Zajedničko gledanje u subotu u 20 sati NWA The Great American Bash 1989 - Stream na Twitchu, chat na Discordu.

Monday Night RAW

WWE-ov flagship trosatni show...

Zabava ponedjeljkom
AlenB
Administrator
Administrator
Status: Offline

Monday Night RAW

PostPostao/la AlenB » 12 svi 2020, 10:10

I izgleda da je opet wildcard pravilo u igri čim idući tjedan Corbin ide na McIntyrea. Valjda im je ovo odgovor na loše ratinge. Kao da ce to ista pomoći.
slika

TheViper
Rank 11
Rank 11

Monday Night RAW

PostPostao/la TheViper » 12 svi 2020, 10:27

Rollins 2 puta izgubio na WM ali ova pobeda je vrednija :) drago mi zbog njega i Becky. Ovo ce i njoj pomoci, dobice veliki pop kad se vrati.

AlenB je napisao/la:I izgleda da je opet wildcard pravilo u igri čim idući tjedan Corbin ide na McIntyrea. Valjda im je ovo odgovor na loše ratinge. Kao da ce to ista pomoći.

Ponavljaju gresku od prosle godine. Rollins tad na MITB isto imao sjajan mec sa Stylesom kao sad Drew sa Sethom, i posle toga usao u feud da Corbinom i svi se ohladili od njega.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Monday Night RAW

PostPostao/la Maki » 12 svi 2020, 10:39

Razumijem ih ovaj put. Ostali sz bez Becky, Romana, Brocka, KO, Samia.

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Monday Night RAW

PostPostao/la HunterDX » 12 svi 2020, 10:55

Ubedjen sam da im je drago što Becky nije izgubila, potpuno su je sačuvali, što je debilno.
slika

The A-Lister
Rank 8
Rank 8
O meni: Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ Łɨꝁɇs Mɇ. Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ MȺŧŧɇɍs.

Monday Night RAW

PostPostao/la The A-Lister » 12 svi 2020, 11:24

Maki je napisao/la:Source of the post
Markovic619 je napisao/la:Source of the post
Maki je napisao/la:Source of the post Ja ću opet kritikovati Dablju Dablju I. Mogli su napraviti turnir za pojas i tako podići više žena u isto vrijeme i pružiti dobre mečeve, a zadržati Asuku kao Ms. MitB koja bi vršila pritisak na pobjednicu.

Mogli su, ali ovo čak nije loše urađeno.

Pa nije loše urađeno i drago mi je zbog Asuke. Ali opet mislim da se moraju pozabaviti stanjem u diviziji i generalno u kompaniji. Izgubili su Becky, Romana, Brocka, Owensa, Samia i ne znam ako nisu još koga. To je ogromna rupa koju moraju popuniti, ali čime? Koga su izgradili? Ko je kredibilan? Sad bi bilo pravo vrijeme pushati nekog novog, ali problem je što će im ratinzi propatiti i više nego što već jesu.

Nikoga nisu izgradili, jer su se oslanjali na one koje si već naveo. Sad će ih graditi, ali prekasno da bi se spasili rejtinzi. Vjerojatno će biti malo veći ovaj tjedan nego prošli, ali zaroniti će opet idući tjedan

The A-Lister
Rank 8
Rank 8

Monday Night RAW

PostPostao/la The A-Lister » 12 svi 2020, 11:29

Ponavljaju gresku od prosle godine. Rollins tad na MITB isto imao sjajan mec sa Stylesom kao sad Drew sa Sethom, i posle toga usao u feud da Corbinom i svi se ohladili od njega.

Pa ko se ne bi ohladio, ali eto nemaju ideja očito. Mada ne znam s kim ga drugim stavit, eventualno Lashley, to bi bilo zanimljivo. Baš su u ..... sad, da je Owens zdrav imao bi on feud.
Stave sve kvalitetne na SmackDown (Cesaro, Sami, Roode...) i onda ih ne koriste, a muku muče koga stavit sa McIntyreom. Bojim se da je ovaj put Wild Card rule potrebniji nego prije :|

Super_Cena
Rank 4
Rank 4

Monday Night RAW

PostPostao/la Super_Cena » 12 svi 2020, 12:25

Asuka je već prvakinja. Tako brzo. Lijepo.

The A-Lister
Rank 8
Rank 8

Monday Night RAW

PostPostao/la The A-Lister » 12 svi 2020, 12:45

Super_Cena je napisao/la:Source of the post Asuka je već prvakinja. Tako brzo. Lijepo.

Dobro da je Asuka, počeo bi se rezat da je Shayna. Koliko god nekima Asukin gimmick bio iritantan, meni je i dalje zanimljiva.

Super_Cena
Rank 4
Rank 4

Monday Night RAW

PostPostao/la Super_Cena » 12 svi 2020, 15:31

Asukina reakcija nije namještena. Jako osjećajno je reagovala i na dobijanje titule i na trudnoću Becky Lynch.

Fallen
Rank 5
Rank 5

Monday Night RAW

PostPostao/la Fallen » 12 svi 2020, 15:31

Becky duže od godinu dana držala reign i na kraju je nije ni izgubila, već je sama predala. Kakav veličanstven kraj njene ere. :clap:
Ali slažem se da su ispali lenji. Trebalo je da organizuju turnir, a ne ovako. A i jedan sam od retkih kojima je Asuka precenjena. Kairi mi je bolja od nje, mada mi ni ona nije materijal za ortakinju.

Sjajno su prikazali Sethovu frustriranost i ludilo nakon dva uzastopna velika poraza. Baš mi je zanimljiv sad.

Jedva čekam Drew/Corbin meč. Biće jako dobar.

TheViper
Rank 11
Rank 11

Monday Night RAW

PostPostao/la TheViper » 12 svi 2020, 15:50

Fallen je napisao/la:Source of the post Corbin meč.

Fallen je napisao/la:Source of the postBiće jako dobar.

Ovo jednostavno ne ide u istu recenicu :mrgreen:
slika

Markovic619
Rank 9
Rank 9
Status: Online

Monday Night RAW

PostPostao/la Markovic619 » 12 svi 2020, 15:57

Samo se nadam da neće imati duži feud jer će sigurno Corbin biti izazivač na Backlashu

McIntyrea čeka sudbina Rollinsa ako nastave feud :cry: :cry:

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Monday Night RAW

PostPostao/la Maki » 12 svi 2020, 16:09

Fallen je napisao/la:Source of the post Becky duže od godinu dana držala reign i na kraju je nije ni izgubila, već je sama predala. Kakav veličanstven kraj njene ere. :clap:
Ali slažem se da su ispali lenji. Trebalo je da organizuju turnir, a ne ovako. A i jedan sam od retkih kojima je Asuka precenjena. Kairi mi je bolja od nje, mada mi ni ona nije materijal za ortakinju.

Sjajno su prikazali Sethovu frustriranost i ludilo nakon dva uzastopna velika poraza. Baš mi je zanimljiv sad.

Jedva čekam Drew/Corbin meč. Biće jako dobar.

Pa to je i fail, mada u ovom slučaju ne krivicom WWEa. Dugi reign mora imati jak kraj.

ante
Rank 9
Rank 9

Monday Night RAW

PostPostao/la ante » 12 svi 2020, 16:12

Koja je bila poanta micanja Peyton i Billie s TV-a na 6 mjeseci? :vince:
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Monday Night RAW

PostPostao/la Maki » 12 svi 2020, 16:17

ante je napisao/la:Source of the post Koja je bila poanta micanja Peyton i Billie s TV-a na 6 mjeseci? :vince:

Koja je poenta vraćanja?

Natrag na “RAW”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.