Triple H

The Game

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la Sherpa »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST ali uživali smo uz entrance + DX i NWO
kako tko
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la HBK »

Wulf7X je napisao/la:Problem je što mečeve part timera ili specijalnih atrakcija kako ih Vince naziva posmatrate sa te neke quality strane. Naravno da ljudi koji su već u godinama ne mogu više praviti dobre mečeve, Taker, Goldberg, HHH, Rock i Austin koji su već bili pominjani ali jednostavno uživaš u trenutku jer je u ringu jebeni Triple H uz koga smo većina nas mlađih odrasli. Ako je dobra priča meč nije ni bitan, samo neka je što kraći i što pristojniji. Sting i Ejč imali su pre dve godine relativno sranje od meča ali uživali smo uz entrance + DX i NWO bilo je jebeno odllično sa te entertainment strane što je najbitnije jer ti mečevi tome i služe.
Bravo! Ukrao si mi misli. :D
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la emirates »

Slazem se, ali ipak treba napraviti razliku izmedju Takera i Goldberga koji su u ringu haman nepokretni, i Triple Ha i Stinga, koji su uprkos godinama radili dosta stvari. Mislim, meni match nije bio nesta, ali ok je za ono sto je trebalo da bude. To ne bih govorio da su npr main eventali tu Maniju i jos za titulu.
Triple H je neko ko se moze drzati i sa dosta mladjim likovima danas. Staviti ga u nekoj makljazi od matcha bi istaklo njegove kvalitete vise (sto je trebalo da bude sa Reignsom), ali moze biti dobar i u sporijim matchevima kada je prica dobra. Meni se npr dosta svidio njegov match sa Rollinsom na Maniji.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la Melloo »

A dobro yebiga imas onda mene koji je pratio wrestling 2007-2008 i 2010-2011 i tako da sto se tice tih starih svejedno mi je za njh. Oni su za mene samo djuturumi koji ne mogu odradit mec i prije bi gledao Slatera nego njih :mrgreen:
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la Sake »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Naravno da ljudi koji su već u godinama ne mogu više praviti dobre mečeve
reci to Yujiu Nagati

i ako ne mogu praviti dobre mečeve, nek ih onda uopšte ne prave.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la Wulf7X »

Ah Sake "specijalne atrakcije" donose dosta novca, moraš to imati u vidu :lol: :lol:
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la HBK »

Melloo je napisao/la:A dobro yebiga imas onda mene koji je pratio wrestling 2007-2008 i 2010-2011 i tako da sto se tice tih starih svejedno mi je za njh. Oni su za mene samo djuturumi koji ne mogu odradit mec i prije bi gledao Slatera nego njih :mrgreen:
Pa nismo svi isti. Ja svrsavam kad god se pojave legende wrestlinga. I radije cu gledati "jedva pokretnog" Undertakera, nego Shield.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la crocop97 »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST
Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Naravno da ljudi koji su već u godinama ne mogu više praviti dobre mečeve
reci to Yujiu Nagati

i ako ne mogu praviti dobre mečeve, nek ih onda uopšte ne prave.
Nisu svi u formi kao Nagata, Negro Casas ili Suzuki. Treba uzeti u obzir da to ljudi koji su svaki drugi dan u ringu, dok WWE part-time odrade 2-3 meča godišnje, nerealno je očekivati nekakve vrhunske izvedbe.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la Sherpa »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST I radije cu gledati "jedva pokretnog" Undertakera, nego Shield.
Ti nemaš ukusa, to se ne broji.
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la HBK »

Bolje je nemati ukusa nego vredjati i omalovazavati ljude koji imaju drugacija razmisljanja od tvog.
Toliko od mene u vezi ovog.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la Rio146 »

Legende su tu da:
1. Podignu rejtinge
2. Pomognu mladim hrvačima
3. Da stvore hajp
Yes Sir!
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la HBK »

Rio146 je napisao/la: Pomognu mladim hrvačima
Ako ti rvaci nisu sami sposobni da naprave od sebe zvezde, onda im nikakve legende ne mogu pomoci u tome. Austin i Rock su sami od sebe napravili to sto jesu, bez icije pomoci.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la Rio146 »

Zato sto hrvanje prije AE nije bilo popularno. I njima nije imao tko pomoći, dok za razliku danas svi znaju tko su njih dva, Foley, Angle, Hart...
Yes Sir!
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la AlenB »

Rock i Austin su iz sasvim drugog svemira. U njihovo vrijeme nisi morao čitati sa papira, nisi bio limitiran u ringu i mogao si improvizirati i pritom se ne bojati Vincea koji će ti psovati u backstageu ako si rekao 'belt' a ne 'championship'.

Danas, kada ako preskočiš veznik u svom promou koji ti je točno skriptan onako kako to pojedinci žele, dobiješ jezikovu juhu nakon toga. S takvim pristupom, teško da možeš napraviti zvijezdu sam od sebe, čak i oni koji su najbolji u ringu i na mikrofonu.

Ti govoriš o dva suprotna svijeta. Danas napraviti zvijezdu i prije 20 godina napraviti zvijezdu nisu ekvivalenti.
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la HBK »

Problem sa danasnjim wrestlerima je sto nemaju hrabrosti rizikovati i ici mimo pravila. Evo recimo Cena. Ne volim ga, ali ga postujem jer je cesto radio sto i ne treba i nije slusao gazde. Tako je i napravio od sebe zvezdu, a ne tako sto je slusao Vincea.
Odgovori