Alexa Bliss

Blissful Superstar

Zabava ponedjeljkom
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Alexa Bliss

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Velveteen Dreama koji je cisti NXT produkt
nije, radio je nešto malo na indie sceni i počeo je trenirati prije WWEa

al od svih koje si naveo jedino charlotte je sposobna raditi mečeve koji su više nego dobri. Ako ti je dobar meč (znači neki prosjek) maksimum, za mene ti nisi dobar u ringu. Kada ti je dobar plafon.

Braun je dosta naučio, no kada su ga poslali na main roster, majko mila, bio je pojava, no katastrofa u ringu. sada je nešto manja pojava, no bolji u ringu. no nešto govori kada je meni njegov najbolji singles meč bio s big showom.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Alexa Bliss

Post Postao/la Melloo »

Ti ljudi su prvo godinu morali radit samo u PC pa onda samo glajv evente bar godinu da bi dosli na tv.
Shibata je ono uradio na svoju odgovornost, to nije do stila nit icetg drugog.Covjek je imao 20 godina experiencea.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Alexa Bliss

Post Postao/la Rio146 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Molim lijepo Lars ima 2 5* meča.
Daj mi Ricocheta, Colea, Ciampu, Gargana i Dreama u Ladder meču, i ja ću imat 5 star meč.
Yes Sir!
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Alexa Bliss

Post Postao/la TheBesir »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Daj mi Ricocheta, Colea, Ciampu, Gargana i Dreama u Ladder meču, i ja ću imat 5 star meč.
Jest tesko ubit ćeš se od posla.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Alexa Bliss

Post Postao/la Rio146 »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST
Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Daj mi Ricocheta, Colea, Ciampu, Gargana i Dreama u Ladder meču, i ja ću imat 5 star meč.
Jest tesko ubit ćeš se od posla.
Ko što se Sullivan ubio.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Alexa Bliss

Post Postao/la Maki »

Alexa je prihvatljiva u ringu, imala je dobre mečeve sa Sashom i Bayley, ali nije to baš bilo njenom zaslugom. Recimo feud sa Niom je bio pun loših mečeva, dok su Sasha, Bayley pa čak i Ronda iz Nie izvukli dobre mečeve. Imala je i seriju prilično loših mečeva sa Asukom u kojima je grozno bumpala, svaki Asukin kick je promašio debelo.

Evo nekoliko primjera Alexinih botcheva:
slika
https://giphy.com/gifs/xUOxfdoEoU8QpZLzC8/fullscreen
https://giphy.com/gifs/xT1R9X0bmlTlylGjpC
https://giphy.com/gifs/xULW8BJeBuqUxalSCs
https://giphy.com/gifs/wwe-naomi-alexa- ... Rcj1G5L5n2

Ja sad ovo ne govorim jer mrzim Alexu ili nešto slično, ali i ona je primjer nekoga ko je prebrzo pozvan na main roster iako je trebala još ostati u developmentalu.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Alexa Bliss

Post Postao/la ~MandyRose~ »

mislim da ce Alexi dobro sjesti uloga RAW GM-a kao sto glasine kruže
WENDY CHOO GANG!

slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Alexa Bliss

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST nije, radio je nešto malo na indie sceni i počeo je trenirati prije WWEa
True, ali zanemarivo malo imo. Prije Tough Enougha je proveo nesto oko sest mjeseci u biznisu, dok je sad vec u NXTu tri godine.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST al od svih koje si naveo jedino charlotte je sposobna raditi mečeve koji su više nego dobri. Ako ti je dobar meč (znači neki prosjek) maksimum, za mene ti nisi dobar u ringu. Kada ti je dobar plafon.
Ok, fair enough. Alexa stvarno nije nesto posebno u ringu, ali mislim da je sasvim uredu s tim da je mic work stavlja na veci nivo. Braun je pokazivao napredak, ali sa trenutnim bookingom gdje u matchu ili squasha svakog ostalog hrvaca ili biva squashan od Lesnara, on to sigurno sada ne pokazuje. Ali generalno si upravu, niti jedan od njih dvoje ne pokazuje kvalitete kakve je Charlotte pokazivala za svoje vrijeme na main rosteru.
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Shibata je ono uradio na svoju odgovornost, to nije do stila nit icetg drugog.Covjek je imao 20 godina experiencea.
Pa da, upravo to. Nisam ni rekao da je to uradio slucajno ili iz svog manjka iskustva, vec je upravo to i argument kriticara na taj stil hrvanja gdje je maksimalna izvedba fizikalije i kojeg karakterise stiffness u udarcima, sto se vidi i po nazivu strong style. Naime, iako ti stiff udarci izgledaju dobro, neki ljudi misle da se hrvaci izlazu prevelikom riziku. Istina je negdje izmedju. Rizicno jeste kada se ne radi na (relativno) siguran nacin kao taj headbutt npr, ali kada se radi pametno ne bi trebalo biti problema.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Alexa Bliss

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST ali mislim da je sasvim uredu s tim da je mic work stavlja na veci nivo
ja se to slažem, ali po meni koliko god da bio heel nekada moraš imati iza svojih riječi. A tu Alexa jako zaostaje. Recimo miz je najbolji primjer, on nije indie lik, on potpuno njeguje prilično siguran wwe stil (poznat po tome da ne lovi ljude kada skaču iz ringa van), ali kod njega znam da mi može pružiti olidan, a ako radi s nekim jako dobrim i vrlo dobar meč. Alexa mi to nemre napraviti. I koliko god je dobra na mikrofonu, njoj fali znanja u ringu.

Braun mi pak ima problem što je postao dosadan. Razbije sve, ali baš sve, i onda kada dođe Lesnar je pokazan kao najveći papak. Pa čoovjek do sada nije ugrabio singles pojas! Hej. Zanemarit ću nije vrhunski u ringu, čak ću kazati da njemu ne trebaju pojasi da bude zanimljiv lik. Ali kada svaki puta popuši kada ima priliku (nemoj mu ih ni davati, radi priče s njim nevezane za pojas), vrag ti sav taj booking kada ga naprave smješnim.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Alexa Bliss

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:Zanemarit ću nije vrhunski u ringu, čak ću kazati da njemu ne trebaju pojasi da bude zanimljiv lik. Ali kada svaki puta popuši kada ima priliku (nemoj mu ih ni davati, radi priče s njim nevezane za pojas), vrag ti sav taj booking kada ga naprave smješnim.
Upravo tako, nemojte mu davati prilike za titulu ako mu ne namjeravate dati tu titulu. Ljudi često uzimaju Undertakera kao primjer nekoga kome nije trebala titula da bi bio kredibilan i to je tačno, ali ljudi zaboravljaju da je Taker na početku svoje karijere (a i Braun je na početku karijere) prilično rijetko imao title mečeve, pogotovo na PPV-u.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Alexa Bliss

Post Postao/la Rio146 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Pa čoovjek do sada nije ugrabio singles pojas!
:think: :think: :think:

slika
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Alexa Bliss

Post Postao/la Sherpa »

zar to netko broji?

ako brojimo, onda ja imam 20 pojasa prvaka svemira. sam sam ih napravio i sebi dodjelio
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Alexa Bliss

Post Postao/la Rio146 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST zar to netko broji?

ako brojimo, onda ja imam 20 pojasa prvaka svemira. sam sam ih napravio i sebi dodjelio
Naravno, šalio sam se. Slažem se s vama. Bookiraju ga kao najdominantniju silu na rosteru. Sam pokopao tag diviziju, i onda ge Lesnar izbaca k'o igračku po ringu. Tko onda može zaustaviti Lesnara. I mislim da bi ove postove trebalo prebaciti u Braunovu temu da ne spamamo ovdje u Alexinu.
Yes Sir!
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Alexa Bliss

Post Postao/la HunterDX »

Bliss je 5x champ, kod mene ne bi dobila ni mec za titulu pored onoliko atleta.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Alexa Bliss

Post Postao/la HunterDX »

Sto se Brauna tice, sto je dalji od price oko titule meni bolje izgleda.
Odgovori