A Grimm Tale

Story of the last brother

Nasumični razgovori
Odgovori
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

A Grimm Tale

Post Postao/la TheGrimm »

Moram priznati da me veoma zainteresirala ova ideja da član otvori individualnu temu i napiše malo više o sebi, nekako mi se čini kao zanimljiv način da se bolje upozna članove foruma. No, to na stranu, nisam bas nikad pretjerano volio pisati o sebi, a onda kad jesam, to je završilo kao wall of text. Tako da cu se potruditi da se to ne dogodi i ovaj put. Ali bili ste upozoreni. Disclaimer i tako to.

Ja sam Dominik Grimm i alkoholič- hm, krivi početak. Rođen sam '95 godine u jednoj podosta umjetnickoj obitelji, tako da mi je to od malih dana bilo veoma blisko. Drzao sam gitaru prije nego sam naučio hodati. Ironicno, dan danas ne znam svirati gitaru. Ali mi klavir malo bolje ide.

Kroz ovih 20 (i sitniš) godina zivota sam se bavio s dosta toga - od glazbene produkcije, pisanja, prodaje dormeo madraca, glume, itd. A u zadnjih je pola godine i hrvanje u igri, tako da me neki ovdje znaju kao Grimma iz PHK-a (opaska urednika - takoder trenutni prvak, taj pojas ne silazi s mog ramena). No uz sve to, glazba i pisanje su mi bile i ostale najveće strasti, pa i jedine stvari koje su mi jedno vrijeme držale glavu iznad vode kad je zivot postao jedan veliki shitfest.

Da ne ulazim previše u tu depresivnu tematiku, ukratko samo, bio je taj jedan period od... 15 godina kad je zivot bio crna rupa, financijska, emocionalna, obiteljska, itd. Osjecao sam se gore nego Raskoljnikov. Ali kaze se, sto te ne ubije, ojaca te. A koliko se kuzim u medicinu, imam puls, pa sam valjda ziv i dalje.

Trenutno studiram na Filozofskom fakultetu, studij pedagogije (cjelozivotno obrazovanje i tako to), radim na podrucju marketinga i pokusavam se probiti s glazbom i knjigom koju sam napisao (besramna promocija, pazi ti frajera).

Između redova tu ima jako puno stvari koje sam preskocio, neke tuzne, neke zanimljive, neke totalno random (tipa da znam par kartaskih trikova i da mislim da su Ed Sheeran i Gordon Ramsey bogovi). Za to ima vremena, pa ako netko zeli nesto znati, pucajte dok sam živ. Ili tako nešto.

Najdraza hrana mi je sushi, najdrazi film Zelena Milja, volim mjesecinu i duge setnje po plaži.
Avatar
Igor
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1305
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:
Status: Offline

A Grimm Tale

Post Postao/la Igor »

Odlično Grimm, ali pošto smo mi balkanci i ne volimo sretne završetke mislim da bi trebao pisati o toj crnoj rupi, bio bi više over sa pričom, ipak si ti draw. :mrgreen:
GENERALNI MENAĐER
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

A Grimm Tale

Post Postao/la Mary »

Mene si vec osvojio s "Najdraza hrana mi je sushi..." nema potrebe o crnoj rupi. A knjigu slobodno reklamiraj, i kada ju izdas pokazi nam gdje ju mozemo naci i procitati. :D
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

A Grimm Tale

Post Postao/la Wulf7X »

Daj nešto od tog umetničkog materijala ako imaš, tu knjigu ili nešto :D
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

A Grimm Tale

Post Postao/la HBK »

Osvojio si me sa Zelenom Miljom :clap:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

A Grimm Tale

Post Postao/la Sherpa »

Pričaj o knjizi.
slika
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

A Grimm Tale

Post Postao/la TheGrimm »

Igor je napisao/la:QR_BBPOST Odlično Grimm, ali pošto smo mi balkanci i ne volimo sretne završetke mislim da bi trebao pisati o toj crnoj rupi, bio bi više over sa pričom, ipak si ti draw. :mrgreen:
Sačuvat ću to za neki promo u budućnosti :lol:

Uglavnom, knjiga će vrlo vrlo vjrojatno biti online za skinuti do kraja 4. mjeseca. Ako ima interesa, mogu ukratko nešto napisati o njoj kad dođem doma s posla, da me baš šef ne uhvati kako pišem po forumu za hrvanja. Makar je fan hrvanja :dance:

A i nekidan sam aktivirao SoundCloud account, jer svi i njihove bake to rade, pa sam i ja odlučio, pa shaream kad stignem 8-)
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

A Grimm Tale

Post Postao/la Sherpa »

TheGrimm je napisao/la:QR_BBPOST da me baš šef ne uhvati kako pišem po forumu za hrvanja
koh koh

viewtopic.php?f=4&t=587

koh koh
slika
Avatar
PRVIHRVATSKIKECERI
Rank 5
Rank 5
Postovi: 110
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:28
7
Lokacija: Zagreb
Kontakt:
Status: Offline

A Grimm Tale

Post Postao/la PRVIHRVATSKIKECERI »

Kao voditelj organizacije PHK veoma sam ponosan na svog kolegu Dominika. On je jednostavno institucija za sebe kako bi ja to rekao. Bravo Grimm! Samo ostani takav. ;)
Avatar
PRVIHRVATSKIKECERI
Rank 5
Rank 5
Postovi: 110
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:28
7
Lokacija: Zagreb
Kontakt:
Status: Offline

A Grimm Tale

Post Postao/la PRVIHRVATSKIKECERI »

Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

A Grimm Tale

Post Postao/la ~MandyRose~ »

oh wow, bavio si se glazbenom produckijom?? to je mene oduvijek zanimalo
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

A Grimm Tale

Post Postao/la TheGrimm »

Bavio sam se puno aktivnije prije s glazbom, ali se vraćam polako u to i nadam se da ću imati više vremena za te svoje osobne projekte. Izdati koju pjesmu van i tako to :D što ne kreneš? nikad nije kasno za produkciju :dance:
Odgovori