Znanost, mistika, snovi...

Nasumični razgovori
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la azo »

Vjerujte svojim snovima...iako su cudni...zapamtite ih kada dodje vrijeme sjetit ce te se tog sna i sta zapravo znaci ;).Licno iskustvo...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la emirates »

azo234 je napisao/la:QR_BBPOST Vjerujte svojim snovima...iako su cudni...zapamtite ih kada dodje vrijeme sjetit ce te se tog sna i sta zapravo znaci ;).Licno iskustvo...
Sta se tacno desilo? :)
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la azo »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST
azo234 je napisao/la:QR_BBPOST Vjerujte svojim snovima...iako su cudni...zapamtite ih kada dodje vrijeme sjetit ce te se tog sna i sta zapravo znaci ;).Licno iskustvo...
Sta se tacno desilo? :)
Prvi primijer

Jedan dan sanjam jednu osobu da mi je sestra postal idk how,a s anjom nikad nisam imao neki pretjerano dobar odnos ono zdravo za zdravo,dva ili tri dana nakon toga je,iz nicega,je poclea komunikacija i bash smo se zblizili u zadnjih nekoliko dana...

Drugi primijer

U petak sam sanjao osobu koja mi se svidja kako je na tjelesno dosla u dresu Lpoola,kad ono petarda...

I sam nisam vjerovao u snove i da to moze nesto znaciti,ali...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la Sherpa »

Ono sanajao si curu u dresu kluba za koji navijas i oni su zabili 5 golova.

Yap, povezano... Nije ona dosla u tom dresu, što bi recimo bilo ostvarenje snova.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la emirates »

Jbg, par dana prije SPa 2014 sam sanjao da smo dobili Argentinu 2:1 na otvaranju, i Nigeriju 2:0. Mozda to ne radi kod mene :mrgreen:
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la ~MandyRose~ »

ja sam jednom sanjao da sam isao u skolu, i kako sam isao na bus, u njemu je sjedila Jennifer Lopez i s njom sam pricao o njezinoj karijeri :lol:
WENDY CHOO GANG!

slika
ninomrki
Rank 4
Rank 4
Postovi: 63
Pridružen/a: 26 stu 2016, 23:10
7
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la ninomrki »

O snovima ima puno studija i istraživanja. Nitko nikada nije uspio dokazati da snovi predviđaju budućnost
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la HunterDX »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST ja sam jednom sanjao da sam isao u skolu, i kako sam isao na bus, u njemu je sjedila Jennifer Lopez i s njom sam pricao o njezinoj karijeri :lol:
Nije feer :rant: Ja ne mogu ni da je sanjam.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la ~MandyRose~ »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST ja sam jednom sanjao da sam isao u skolu, i kako sam isao na bus, u njemu je sjedila Jennifer Lopez i s njom sam pricao o njezinoj karijeri :lol:
Nije feer :rant: Ja ne mogu ni da je sanjam.
navodno ono zadnje sto ti se daj dan dogadalo ce ti se motati po glavu u mozgu dok ces spavati, tako da ako ces imati neki veliki utjecaj, kao mene taj dan da sam kasnio u skolu, pa mi se to zarezalo u glavu ta panika + prije spavanja sam bas slucajno pustio njezinu staru pjesmu pa sam razmisljao i njoj i krenuo spavat, pa se vjerovatno tako slozio taj san haha :lol:
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la azo »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST ja sam jednom sanjao da sam isao u skolu, i kako sam isao na bus, u njemu je sjedila Jennifer Lopez i s njom sam pricao o njezinoj karijeri :lol:
Nije feer :rant: Ja ne mogu ni da je sanjam.
navodno ono zadnje sto ti se daj dan dogadalo ce ti se motati po glavu u mozgu dok ces spavati, tako da ako ces imati neki veliki utjecaj, kao mene taj dan da sam kasnio u skolu, pa mi se to zarezalo u glavu ta panika + prije spavanja sam bas slucajno pustio njezinu staru pjesmu pa sam razmisljao i njoj i krenuo spavat, pa se vjerovatno tako slozio taj san haha :lol:
ima logike za ovaj drugi san jer smo taj dan dobili novog nastavnika tjelesnog,a i na muzickom smo ucili pjesmu od beatlesa "yesterday"
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la HunterDX »

azo234 je napisao/la:
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST ja sam jednom sanjao da sam isao u skolu, i kako sam isao na bus, u njemu je sjedila Jennifer Lopez i s njom sam pricao o njezinoj karijeri :lol:
Nije feer :rant: Ja ne mogu ni da je sanjam.
navodno ono zadnje sto ti se daj dan dogadalo ce ti se motati po glavu u mozgu dok ces spavati, tako da ako ces imati neki veliki utjecaj, kao mene taj dan da sam kasnio u skolu, pa mi se to zarezalo u glavu ta panika + prije spavanja sam bas slucajno pustio njezinu staru pjesmu pa sam razmisljao i njoj i krenuo spavat, pa se vjerovatno tako slozio taj san haha :lol:
ima logike za ovaj drugi san jer smo taj dan dobili novog nastavnika tjelesnog,a i na muzickom smo ucili pjesmu od beatlesa "yesterday"
Hahaha. Dovoljno sam je zamisljao kao klinac. :D
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la HunterDX »

Pricali smo o tim snovima, bolje da nismo.
Desavalo mi se da mi neki san nista nije znacio, ali se desavalo i suprotno.
Sanjao sam sinoc da me je devojka prevarila, bili smo do jutra zajedno, onda je otisla kuci, uspavao sam se, onda pocinjem da sanjam.
Pratio sam je i video je sa nekim likom, strasnoo, kako ponizavajuce! Da li neko od vas moze da mi kaze nesto o takvim snovima?
Nisam ljubomoran decko, svaka moja devojka je imala punu slobodu pored mene, ali mi san lose utice na ego, besan sam.
Samo se nadam da san i nema neke veze sa realnoscu, resio sam da se smirim i uzivam sa svojom devojkom, jer mi je mnogo bitna, ne mogu jos da kazem da je volim, ali smo tek 7 meseci u vezi.
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la Mary »

To je vjerojatno samo podsvjesni strah da ne ostanes bez nje. Vjerojatno ti veza prelazi u ozbiljniju fazu, i osjecaji ti postaju snazniji, pa te mozak testira kako bi se nosio s njezinim gubitkom.

Ja sam sinoc sanjala da sam s deckom u McDonaldsu, i meni serviraju rolnu kuhinjskog papira, koju u jednom trenutku rezem i pocnem jesti. :? I jos razmisljam kao sva sreca da imam umak pa ce mi biti lakse jesti. :think:
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la HunterDX »

Hvalaaa.

Jos nisi izasla iz one lose veze o kojoj si pricala?
Ne znam sta bi ti taj san mogao znaciti.

Mislim da si skroz u pravu sto se tice mog sna, cudno je kada covek pocne da se vezuje za nekog, emocija su zaista prica za sebe.
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la Mary »

Nisam, tesko mi se odluciti zavrsiti pricu. :(

Puno put emocije upravljaju snovima, recimo meni se dogodilo da kada sam se pocela zaljubljivati u jednog decka, sanjam kako bjezim od decka s kojim sam bila u prethodnoj vezi.
Tako i kod tebe, osjecas da povezanost s djevojkom raste, pa te mozak testira na najveci strah, a to je gubitak.
Odgovori