Zajedničko gledanje u subotu u 20 sati NWA The Great American Bash 1989 - Stream na Twitchu, chat na Discordu.

Zdravlje

Nasumični razgovori
lemonzoo
Rank 5
Rank 5
Status: Offline

Tenis

PostPostao/la lemonzoo » 23 svi 2020, 22:32

HunterDX je napisao/la:Osim što ti isti stvore virus pa naprave vakcinu,

Ovo je teorija zavjere koja nema veze ni s čime.

druga stvar je što je jasno da se pumpa sve i da se prijavljuju daleko veće brojke od realnih. Ja sam bre iz Kruševca koji je navodno bio žarište.
Brojke oboljelih su znatno manje od stvarnosti zbog nedovoljno testiranja. Prije tjedan dan sam povirio u brojke Rusije i taj dan je imala preko 10.000 novooboljelih, dok u ostatku svijeta nije bilo ni 500 sve skupa. A kraj je pandemine. Razlog je to što se oni manito testiraju.

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Zdravlje

PostPostao/la Sherpa » 23 svi 2020, 22:34

Zapravo sada kada pogledaš, želiš da broj preboljelih što veći - kolektivni imunitet.
slika

lemonzoo
Rank 5
Rank 5

Zdravlje

PostPostao/la lemonzoo » 23 svi 2020, 22:35

Sherpa je napisao/la:Al nisu stvorili virus. Zadnje studije kazuju da je virus došao na on tržnicu od strane čovjeka. Ne da je tamo nastao

Tamo se samo razmnožio.

Farmaceutska industrija se ne treba zajebavati s tim, ionak već dovoljno tableta se guta, pogotovo u Americi

Još u 3. mj. je izašlo istraživanje koje je pokazalo da je nastao prirodnim putem.

https://www.sciencedaily.com/releases/2 ... 175442.htm

lemonzoo
Rank 5
Rank 5

Zdravlje

PostPostao/la lemonzoo » 23 svi 2020, 22:37

Sherpa je napisao/la:Source of the post Zapravo sada kada pogledaš, želiš da broj preboljelih što veći - kolektivni imunitet.

Koliko sam popratio zadnje zaključke, ako te ne ubije, dobiješ jak imunitet.
Mislim da uskoro dolazi drugi val, danas čitam o epidemiji u Nevesinju i Gackom.

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Zdravlje

PostPostao/la Sherpa » 23 svi 2020, 22:40

Ovisi od države do države. Recimo čini m se da bi srbija mogla biti u problemima. Kolko danas? Šezdesetak? Ili tako nešto.

Pošto su preran prestali s mjerama kako ne bi bili zadnji koji prestaju s njima. Ipak je vučić progresivan pa mora ko i ostali.

Hrvatska bi mogla najebati pošto mjere ne postoje. nikakve. Centar grada prepun. Kafići restorani - sve
slika

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Zdravlje

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 23 svi 2020, 22:53

Ako pogledaš koliko zarađuju od vakcina to je mizerna svota, realno prosto logički njima je u interesu da je više ljudi bolesno ako žele zaradit. A šta se tiče tog da je osobna odluka, nije, tvoja sloboda prestaje kad počne ugrožavat tuđu slobodu a ne primanje vakcine je to ugrožavanje.
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Zdravlje

PostPostao/la HunterDX » 24 svi 2020, 05:59

Zbog gomile glupih teorija zavere ne znate da razmislite svojim mozgom. Da vam danas jave da je nastao k.rac virus vi bi poverovali. Mnoge stvari nisu teorije zavere, već je velika mogućnost da su tačne i mnogo logičnije od slučajnog nastanka virusa u ovom slučaju.
Uostalom, sve će se saznati pre ili kasnije.
slika

Natrag na “Svlačionica”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.