Trening

Fizičke aktivnosti

Nasumični razgovori
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Trening

Post Postao/la Mortiis »

slika

ovo je moje nakon 3-4 mjeseca teretane (jedno 3-4 puta tjedno po sat vremena)
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Trening

Post Postao/la TheBesir »

Mlad sam za teretane,i necu da idem do 17 sigurno,nema korist,trebam se jos razvit i to.
inače ovako radim home workout,imam sad plan kao strength 6 sedmica,pa cardio 6 sedmica pa onda mix c/s 6 sedmica.
pored toga treniram kung fu,evo za 1h imam trening,dolazi nam druga skola :D
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Trening

Post Postao/la HunterDX »

Konačno sam sredio ligamente levog ramena, sledi mi nedelju dana odmora, moraću da oporavim rame. Ne mogu da očekujem da mi ramena budu u top formi( što se tiče snage i mogućnosti ) ali nadam se da ću raditi bolje treninge, desnom ramenu i ne mogu mnogo da pomognem, jer mi je oštećena hrskavica.
Čovek koji mi je vratio rame je pravi profesionalac u svom poslu, radi sa poznatim sportistima, jeste skup, ali je isplativ, jedva čekam da odmorim rame i vratim se treninzima, a do tada, samo kardio. :D
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10280
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Trening

Post Postao/la ~MandyRose~ »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Konačno sam sredio ligamente levog ramena, sledi mi nedelju dana odmora, moraću da oporavim rame. Ne mogu da očekujem da mi ramena budu u top formi( što se tiče snage i mogućnosti ) ali nadam se da ću raditi bolje treninge, desnom ramenu i ne mogu mnogo da pomognem, jer mi je oštećena hrskavica.
Čovek koji mi je vratio rame je pravi profesionalac u svom poslu, radi sa poznatim sportistima, jeste skup, ali je isplativ, jedva čekam da odmorim rame i vratim se treninzima, a do tada, samo kardio. :D
wtf, ja mislio to se ozljedas ako se bavis sportom, a ne ako ovak treniras za fit tijelo. ughhh, samo mi jos fali da nesto ozljedim
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6876
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Trening

Post Postao/la crocop97 »

Pa da... Zato treba pazit na tehniku i ne bi trebalo bit ozljeda
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Trening

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST wtf, ja mislio to se ozljedas ako se bavis sportom, a ne ako ovak treniras za fit tijelo. ughhh, samo mi jos fali da nesto ozljedim
:lol: :lol: :lol: :lol:
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Trening

Post Postao/la HunterDX »

Možeš da se povrediš, ukoliko se na zagreješ i istegneš, ja sam svoje povredio u tuči.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10280
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Trening

Post Postao/la ~MandyRose~ »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Možeš da se povrediš, ukoliko se na zagreješ i istegneš, ja sam svoje povredio u tuči.
pa ja samo radim 100 push ups-a, 75 čučnjeva i ono kada lezim na podu stavim ruke na glavu ili prsa i dizem se do koljena
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6876
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Trening

Post Postao/la crocop97 »

Bilo bi dobro da se i prije tog, ajmo reć treninga, zagriješ i razgibaš jer može i tu doć do ozljede
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10280
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Trening

Post Postao/la ~MandyRose~ »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Bilo bi dobro da se i prije tog, ajmo reć treninga, zagriješ i razgibaš jer može i tu doć do ozljede
pa to radim, normalno! onako kako smo na tjelesnom radili u 2-3 minute
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Trening

Post Postao/la TheBesir »

Znaci 15 minuta zagrijavanja.
Pola za gornji dio tijela pola za donji tj noge.
Onda istezanje onako malo.

Sinoc sam imo Chest day,pustim seb na Laptopu dnevnjak i rokam.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Trening

Post Postao/la HunterDX »

Vidim da neki pričaju, zagrevanje je pola treninga, istezanje,ishrana, odmor, pa i trening...
Ništa od toga nije pola treninga, već mu sve dodje kao 1/5, treba sve primeniti, dobro zagrevanje je bitno, posle dobrog zagrevanja se može odraditi i maksimalno dobar trening, pa istezanje, najbitnija stvar za sprečavanje povreda, onda treba i jak trening, jebeš sve ostalo, ako na samom treningu ne pružiš maksimum, dobra ishrana je garant da ćemo uz sve navedeno dobijati na mišićnoj masi, kod nekog brže, kod nekog sporije, zavisi od genetike, takodje se uz dobru ishranu, brže oporavljamo, a tu je i odmor, gde treba da osluškujemo svoje telo, koje nam samo govori, kada je odredjena grupa mišića spremna za trening.
Strpljenje je mnogo bitno, ne treba se forsirati, ako neko poštuje težine, ispoštovaće i one njega, tako je sa zagrevanjem, odmorom...
Samo ako se sve ovo poštuje, rezultati će dolaziti vremenom i neće dolaziti do povreda.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Trening

Post Postao/la TheBesir »

slika

Ne izgledam uvijek ovako,izgledam mnogo bolje.
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Trening

Post Postao/la Mary »

Otvorila sam jutros sezonu Jogginga vani. Ubiti ce me alergija za par dana, ali nema veze. :D
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Trening

Post Postao/la TheBesir »

Ne znam gdje zivis i kako je kod tebe vrijeme al bar kod mene je normalno,i otprilike oko 8 ujutru se mozes normalno trcat i ostalo.
Odgovori