Monday Night RAW

WWE-ov flagship trosatni show...

Zabava ponedjeljkom
~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja
Status: Offline

Monday Night RAW

PostPostao/la ~MandyRose~ » 30 srp 2019, 19:21

MARIA!!!!!!!! :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

odličan RAW u dugo vremena!
slika

STEVIE
Rank 3
Rank 3
O meni: I'm kind of a big deal

Monday Night RAW

PostPostao/la STEVIE » 30 srp 2019, 22:41

Brock/Seth - nevjerovatan segment. :shock:

EDIT. :mrgreen:
slika

AlenB
Administrator
Administrator

Monday Night RAW

PostPostao/la AlenB » 30 srp 2019, 23:28

Hour 1: 2.407 million viewers, 0.73 rating in 18-49 demographic

Hour 2: 2.324 million viewers, 0.75 rating in 18-49 demographic

Hour 3: 2.233 million viewers, 0.75 rating in 18-49 demographic

prosjek: 2,321,000
prije dva tjedna jer ne možemo komparirat s prošlim tjednom: 2,453,000

opet značajan pad iz prvog u treći sat, ali i priličan pad u odnosu na raw prije dva tjedna
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Monday Night RAW

PostPostao/la Sherpa » 30 srp 2019, 23:48

Prosjek prije dva tjedna veći nego maksimum ovoga

Reunion se isplatio na jedan tjedan. Ni dana dulje
slika

AlenB
Administrator
Administrator

Monday Night RAW

PostPostao/la AlenB » 30 srp 2019, 23:51

al da su bar ostali na istom ko prije dva tjedna ne bih ništa rekao, oni su još čak smanjili gledanost

a imali su sjajnu priliku da svih 3 milijuna koliko je gledalo reunion epizodu natjeraju da gledaju i iduću tako da naprave neki angle, najave neki meč na tom showu, nešto interesantno za idući tjedan, stave fokus na mlade

ali jok, oni su nam dali jednokratne segmente sa starkeljama i naravno da je ovako kako je
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Monday Night RAW

PostPostao/la Sherpa » 31 srp 2019, 00:03

Smatram nerealnim, ali dio mene bi volio da aew krene suludo dobro, tipa 5 milijuna u prvom tjednu. Čisto da vidim kako će wwe reagirati. 'oni su imali koliko?'

Ponavljam - neralno, ne očekujem to, ali bi me ovaj scenarij zanimao po pitanju reakcija
slika

TheBesir
Rank 10
Rank 10
O meni: It's all about game.

Monday Night RAW

PostPostao/la TheBesir » 31 srp 2019, 00:15

Neće AEW imati toliko,ali mislim da će imati više nego prosjek ovotjednog RAW-a.
Ipak je prva epizoda,dosta će ljudi to pogledat,da vide šta mogu očekivat.
A ni oni se neće glupirati nego će napravit bar u prvih par tjedana,ako su pametni,dobre showowe.

Što se tiče RAW-a,pogledo Rollins vs Ziggler,to nije bilo ništa posebno,Brockov napad je bio okej.
I da,svidja mi se kako rade sa 24/7 titulom,uvjek nešto novo i zanimljivo.Čovječe pregnant champ.Očekujem da je R-Truth pina kao doktor zajedno sa Carmellom kao medicinskom sestrom. :lol:
slika

Melloo
Rank 12
Rank 12

Monday Night RAW

PostPostao/la Melloo » 31 srp 2019, 00:15

a Leakalo je da bi oni bili zadovoljni sa 400k.Medjutim dal mogu do 1m?

AlenB
Administrator
Administrator

Monday Night RAW

PostPostao/la AlenB » 31 srp 2019, 00:19

mogu do milijuna sigurno, a mislim da će WWE i s takvom brojkom biti iznenađen
slika

Maki
Rank 11
Rank 11

Monday Night RAW

PostPostao/la Maki » 31 srp 2019, 06:31

Ja idalje ne vjerujem da je 400k pravi broj. Je, možda ih sad vole samo smarkovi, ali uz ovaj hype očekuje se više.

Maridius98
Rank 3
Rank 3

Monday Night RAW

PostPostao/la Maridius98 » 31 srp 2019, 15:45

RAW 22.07.2019: RAW REUNION

Tek sam sad zgrabio malo vremena, pa reko da odgledam reunion show i iskren da budem bio sam malo razočaran kako je sve ovo izgledalo. Mnoge legende su vrlo loše iskorišćene, uglavnom u nekim back stage segmentima, neki čak ništa nisu ni progovorili. Mnogo je ljudi bilo za ovako kratko vreme, ali čak ni mečevi na šou nisu bili ništa posebno, ajde da krenemo redom.

The Usos vs Revival

Pre samog meča imali smo John Cenu koji je otvorio veče, pojavili su se Usosi i izazvali ga na neki rap battle, koji je bio jadan i izforsiran. Pojavio se Rikishi (koji se uzgred izgovara Rakishi, tek sam sad to provalio) i trebao je da odigra njegov legendarni ples. Tu upada Revival sa D-vonom (???) i meč počinje. Vrlo kratak meč, ništa što već nismo videli. Usosi pobeđuju, idemo dalje.

Drew McIntyre vs Cedric Alexander

U suštini ovo nije ni bio meč. Dođe Drew, izdominira Cedrica, i ćao, zdravo, vidimo se. Kapiram da pokušavaju da naprave Drewa na velikog badassa, ali zavisi s kim to rade. Krivo mi je za Cedrica jer je stvarno vrlo talentovan i ona prošlonedeljna pobeda sada ništa ne znači.

The Viking Raiders vs Zack Ryder and Curt Hawkins

Definicija squash meča. Dođoh, videh, pobedih, videćemo šta će u budućnosti da rade sa War Machinom...War Raidersima...Viking Experiencom...Viking Raidersima. Samo da ne prođu kao dobar deo NXT tag teama kao American Alpha, AOP i Vaudevillains samo da nabrojim neke.

Samoa Joe vs Roman Reigns

Vrlo solidan meč. Posle kratkog promoa o porodici, Roman izaziva Samoa Joa na meč. U početku Samoa manje više vlada situacijom, da bi posle nekog vremena imali Super Cena momenat tj. Super Roman. Nakon dominacije Samoa kroz skoro ceo meč, Roman udara superman punch i spear i to bi bilo to. Svakako solidan meč.

Sami Zayn vs Rey Mysterio

Još jedan solidan meč. Sami Zayn je u jednom trenutku hteo da vata begafte, ali su izleteli RVD, Kurt Angle, Sgt Slaughter i Hurricane. Vratio se u ring, dobio 619 i to bi bilo to. Mislim da je ovo jedan od boljih trenutaka vezano za legende.

Aj Styles vs Seth Rollins

Pre ovog meča imali smo segment na Miz TV, gde klasično Seth Rollins pljuje Brock Lesnara, priča da nikada nije tu (što je u suštini tačno) i da jedva čeka meč na SummerSlamu. Za razliku od Brocka on ne odmara i večeras ima meč sa Aj Stylsom. Naravno čika AJ je došao sa OCom (original, only, offical club). Meč je bio solidan, ali su u jednom trenutku OC napali, tako da je Seth ovo dobio diskvalifikacijom. Nakon toga su ponovo hteli da ga napadnu, ali u odbranu je došao DX i brzo su ih počistili. OC uze stolice i sprema se za novi napad, ali izletoše Kevin Nash, Razor Ramon, Road Dogg i X Pac. Simpatičan mi je bio trenutak kad je Dogg reko gde je Billz? Naravno na kraju je sledilo IF YOURE NOT DOWN WITH THAT WE ONLY GOT TWO WORDS FOR YOU...

Mick Foley segment

Pojavi se krezubi čiča i poče da priča koji su mu najdraži trenutci na RAWu (naravno kad je uzeo WWF titulu 1999). Gasi se svetlo, gasi se muzika. Gospodin Fiend je tu. Napao je Foleya sa njegovim potezom i ode u legendu. Stvarno se nadam da WWE neće da usere motku sa ovom novom personom Wyatta, stvarno se nadam jer ovo može da bude odlično (i trebalo bi)

Moment of Bliss

Alexa Bliss i njena nova najbolja drugarica Nikki Cross (koja kombinacija) su ugostili ove večeri The Mana. Posle kratke diskusije pojavi se Natalya i krenuše da se šibaju. Stvarno od toliko protivnika koja je mogla da ima za SummerSlam oni biraju Natalyu. Nemam ništa protiv nje, ali mogu malo da urade nešto konstruktivnije. Dobar je bio komentar Graves (svaki put kad pomeneš Kanadu, pojavi se Hart).

Braun Strowman vs Randy Roe

Tu se vidi potencijal, u ovakvim talnetima kao što je Randy Roe. Šalim se naravno, squash meč. Mislio sam da smo sa Strowmanom prešli tu fazu mečeva, ali očigledno ne znaju šta da rade sanjim. Vrlo žalosno s obzirom da je on jedno vreme bio najpopularniji rvač u WWE.

Toast To Raw

Sve legende su tu (Alicia Fox legenda- hahaha), predvođeni gospodom Hulk Hogan i Ric Flair. Hogan je održao nešto, u ovu svrhu ćemo to nazvati govorom (stvarno fascinantno da čovek posle toliko godina, ne može jedan govor da održi kako treba). Na kraju večeri pojavi se STONE COLD STEVE AUSTIN da nazdravi celoj ekipi i da priča o porodici (???). Kapiram govor, kapiram sve, ali skroz mi ne ide da Stone Cold priča o porodici. Svakako simpatičan govor i time se završava šou.

Ehhhhhh. Tek sam se sad setio da moram da spomenem kancer zvani 24/7 titula. Uf. Stvarno nemam šta tu da komentarišem jer mi stvarno cela ova priča ide na živce. Simpatično mi je bilo jedino što je Pat Patterson postao šampion. Ajde samo da nabrojimo ko je sve bio šampion ove večeri.

R-Truth>Drake Maverick>Pat Patterson>Gerald Brisco>Kelly Kelly>Candice Michelle>Alundra Blayze>Million Dollar Man>Drake Maverick>R-Truth
slika

Markovic619
Rank 7
Rank 7

Monday Night RAW

PostPostao/la Markovic619 » 31 srp 2019, 17:09

Ja vidim Raw Reunion i popis legendi i vidim Aliciu Fox, gledam i ne kontam kako je ona legenda.

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

Monday Night RAW

PostPostao/la ~MandyRose~ » 31 srp 2019, 18:32

Markovic619 je napisao/la:Source of the post Ja vidim Raw Reunion i popis legendi i vidim Aliciu Fox, gledam i ne kontam kako je ona legenda.

vjerovatno WWE ju vise nece koristiti i ugovor joj istece u prvom mjesecu, bila je u WWE-u prije i poslije Eve i Kaitlyn, pa su njih dvije bile na showu
slika

AleksaVP
Rank 10
Rank 10

Monday Night RAW

PostPostao/la AleksaVP » 05 kol 2019, 22:58

slika

AlenB
Administrator
Administrator

Monday Night RAW

PostPostao/la AlenB » 05 kol 2019, 23:02

Volio bih reći da me zanima to što će Trish imati meč na Rawu

Ali ne mogu
slika

Natrag na “RAW”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.