Monday Night RAW

WWE-ov flagship trosatni show...

Zabava ponedjeljkom
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la AlenB »

Dali 7-minutni meč Bryana i Rollinsa koji je jos zavrsio via dq

Vidio sam da je dosta ljudi bilo zainteresirano čak za show nakon te najave ali mislim da su sad pošteno razočarani
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57667
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Sherpa »

Kad db bude heel sudac u meču protiv corbina :facepalm:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24455
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Vjerojatno će odabrati Lashleya jer jebes potencijalni Cesaro/Joe mec ili Ricochet/Joe

Ekšli mislim da će Ricochet uzet.
Nostradamus.

Ali vjerujem da će biti samo filler. Joe će uzeti i onda najvjerovatnije feudati sa Strowmanom ili Lashleyom što mi ne zvuči pretjerano loše.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10281
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la ~MandyRose~ »

IIconics retain-ale svoje tag team titule!!!!!!!!!!!! :dance: :dance:
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la TheBesir »

Sve sam mogo vidjet,al da EC3 bude na Corbinovoj strani..pa više ne znaju šta rade s tim likom.
Pola showa sam preskočio,tačnije ne pola,nego većinu showa.
Drew će izgubiti na ovom Stomping Groundsu mogu se u glavu kladit.Nije McMahon,plus se bori protiv Romana,znači..
Ricochet će isto izgubit,a sledeći izazivač za US Titulu će bit ovo neko čudovište.
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Lujaa »

To je to. Prestajem zvanicno pratiti WWE, ni highlists vise. Sve je kontra od onoga kako treba biti. Sere vam se vise i u Romana i u Shanea i u Drewa kao midkard pomagaca autoriteta, i u 5 minuta rolins vs brajan meca. Bitnl da Shane uzima 20 minuta svakog showa.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Rio146 »

Lujaa je napisao/la:QR_BBPOST Bitnl da Shane uzima 20 minuta svakog showa.
Pa jbg, nije džabe “Best in the World”
Yes Sir!
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ja i Rowan imamo isti ukus u glazbu :lol: :lol:
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
It’s my birthday
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la DVW »

- Hajde da malo prođem kroz ovu sedmicu jer sam tek sad završio oba showa. Pozlilo mi je kad sam vidio Eliasa kako otvara Raw, ali Seth srećom dolazi i spašava nas. Cool mi izgleda sa stolicom u rukama. Tad sam se btw sjetio da bi nakon ovog kratkog segmenta intro dobro došao.
- Fatal 5 Way vrlo dobar match. Razočaralo me naprasno izbacivanja Cesara i Lashleya, ali njihov kasniji interference je bio zanimljiv twist i čim je Ricochet pinao Strowmana znao sam da uzima. Fina razmjena udaraca njega i Miza. Vidjećemo šta on i Joe mogu uraditi u nedjelju.
- Jako dobar segment Becky i Lacey. Becky mi je još više hot sa svezanim repom. Dali su im vremena da se raspričaju o "uslugama" po backstageu, o Lacey u marincima i sl. 90% da im feud sad završava pa ako na ovakav segment na Groundsu dobijemo zabavan match feud ću okarakterisat kao vrlo dobar.
- KO i Sami Show sa Corbinom prekida New Day koji je vitalan faktor današnjeg WWE-a jer su na svakom showu sva trojica. Otkud 2 out of 3? Inače dosta dobar match. Uzbudljiv showdown Corbina i Kofija koji je kulminirao Deep Sixom i Corbinovim Clotheslineom na Zaynu što ih je koštalo matcha.
- Evo one budale Heymana. Nasmijao me kad je rekao da se ružno osjeća biti tu sa Sethom koji ubija ljude stolicom cijelu noć. Ukratko dobar promo, ali ovaj osjećaj konstantne mogućnosti da Lesnar ponovo sjebe kompaniju je odvratan.
- Obradovalo me vidjeti Stylesa opet, a pogotovo kako priča sa starim frendovima Gallowsom i Andersonom. Čini se da planiraju neki storyline sa njima čim ih savjetuje za match i navija za njih i čim gube što mi govori da bi im Styles mogao postati neki mentor ili tako nešto. Idu i na turneju u Japan.
- Romanovo premlaćivanje Shanea i Drewa u VIP salonu ne nužno loš segment. Bitno je glavnina te priče ovog puta nije na McMahonu. Roman je svakako Superman, ali Drewov psiho promo za sve pohvale.
- Ponadao sam se da Alexa i Nikki budu Champovi pored užasne Payton i još gore Billie, ali kad se začula Bayleyina muzika sve mi je bilo jasno. Kako god okreneš ove dvije moraju izgubiti titule za dobro ženske divizije. Sorry njihovim fanovima.
- ME me je oduševio izuzev prekida i trajanja. Seth i Bryan moraju imati još okršaja. Čemu onaj brawl svih sa svima nisam razumio baš najbolje. Nastavak pun tehničke savršenosti, Enzuigiri okrenut u Stomp nešto novo. Dobar kraj i sa Corbinovim assaultom imamo full circle cijelog Rawa koji završava tako da lik koji prebija druge stolicom i sam njom dobije po glavi.

8/10
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la AlenB »

Kažu da je ovaj Eliasov promo bio zapravo promo kojeg je Mox trebao imati zadnji puta kad su bili u LA
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57667
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Sherpa »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Kažu da je ovaj Eliasov promo bio zapravo promo kojeg je Mox trebao imati zadnji puta kad su bili u LA
nisam ga slušao, ali ovo je otužno - kada imaš promo za jednog lika, pa da promo ne propadne iskoristiš ga za drugog lika.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la AlenB »

da to je zapravo najgora stvar u svemu ovome, pokazuju da bi svaki heel promo koji napišu mogao biti prikladan za svakog heela na rosteru i ne bi se primijetila nikakva čudna razlika. Eto, toliko o njihovoj raznolikosti i kreativnosti pisanja. Kada im je glavna inspiracija blaćenje ljudi i gradova u kojem se nalaze.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la AlenB »

Styles vs Ricochet potvrđeno za Raw. Još ako je istina da nema reklama za vrijeme mečeva, i ako ovo dobije 20 minuta imamo WWE MOTY
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24455
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

LOL Undertaker.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la TheViper »

Haha vec vidim da ce biti Taker & Reigns vs Shane & Drew, gde ce Drew biti pinovan.
Odgovori