joj ne moze ni cipele vezat sto se tice wrestlinga.Eto sada se povrijedila
Sasha i Bayley su u limbu godinu dana, nista.

Niko od ufc fanova nece gledat wrestling zbog Ronde.Ona je za njih luzer koji je zbog par poraza otisao u "fake" sport.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la emirates »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Cena,Orton,Austin,Rock,HBK,Taker,Triple H,Edge... Niko od njih nije dobio push preko noći, pogledaj koliku vrednost imaju njihova imena.
Njihova imena nisu znacila nista kad su debitirali. Isto kao sto ime Kenny Omega nije nista znacio kad je debitirao. Ronda Rousey je imala main stream appeal i od prije hrvanja i ima ga i danas. A to da ne pomjera brojke istina, ne pomjera. Ali ne pomjeraju ni drugi, a oni nemaju mainstream appeal kao sto ima ona npr. O Becky Lynch niko nije pisao kad je uzela prvu SD titulu, pa ni kad je uzela ovu drugu, ali kad uzme od Ronde onda cete vidjeti razliku. Trositi je u undercardu godinu dana samo kako bi platila svoje dugove bi bio dosta los biznis potez, jer dok dodje do titule njen buzz ce ispariti u tom istom undercardu.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la HunterDX »

@emirates @Maki Vas dvojica ste wrestleri i to vrhunski, godinama živite za wrestling. Dolazim ja iz drugog sporta, dobijam push, samo zato što imam neko ime, a nisam na vašem nivou, da li bi to vama bilo ok?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57773
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST To možda važi za NJPW, ali u WWE-u je malo drugačije. Ipak si u WWE-u svake sedmice na TV-u pa je mogu baš ići sa tim postepenim razvojem jer to nije baš zanimljivo za TV show.
e mislim da se tu varaš, zato što u tjedan za tjedan puno lakše ispričaš put preko stepenica nego kada imaš priču od par godina.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24541
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la Maki »

@HunterDX
Kakve to veze ima? Ponavljam, jel ti misliš da se WWF wrestlerima svidjelo kad je Hogan došao i odmah uzeo titulu? Zašto je dobio? Jer je bio popularan zbog pojavljivanja u Rocky III. Pa da li je trebalo da Hogan prvo naplati dugove? Uvijek će neko biti nezadovoljan.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57773
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Ronda Rousey je imala main stream appeal i od prije hrvanja i ima ga i danas.
kojeg nije imala kada se pojavila u efc i kojeg je stvorila tako zato što je ufc sposoban stvoriti zvijezde, za razliku od wwa.

a samoa joe ja kazao kada je netko od penzića došao u inpact i odmah uzeo titulu da je to užasna biznis odluka, i ja se slažem s njim. zato što time kazuješ svima onima koji već godinama rade za tebe kako ništa ne vrijedi, kako kompanija ništa ne vrijedi, zato što je netko tko je došao iz druge kompanije bolji od svih tvojih. ergo sum da je wwe bio bolji nego impact. a isto je wwe sada napravio gdje je pokazao kako je netko koga je ufc stvorio važniji od svih koje je wwe stvorio.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24541
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la Maki »

Ronda nije penzić. Problem sa TNA-om je bio što su titulu stavljali na likove koji su tu očito bili radi para. Kad su stavili titulu na Kurt Anglea, još jednog WWE pridošlicu ali pridošlicu kojem je stalo do TNA i do samog hrvanja, nije bilo pretjerano žaljenja. Doduše, po toj istoj logici AJ Styles nikad nije trebao prismrditi WWE tituli jer tako WWE pokazuje da neko ko već godinama radi za njih vrijedi manje od nekoga ko je došao iz druge kompanije.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57773
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ronda nije penzić.
onog trena kada je odustala od ufc karijere, napustial je nizom poraza (iako samo dva) to je postala

postala je bivši sportaš koji odlazi u WWE, i potpuno je nevažno dl je to odlučila napraviti s 20, 25 ili 30. ona je odlučila reći dosta profesionalnom sportu. Isto tako, možda ona ovo voli, no ona je tu radi para, nemojmo se zavaravati.

AJ nikada nije dobio titulu u prvom meču, možemo reći da je dobio priliku za titulu u prvom meču pošto ako se ne varam taj je rumble bio za titulu. No realnost je, trebalo je proći neko vrijeme da stvori ime u kompaniji da dođe do prilike za titulu, a tu je itekako pomogao progam sa cenom. da je wwe stavio pojas na aj onog dana kada je došao popišao bi se po svima koji rade za njih.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST Ronda Rousey je imala main stream appeal i od prije hrvanja i ima ga i danas.
kojeg nije imala kada se pojavila u efc i kojeg je stvorila tako zato što je ufc sposoban stvoriti zvijezde, za razliku od wwa.

a samoa joe ja kazao kada je netko od penzića došao u inpact i odmah uzeo titulu da je to užasna biznis odluka, i ja se slažem s njim. zato što time kazuješ svima onima koji već godinama rade za tebe kako ništa ne vrijedi, kako kompanija ništa ne vrijedi, zato što je netko tko je došao iz druge kompanije bolji od svih tvojih. ergo sum da je wwe bio bolji nego impact. a isto je wwe sada napravio gdje je pokazao kako je netko koga je ufc stvorio važniji od svih koje je wwe stvorio.
To sto je UFC stvorio a ne WWE ne mijenja nista. Ronda nije penzic koji se razvlaci po ringu i crkne nakon 5 minuta kao Undertaker, ona ima 20minutne matcheve protiv najjacih zvijezda divizije i sa njima napravi dobre matcheve i vjerovatno radi sa konacnim ciljem da nekog stavi over. To je bit hrvanja, i tu je ono gdje su TNA ili WCW grijesili.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24541
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la Maki »

@Sherpa
Pa bukvalno su svi zbog para jer niko ne radi za džaba, ali postoji razlika između Brocka kojem je očito samo stalo do para i do ničeg drugog i između Ronde koja je pokazala ljubav prema wrestlingu.

Mada ono bukvalno AJ je dobio title meč nakon šta, 3-4 mjeseca u kompaniji. Brže nego Ronda.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la emirates »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST @emirates @Maki Vas dvojica ste wrestleri i to vrhunski, godinama živite za wrestling. Dolazim ja iz drugog sporta, dobijam push, samo zato što imam neko ime, a nisam na vašem nivou, da li bi to vama bilo ok?
Evo zamisli da si ti neko ko voli hrvanje, koga mole za dobre pare da dodje i postane prvak jer imas jako ime i mogao bi privuci paznju na pomalu diviziju, ti radis na tome da postanes dobar u tome, vjezbas sa ostalima, imas dobre namjere da u konacnici podignes nekog na svoj nivo, i postajes sve bolji iz dana u dan u tome, pojavljujes se redovno iako realno ne bi morao, da li bi tebi bilo ok da te neko pljuje i govori ti kako ti ne zasluzujes biti tu jer nisi platio svoje dugove u indiesima ili nisi sagorio u 50-50 undercard bookingu prethodno?
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57773
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST vjerovatno radi sa konacnim ciljem da nekog stavi over
okej, ovo je konačno dobra odluka, samo je pitanje kada će to napraviti

pošto će i lesnar kada tad nekoga staviti over, no u međuvremenu je razbao sve i više naštetio nego pomogao.

ja u konačnici mislim da je ronda tu zbilja srcem, ali isto tako, koliko dugo? Ako ode nakon wm, izdržaa je što... godinu dana? prije nego je pobjegla drugdje.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la HunterDX »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST @emirates @Maki Vas dvojica ste wrestleri i to vrhunski, godinama živite za wrestling. Dolazim ja iz drugog sporta, dobijam push, samo zato što imam neko ime, a nisam na vašem nivou, da li bi to vama bilo ok?
Evo zamisli da si ti neko ko voli hrvanje, koga mole za dobre pare da dodje i postane prvak jer imas jako ime i mogao bi privuci paznju na pomalu diviziju, ti radis na tome da postanes dobar u tome, vjezbas sa ostalima, imas dobre namjere da u konacnici podignes nekog na svoj nivo, i postajes sve bolji iz dana u dan u tome, pojavljujes se redovno iako realno ne bi morao, da li bi tebi bilo ok da te neko pljuje i govori ti kako ti ne zasluzujes biti tu jer nisi platio svoje dugove u indiesima ili nisi sagorio u 50-50 undercard bookingu prethodno?

Nikad ne bih napustio MMA, ne ni zbog wrestlinga, a i budala sam za toliko da ću uvek bolje od mene u nečemu staviti ispred sebe. Lično bih se više potrudio da napredujem u wrestlingu.
Mada, nije ona kriva što Vince overava na nju.

@Maki Nemoj da zaboraviš da je tvoj omiljeni Nakamura morao kroz NXT-i. Znaš ti šta je Nakamura za Rondy u svetu wrestlinga.
A to što spominješ Hogana, jeste velika wrestling ikona, ali ni njega ne obožavam zbog toga što je bio precenjen.
Odgovori