Monday Night RAW

WWE-ov flagship trosatni show...

Zabava ponedjeljkom
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13709
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la AleksaVP »

Kako random :lol:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24394
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

New Day su odavno postali uteg za diviziju a to opet dokazuju. Čim neki tim bude iole zanimljiv odmah se vraća na status quo New Daya.

Shane zalio Brauna zelenom bljuzgom. Koji vrag je ovaj story i zašto ga imamo? Jel iko to tražio?

WWE se sjetio da pravi Asuku jakom i to baš nad Shaynom, osobom koja baš ne može priuštiti tako nešto. Mogli su to napraviti nad Niom Jax ili ne daj ------ Charlotte ali one valjda imaju protekciju ili šta već.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10301
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Markovic619 »

:emojikojisekrsti:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Jel iko to tražio?
Shane :mrgreen:
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Charlotte
Ona ce postat prvak na WM :whistle:
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6629
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la SwitchBlade »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST New Day su odavno postali uteg za diviziju a to opet dokazuju. Čim neki tim bude iole zanimljiv odmah se vraća na status quo New Daya.
Smh. Mislim, stvarno me nije toliko briga budući da je divizija pustoš, ali opet...
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13709
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la AleksaVP »

Čuj ko je tražio, dragi creative ko po običaju kada nema ništa za nekog tu je Shane.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6629
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la SwitchBlade »

Svake godine Vince ima određene ljude koji će imati zagarantiran meč za Maniju, čak i ako ništa nisu učinili cijele godine. Netko poput Charlotte koja je bila odsutna gotovo cijelu pandemiju će imati meč za Maniju. Dok će netko poput Bayley, koja je SmackDown nosila gotovo godinu dana, posebno prije nego što se Roman vratio, najvjerojatnije biti dio nečega potpuno nebitnog na njihovom najvećem godišnjem PPV-u. Nažalost, tako to ide kod njih.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24394
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST Svake godine Vince ima određene ljude koji će imati zagarantiran meč za Maniju, čak i ako ništa nisu učinili cijele godine. Netko poput Charlotte koja je bila odsutna gotovo cijelu pandemiju će imati meč za Maniju. Dok će netko poput Bayley, koja je SmackDown nosila gotovo godinu dana, posebno prije nego što se Roman vratio, najvjerojatnije biti dio nečega potpuno nebitnog na njihovom najvećem godišnjem PPV-u. Nažalost, tako to ide kod njih.
Bayley bi trebala hostati ako ništa. Mislim Alexa Bliss je bila host (2019?).
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6629
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la SwitchBlade »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST Svake godine Vince ima određene ljude koji će imati zagarantiran meč za Maniju, čak i ako ništa nisu učinili cijele godine. Netko poput Charlotte koja je bila odsutna gotovo cijelu pandemiju će imati meč za Maniju. Dok će netko poput Bayley, koja je SmackDown nosila gotovo godinu dana, posebno prije nego što se Roman vratio, najvjerojatnije biti dio nečega potpuno nebitnog na njihovom najvećem godišnjem PPV-u. Nažalost, tako to ide kod njih.
Bayley bi trebala hostati ako ništa. Mislim Alexa Bliss je bila host (2019?).
Ako ništa drugo, barem bolje od beznačajnog Battle Royal meča.
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Dalmatian »

Zamisli Aj i Olmos Raw tag tim prvaci,Olmos zna samo jedan potez kao Shaquille O'Neal,Aj-nikad u wwe-u
nije još bio tag tim champion,ali da mu Almos bude tag tim partner to mi je glupo.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17334
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Vjerojatno idu na to da AJ postane Grand slam prvak, samo mu tag team titula fali
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6629
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la SwitchBlade »

Dalmatian je napisao/la:QR_BBPOST Olmos zna samo jedan potez kao Shaquille O'Neal
Preporučujem ti da pogledaš Shaqov meč koji je nedavno imao na AEW-u. Mogao bi biti ugodno iznenađen. :mrgreen:
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Dalmatian »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST
Dalmatian je napisao/la:QR_BBPOST Olmos zna samo jedan potez kao Shaquille O'Neal
Preporučujem ti da pogledaš Shaqov meč koji je nedavno imao na AEW-u. Mogao bi biti ugodno iznenađen. :mrgreen:
Evo sad sam pogledao,inače ne gledam baš Aew pratim ponekad meč Moxleya, Darby Allina,evo sad sam pogledao meč protiv Codyja i nije loš za jednog košarkaša,no smiješno mi ga je vidit kolko je visok :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Dynamite 7 »

Dalmatian je napisao/la:QR_BBPOST Zamisli Aj i Olmos Raw tag tim prvaci,Olmos zna samo jedan potez kao Shaquille O'Neal,Aj-nikad u wwe-u
nije još bio tag tim champion,ali da mu Almos bude tag tim partner to mi je glupo.
Ili Great Khali :D ?
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Dalmatian »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST
Dalmatian je napisao/la:QR_BBPOST Zamisli Aj i Olmos Raw tag tim prvaci,Olmos zna samo jedan potez kao Shaquille O'Neal,Aj-nikad u wwe-u
nije još bio tag tim champion,ali da mu Almos bude tag tim partner to mi je glupo.
Ili Great Khali :D ?
Div
私はイーサン・カーター三世です
Odgovori