Ronda Rousey

Baddest woman on the planet

Zabaljači masa bio da je na nastupu deset ili deset tisuća ljudi

Treba li s Ronda vratiti?

Da
7
35%
Ne
13
65%
 
Ukupno glasova: 20

LemmyXXVII
Rank 4
Rank 4
Postovi: 65
Pridružen/a: 19 vel 2019, 16:44
5
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la LemmyXXVII »

prošle godine su namjerno sabotirali jednog kečera da ga svi mrze kako bi možda ljudi navijali za drugog kojeg su i dalje mrzili i po reakciji publike to je bio totalni fail. ove godine sa ženskama koriste "Goldberg refuses to follow the script" priču sa Rondom. užasno ali opet sve je to u redu jer pro wrestling je mrtav i ovo je sada sve parodija wrestlinga.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la ~MandyRose~ »

jedva cekam kada cu gledat film i glumac ce reci da je sve najmestaljka i da u pravom zivotu onisu bolji karakteri nego njihovi kolege glumci
WENDY CHOO GANG!

slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la emirates »

Zamisljam kako Rocky ulazi u Moskvu i govori Dragou "Sada ti govorim ovo ne kao svoj lik, vec kao Sylvester Stalone, ubit cu te. I to ne kao sto si ti 'ubio' Creeda, jer svi znamo da je Carl Weathers ziv i ovo je sve fejk i gluma, jer ja imam muda i ja cu te ubiti zaoprave."
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la DVW »

Sjećam se kad je jednom rekla nešto u stilu nisam ja Brock Lesnar. Slažem se. Deset puta je dosadnija i retardiranija uz svo dužno poštovanje.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la Maki »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Wrestling is scripted. It’s made up. It’s not real. None of those bitches can fucking touch me. The end.”
Cringe. Zasto buildaju wrestling feud oko price da je wrestling fake. :lol:
Zato što su retardirani...ali ne mogu reći da sam pretjerano iznenađen. Cijeli uspon Becky Lynch od SummerSlama prošle godine pa do sada je bio pun tih "shoot" elemenata. Samo što Becky bolje razbija kayfabe od Ronde koja ide na onaj najlakši način: spominjanje pravih imena. Ili jednostavno Beckyni fanovi više njoj gledaju kroz prste nego Rondi.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Sjećam se kad je jednom rekla nešto u stilu nisam ja Brock Lesnar. Slažem se. Deset puta je dosadnija i retardiranija uz svo dužno poštovanje.
Upravo ovo, nisam cijenia Lesnara dok se nije pojavila ova.
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la DVW »

Razlika između nje i Lesnara nije isključivo u part-timingu. Lesnar je ipak zadržao kakav-takav kredibilitet i još uvijek vrijedi za neku pojavu. Kroz godine je feudao sa Cenom, Hunterom, srušio Undertakerov streak, bio i WWE i Universal prvak, uništavao sve moguće protivnike, ali i primao batine, koliko god se ne pojavljivao jednom je riječju dominirao. On i Heyman su teška srca priznajem ipak stvorili nešto što će WWE fanovi pamtiti pa i čime se donekle mogu ponositi premda ih ne gotivim u mnogim stvarima. Sa Rondom jednostavno nije tako. Treba nema ni k od kredibiliteta ne zbog manjka vremena koje je provela u WWE-u nego zbog toga što je to isto vrijeme nepovratno i užasno potrošeno na precijenjenu UFC zvijezdu čija je uloga bilo pokretanje evolucije na Stephanienoj ženskoj sceni i predstavilo je kao nešto više od tatine kćerkice. Dokaz za to je ovaj katastrofa Raw ženski title reign u kojem svaki mjesec na PPV-u od SummerSlama squasha nekoga. Nebitno jel to Alexa Bliss, Nia Jax, Sasha Banks (džaba sve to je ipak Rondina superman pobjeda) ili Ruby Riot. Dokaz za to je i njen gimmick koji sam po sebi nije loš, ali ne zna nam ga prenjeti. Da li je doživjela heel turn ne znam, vidjećemo, mada ja lično smatram da je kasno. Poslije WM WWE nastavlja svoj put bez nje. Propast bi se samo nastavila da se Roonie saga nastavi. Becky >>> Charlotte >>>>>> Ronda.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la Maki »

Po čemu je Rondin title reign katastrofa? Ovo je bukvalno prvi put od onog zadnjeg Charlottinog reigna 2017. da Raw ženska titula nešto znači. Rondin dolazak je donio Raw ženskoj diviziji neko kredibilno lice koje može skinuti titulu sa Alexe ili Nie koje su dominirale divizijom. Lesnar ne vrijedi ni za kakvu pojavu više jer se već zna šta će biti kad se on pojavi. Heyman ima promo, Brock skakuće i smješka se, REIGNING DEFENDING UNDISPUTED itd. A i mečevi su mu sad grozni, ne znam da li je u zadnjih godinu-dvije imao meč koji je prešao 10-15 minuta. Feudovi sa Joeom i Braunom su propali jer se Brocku nije dalo imati duži meč već ih je obojicu pospremio u 5 minuta.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la AlenB »

naši su se mediji već raspisali o Rondi...
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la DVW »

Daj @Maki šta ti se fakat gledaju Rondini emotivni breakdowni kad joj god neko imalo stane na žulj? Od kad je prvakinja svaki feud je copy/paste. Ona i Natalya imaju Tag Team match protiv njene protivnice i još nekoga koji u 90% slučajeva dobiju nekim njenim suicidnim potezom pretvorenim u armbar. Dalje ona krene nabrajati šta je učinila za tu osobu od kad je došla, kakve je sve medalje osvajala dok su zaboga ostale djevojke sjedile kući i izležavale se (to mi je jedino za one Belle bilo drago čuti jer i ja mislim tako). Samim tim scriptano ili ne ona se posere na tu kompaniju za koju radu, na tu titulu koju nosi. To je taj famozni kredibilitet? Takav otprilike imaju Raw Tag Team pojasevi, u prevodu spašavaj se te prestižnosti. Loše bookiran lik koji je imao potencijala je uzrok problema o kojem sad pričamo. Ponavljam taj problem je kasno riješavati osim ako heel uloga ne bude miljama bolja u što sumnjam. Kao i u to da je uopšte heel. Lesnar je bezobrazan kako rijetko ko zna biti, ono što Rollins kaže za njega svi misle van te PR slike i entertainment okvira, ne osporavam ni u jednom segmentu. Samo mislim da je miljama ispred Ronde, sa tim svojim part-timingom i preplaćivanjem za običnu lijenost svejedno je više učinio za WWE od Ronde koja već odlazi nakon nešto jadnije od godinu. Pojava mu mora biti donekle spektakularna jer je Undetakerov streak sa njim by by. To je neosporivo takođe.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la Maki »

Čovječe ti si sad usporedio Raw tag titule, najnebitnije pojaseve u kompaniji, sa titulom koja će maineventati jebenu WrestleManiju. Da li bi žene ikad maineventala da nije došla Ronda? Gle, možda Ronda nije najbolja, ali je miljama bolja od onog što je bilo prije i daleko mi je draže gledati i nju i njene "breakdowne" kako ti kažeš nego Alexu Bliss koja bi vjerovatno dosad imala 500+ dnevni reign sa titulom da Ronda nije došla.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la Sherpa »

Al to je problem

One ne bi main eventale bez nje. Što govori opet da nije važno biti wrestler nego popularan.

A ako ćemo istinu, Becky je ta koja je priču pretvorila u main event matrijal. Što su od onog rawa do danas uspjeli sjebat na skoro sve moguće načine
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
A ako ćemo istinu, Becky je ta koja je priču pretvorila u main event matrijal.
Eh, slažem se, ali od samog početka je bilo planirano da ovu WM zatvore žene, samo što se nije planiralo da Lynch bude u meču.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la Sherpa »

Stavi planirano u navodnike kad vjerojatno ni na dan wm nećemo znat što je main event
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Ronda Rousey

Post Postao/la DVW »

Žene @Maki main eventaju WM i zbog Ronde i zbog Becky. Ova prva tu nema svoje zasluge nego za to je odgovorna jednostavna činjenica da se službene osobe WWE-a lože na supermane i pojave UFC boraca kao dominantnih figura koje su u stanju na malom prstu nositi kompaniju, bla, bla, muka mi je od toga. Uglavnom jasno ti je. Nisam htio usporediti jobberske timske titule sa main event titulom ženske divizije bez žestokog pokrića. Sam WWE je kriv za to je jer po showovima razliku u tretmanu nisam vidio, žao mi je, ali je tako. Uvijek gledati Riot Squad ili Revival isto mi je ako razumiješ. Sa strašno lošim bookingom nema ama baš nikakve razlike. Ne da mi se pisati jer nisam u prilici, pokrio sam manje-više.
Odgovori