Trening

Fizičke aktivnosti

Nasumični razgovori
Avatar
Igor
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1311
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:
Status: Offline

Trening

Post Postao/la Igor »

Baš zato sam često 2h, cardio mi je nikakav i imam početnih 20 minuta i završnih 30 cardia tako da na to ode skoro sat vremena.
GENERALNI MENAĐER
Avatar
Raex7
Rank 5
Rank 5
Postovi: 234
Pridružen/a: 26 stu 2016, 14:13
7
Status: Offline

Trening

Post Postao/la Raex7 »

Svaka cast. Znam i ja tako par ljudi koji su presli 100ku i uzasno se nezdravo hranili, te ih teretana niti nikakav oblik vjezbanja ili dijeta ne zanima. Jednostavno ih boli ona stvar za zdrav zivot u svakom smislu. Jebiga, to ce valjda shvatit kad obole, jer takvim ljudima tesko da mozes sta objasnit. :D U kojoj si to teretani? Da nije mozda Ironmann, tamo su svi ''bodybuilderi'' iz moga sela. :lol:

Kod mene je obrnuta situacija, vise od mjesec dana sigurno nisam usao u teretanu (samo da mi ugovor pauziraju) zbog ozljede ruke koja je dosta losa i jebiga, nadam se da cu uopce biti u stanju nakon ljeta ponovno poceti sa treningom. To je fakat nesto najgore sta ti se moze desit, pogotovo kad si tek na pocetku. Ja sam recimo isao 3 mjeseca i vidio sam dosta dobre rezultate ne toliko puno u izgledu koliko recimo u kilazi koju sam dizao na pocetku i nakon par mjeseci. Stvarno se promjena moze vidjeti, samo trening i dobra prehrana. Startam ponovno za par mjeseci, bit cu sigurno kao Petar Klancir. :lol:
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Trening

Post Postao/la emirates »

Nisam ni ja u teretanu isao skoro dvije godine. Sprijecio me konjuktivitis koji sam dobio, vjerovatno od prljavih sprava u toj novoj teretani gdje sam presao to ljeto, i onda faks, obaveze, stednja para i jbg. S obzirom da sam i ja dotakao brojku od 95 prije nekolko godina, znam kako je skidati sve to. Izbaciti grickalice, slatko, manje jesti uopcenito (veceru sam totalno izbacio) i eto, vratio sam se na 84kg na 188cm, sto je relativno ok, ali bih i dalje pokusao srediti stomak koji se ne zeli spustiti nikako :/ Sljedece sedmice cu gledati da odem opet.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6859
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Trening

Post Postao/la crocop97 »

Ja bih ubacio teretanu ujutro jer prije podne imam najviše vremena, aliveć na trening mi odlazi mjesečno 200 kuna i jedva preživim tjedan :shifty:
slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Trening

Post Postao/la Mortiis »

ja sam najbolje tj tijelo mi je najbolje izgledalo kad sam bio na 103kg..nigdje ni najmanje sala...(192cm sam)...sad sam na 94kg i imam puno vise sala nego tada...
kazem zato,hocu reci da sama kilaza nije nikakav pokazatelj...
imam prijatelja koji je na 196cm i 80kg i pun sala,pogotovo na stomaku..vise treba gledat na to kako tijelo izgleda,a ne sta vaga govori...(osim ako je bas ono da ste debeli jbg..)
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Trening

Post Postao/la Mortiis »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Ja bih ubacio teretanu ujutro jer prije podne imam najviše vremena, aliveć na trening mi odlazi mjesečno 200 kuna i jedva preživim tjedan :shifty:
to mi uzasno smeta sto u hrv nemozes naci teretanu ispod 200kn..a jbt ja vamo u austriji plaćam 19€ (i sve ostale teretane ista takva cijena)...a i kud i kamo bolje i opremljenije nego u hrv..
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Trening

Post Postao/la Mary »

U Njemackoj je dnevna 15 Eura, tako da je to jos super. A mjesecne nema ispod 30 Eura(ovisi na koliko mjeseci se potpisuje ugovor, moze biti i vise), a bez Ugovora je 10 dnevnih karti 100 €. Tako da sam kupila sobno biciklo i trcim vani. :mrgreen:
Avatar
Igor
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1311
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:
Status: Offline

Trening

Post Postao/la Igor »

@Raex7
nije Ironman, idem u Step, sve je moderno i kvalitetno, nema puno onih težaka niti nema filozofa uopće.

150kn mjesečno plaćam neograničeno, što je pristojna cijena sa obzirom da i vlasnik i njegov trener su profesori kineziologije i baš rade sa svakim članom i vesele se uspjehu.
GENERALNI MENAĐER
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Trening

Post Postao/la Mortiis »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST U Njemackoj je dnevna 15 Eura, tako da je to jos super. A mjesecne nema ispod 30 Eura(ovisi na koliko mjeseci se potpisuje ugovor, moze biti i vise), a bez Ugovora je 10 dnevnih karti 100 €. Tako da sam kupila sobno biciklo i trcim vani. :mrgreen:
@Mary
pa koliko kosta McFit? cisto sumnjam da je skuplje nego u Austriji...ista firma
vamo su sve te teretane tipa McFit,FitInn itd po 19€ mjesecno..naravno imas i onih po 70-80€ mjesecno..i one su kurac naspram ovih,jer nema pola toga sto ima vamo..i nije velik prostor...ali je prednost sto ima malo ljudi,pa eto oni koji su malo stidljiviji ili nesto...
inace prvi ugovor koji sma bio tada potpisao je 19€ mjesecno (na 2 godine)..i kad je to isteklo onda sam i dalje na 19€ s tim da mogu prekinit svake godine (tog datuma kad sam krenio s ugovorom)
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6859
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Trening

Post Postao/la crocop97 »

Došlo bi me 100 kuna, ali jebote toliko potrošim samo na hranu u 2 dana. Mislim da nisu baš nešto pretjerano opremljeni, ali udaljena je svega 2-3 minute pješke
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Trening

Post Postao/la Mary »

@Mortiis, Zivim u manjem gradu gdje nema McFit, morala bi putovati u grad udaljen 20 km, a to mi se ne isplati. U mom mjestu ima samo jos skupljih tretana, tipa onih gdje su zene odvojene od muskaraca i sl. Tako da mi je ova medju najpovoljnijim. Prosle godine su otvorili novu teretanu, i ona je mjesecno 19,90 Eura, ali se placa i Aufnahmegebühr koja je uzasno visoka, tako da sam tamo otisla samo jednom.
Avatar
Igor
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1311
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:
Status: Offline

Trening

Post Postao/la Igor »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST tipa onih gdje su zene odvojene od muskaraca i sl.
U mad bro? Nebi u takvu. Pa to je poticaj, više radiš kad ima cura da se ne osramotiš. :mrgreen:
GENERALNI MENAĐER
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Trening

Post Postao/la Cenation Leader »

Ja sam prije mozda mjesec dana se počeo osjećati malo ružno jer sam očito bio dobio malo više težine nego što treba i imao sam jedno 75-76 kg što je ono dosta više od onoga što želim i osjećao sam se dosta tromije i sporije nego prije.

Onda sam okrenuo ploču, počeo gledati koliko šta ima kalorija, šta sve unosim, počeo intenzivne treninge raditi i nakon nekih mjesec dana rezultat je 5 kg manjka, ispunio sam cilj i osjećam se mnogo bolje i daleko sam brži i opcenito fizički se bolje osjećam.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Trening

Post Postao/la Wulf7X »

@Cenation Leader ajde preporuči nešto od treninga, meni ne treba za mišiće nego fat loss.
I neko je pomenuo mlečni proizvodi da se ne treba konzumirati, ja dosta koristim jogurt onaj 1% masti da li on sprečava mršavljenje?
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12223
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Trening

Post Postao/la Rio146 »

@Wulf7x probaj rokat cardio vježbe. Trči, preskači uže, jumping jacks, burppes...Nađi što ti odgovara, radi male pauze, s dosta serija. Eto to ti je moj savjet.
Yes Sir!
slika
Odgovori