Monday Night RAW

WWE-ov flagship trosatni show...

Zabava ponedjeljkom
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57814
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Monday Night RAW

Post Postao/la Sherpa »

I to je način na koji se stvaraju programi

No ako ne iskoriste ovo da stvore više od tog jednog programa, to će biti pušiona
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24568
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST A jesu? Onda moja isprika

Premda će to biti do idući puta kada im bude trebao. Kao ono pravilo o 30 dana koje je sjwbalo samo naomi. (Gledam u tebe lesnare i u vas iiconics)
Pravilo o 30 dana govori da neko mora predati titulu ako ne može braniti pojas. Brock je mogao, samo ga GM Rawa nije bookao. Nije isto. Naomi nije bila u stanju boriti se, Lesnar i ove Australke jesu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24568
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

That being said, rematch clause je ukinut, ali opet imamo Brock-Seth samo što je eto ovaj put Seth morao dobiti meč za no. 1 contendership, a znalo se da će ga dobiti. Natalya dobila vjerovatno samo zato jer se Ronda vraća, a ona je valjda Natalyin najbolji prijatelj i trening partner.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24568
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

Maki je napisao/la:QR_BBPOSTNatalya dobila vjerovatno samo zato jer se Ronda vraća, a ona je valjda Natalyin najbolji prijatelj i trening partner.
Zapravo sam se sjebo. Slam je u Kanadi, ne bi me čudilo da je zbog Natalya dobila.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la AlenB »

Bolje i ona nego itko drugi, bar će imat okej meč
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24568
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

"This person here pointed out yesterday: I listened to your extreme rules review with Vinny and you asked if you had stepped into a time machine. In October of 2017, this was 2 and a half years ago. Brock Lesnar was the Universal Champion, A.J Styles was the United States Champion, The New Day were the Smackdown Tag Team Champions, Shane McMahon was feuding with Kevin Owens and Dolph Ziggler was feuding with the Miz. We are exactly where we were 2 and a half years ago after last night's Extreme Rules."
Alvarez

MAHARAJA!!! Mada Miz nije feudao sa Zigglerom 2017, već 2016. al ostalo stoji.

@AlenB
Ma ja mislim da neće biti baš to neki meč. Natalya zna raditi poteze, ali ih radi užasno generično i robotski, bez safta što se kod nas kaže. A Becky Lynch isto tako nije neki 4+ star machine.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la AlenB »

jebiga bar će publika bit zagrijana ako ništa drugo zbog Natalyje

inače sad sam pogledao Wyattov dio i kako je samo fantastično bilo, molim vas ovo nemojte pokvariti
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24568
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

Joj publika se baš posrala po ženskom meču. Ako ništa makar smo dobili Alexin twitter meltdown lol.

I još jedna stvar: ako su htjeli Brock-Seth, mogli su to napraviti tako da Seth jednostavno napadne Brocka u backstageu, izbije tuča i eto ti...Rollins hoće osvetu, Brock hoće osvetu. Ovako su nam samo prikazali koliko boljih protivnika ima za Lesnara i opet izabrali Setha. Carrot on a stick situacija.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la HunterDX »

@Maki A ko je po tvom mišljenju bolji protivnik za Lesnara?
Onda mi je Orton najbolje izgledao, kako samo Roman i Strowman deluju jadno kada su u ringu pored Ortona, to je strašno. Jedino da je Sami jače bookiran, treba Rollinsu jedna ovakva pobeda, više mu i ovo znači od onih odbrana titule protiv Corbina.
A mislim da Rollins i Lesnar mogu odraditi dobar meč.
I bilo bi lepo da uskoro vidimo heel Rollinsa, jer ga ne bookiraju dobro kao face.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24568
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

Iskreno, Rollins ima najviše smisla sa perspektive priča, ipak je on izgubio taj pojas i želi da ga vrati. Ali, problem je što je on dosadan kao face. Ima iste promoe "fighting champion" i ta sranja. Bilo je kul prošle godine nakon WM 34 kad je bio najpopularniji lik u kompaniji. Ali prošlo je preko godinu dana i opet je sve isto.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10346
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Monday Night RAW

Post Postao/la Markovic619 »

Napokon ćemo dobiti Lesnar-Rollins meč. Ono na WM i nije bio neki meč, na ER bio cash-in.
Titula dva put promjenila vlasnika a nismo dobili mec kakav mozemo dobit.
Nadam se dobrom meču.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la HunterDX »

Možda Paul turna nad Lesnarom, ovaj ga je dosta ponižavao u poslednje vreme, a sada je Paul neko mudo na Rawu, uz heel turn Rollinsa bi bilo mnogo zanimljivije, mnogo bolje od Lesnara koji se pojavi jednom u tri meseca. Male su šanse i za tako nešto, ali imaju dobru podlogu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24568
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Možda Paul turna nad Lesnarom, ovaj ga je dosta ponižavao u poslednje vreme, a sada je Paul neko mudo na Rawu, uz heel turn Rollinsa bi bilo mnogo zanimljivije, mnogo bolje od Lesnara koji se pojavi jednom u tri meseca. Male su šanse i za tako nešto, ali imaju dobru podlogu.
Neće. Lesnar je grozan na micu, nema šanse da mu uzmu Heymana. Uostalom, teasali su Heyman-Brock raspad i prošle godine pred SS meč sa Romanom pa ništa.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Možda Paul turna nad Lesnarom, ovaj ga je dosta ponižavao u poslednje vreme, a sada je Paul neko mudo na Rawu, uz heel turn Rollinsa bi bilo mnogo zanimljivije, mnogo bolje od Lesnara koji se pojavi jednom u tri meseca. Male su šanse i za tako nešto, ali imaju dobru podlogu.
Neće. Lesnar je grozan na micu, nema šanse da mu uzmu Heymana. Uostalom, teasali su Heyman-Brock raspad i prošle godine pred SS meč sa Romanom pa ništa.
Nije Lesnar toliko loš, umeo je on ranije da bude zabavan i bez Paula, ali ti kažem šta bih ja uradio.
Uostalom, čak me i ne zanima Lesnar, ionako se retko pojavljuje, dosadni face Rollins mi je bolji od njega, a o heel Rollinsu da ne pričam.
Nisam rekao da će se to desiti, ali imaju podlogu i priznaj da bi heel Rollins champ bio mnogo zabavniji.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24568
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

Možda bi, možda ne bi. Ljudi idealizuju previše Rollinsov run u 2015. Zaboravljaju koliko je Rollins zapravo jadno bookan u prvom dijelu tog svog reigna. Nikad nije mogao dobiti bez da Authority ne pomogne, bio je predstavljen kao paper champion koji ne može ništa sam. No, bio bi bolji od Brocka jer je full time.
Odgovori