Monday Night RAW

WWE-ov flagship trosatni show...

Zabava ponedjeljkom
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la HunterDX »

Pa da kažemo da je bio ono što je trebao biti.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10243
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la ~MandyRose~ »

YAAAAAAASSSSSSSSSSS THE QUEEN JE SADA U MAIN EVENTU WRESTLEMANIJE!!!!!!!!!!!!!!!!

Najbolji RAW ikad!!!!!!!!!!!

još samo da Billie i Peyton osvoje Tag Team titule!!!!!!
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24420
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Interes za mečom skoro pa i me postoji kod mene nakon ovog
Otprilike isto. Imali su odličnu priču i sad su je uništili sa ovim.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la AlenB »

jao majko isusova draga
ko prvo zašto suspendirati ju kad znamo da će na kraju krajeva vratiti se u taj meč
ko drugo naravno McMahoni, koji kurac su oni sada glavne karike ovog programa, sve se oko njih vrti, kakvi idioti
ko treće sve su smrdali, a činilo se da ništa ne mogu do prije par tjedana

Revival su postali prvaci jedno godinu i pol dana prekasno
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24420
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

Zato sam i prije dva-tri mjeseca bio skeptik što se tiče Becky-Ronda programa. Bilo je kul dok su imali banter na twitteru, ali sam znao da će WWE nešto overbookati ili nešto smiješati tako da se sve upropasti.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la AlenB »

ne znam meni i dalje nije jasno, imali su prije mjesec-dva meč oko kojeg je bio strašan hype, koji su svi željeli vidjeti i nisu praktički ništa konkretno trebali napraviti da prodaju taj meč ljudima jer je taj meč bio već prodan samo po sebi i sad su doslovno napravili kontraefekt i ode sve u k

šou
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Zato sam i prije dva-tri mjeseca bio skeptik što se tiče Becky-Ronda programa. Bilo je kul dok su imali banter na twitteru, ali sam znao da će WWE nešto overbookati ili nešto smiješati tako da se sve upropasti.
To je jedan od razloga zašto nisam želeo žene u ME. Ovi je dokaz da Vince ne veruje u Becky, veruje u Rondino ime, a najviše u Charolette, takodje misli da je i on potreban ovom programu da bi uspeo, a na odličnom je putu da ga uništi.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57606
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Sherpa »

zato što je WM sezona, kada ponovo svi fosili iz atitjud ere izlaze na površinu i moraju imati glavne uloge u pričama
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24420
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

McMahoni uvijek moraju biti u centru pažnje. Od Becky prave novog Austina ili Bryana bez da shvataju šta je ustvari učinilo i Austina i Bryana popularnim.

@HunterDX
Ja sam još prošle godine govorio da WWE ne vjeruje Becky u velikim singles mečevima jer ih je na main rosteru imala veoma malo, a od onih koje je imala većina su bili protiv Charlotte što će se svakako prije pripisati Flairovoj nego Becky. Iskren da budem, u zadnje vrijeme sam malo ohladio od Becky, ali smatram da je trebala dobit svoj WM momenat.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la HunterDX »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST zato što je WM sezona, kada ponovo svi fosili iz atitjud ere izlaze na površinu i moraju imati glavne uloge u pričama
On se uzda u 5 čoveka, a većina njih je bliža penzionerskom domu nego ringu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57606
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST u zadnje vrijeme sam malo ohladio od Becky
ono glavno pitanje je zbog toga što si vidio njene limitacije ili zbog toga što su je napravilo totalno nezanimljivom?

meni je osobno ovo drugo, njen program u zadnjih mjesec i pol nema baš nešto vrijedno gledanja, ergo sum ne krivim nju nego 'krativni' tim
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24420
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

Kombinacija više stvari. Ne znam, The Man nadimak mi je užasno cringy (no ništa manje ili više cringe neko neki drugi WWE nadimci) pa mi to malo para uši, drugo kao što si rekao nije više zanimljiva toliko, ne znam, nekako mi u onim opasnim promoima ne izgleda uvjerljivo. Ima onaj nadureni izraz lica koji bi trebao biti valjda opasan, ali meni ne izgleda tako. Mislim da joj je bolje ležala face uloga, mada sumnjam da bi sa tom ulogom došla daleko. A generalno ne volim te cool heel-tweenere. U ringu mi je sasvim dobra, nije baš na nivou Sashe ili Bayley, ali opet iznad 95% ženske divizije na MR-u.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57606
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST pa mi to malo para uši
previše ga koriste, svake tri minute ga mora spomenuti... i to je ono što stalno rade, kada nešto bude popularno guraju ti niz grlo dok ti se ne krene povraćati od toga

new day primjerice, na vrhuncu slave oni su imali po tri segmenta u istoj večeri na rawu
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la HunterDX »

Da se vratimo na početak, Becky napada žensku Raw diviziju sa ženskom SD divizijom, tu se podiže hype izmedju nje i Ronde, Becky zbog povrede propušta taj meč, što je nekako izazvalo dodatno nestrpljenje za njihov feud.
Becky osvaja RR i kao pobednica izaziva Rondy...

WWE logika. U prošlosti je kompanija lično povredjivala wrestlere, kada im neko nije odgovarao, oni su ga uništili, neka primer bude Orton iz 2014-te, koja je onda logika da Steph dodje i brine o nečijoj povredi. Na kraju je pokušala da je dodatno povredi, ne dobija Steph tu heel momentum, ona jednostavno nije trebala biti tu, ta žena i previše smeta.
Umešali su Charolette u taj meč, sve i da su zaista suspendovali nekog, na osnovu čega Charolette dolazi sa SD-a i postaje izazivač za titulu.
I finale je suspenzija, da li postoji neko ko veruje u suspenziju? Ne, što znači da pored bespotrebnog mešanja, nisu uradili ništa novo, ništa nepredvidivo, što momentalno uništava feud.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24420
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »



Samo pogledajte segment Balora i Becky.
"I am gonna take Bobby Lashley's Intercontinental Championship"
"I've seen pride get the better of many a-man. Don't let it get the better of The Man"

Niko ne priča tako u pravom životu. Prije svega, retardirano je to što svaki kečer mora reći puni naziv titule umjesto samo "IC title" ili "Intercontinental title". Drugo, čim ubacite The Man, The Boss, The Queen itd. u neku konverzaciju koja nije promo kečera koji ima taj nadimak, to automatski zvuči fake i neuvjerljivo.
Odgovori