Trening

Fizičke aktivnosti

Nasumični razgovori
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Trening

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Biti cu zauvijek skinny
Bit ću i ja pa šta :dance:
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Trening

Post Postao/la TheBesir »

Prva stvar je da ne mozes se nabildat za par mjeseci. Ljudi treniraju godinama da bi postigli neki izgled.

Druga stvar jeste sto ti je Wulf rekao. Jedi. Kolko mozes u danu i samo "meti" ispred sebe.

Treca stvar je trening. Pojacaj trening do kraja. Ja sam jucer radio ledja, uradio 150 zgibova. Nije velika brojka al ja se poslije nisam mogao za sipku uhvatit (i da mogao sam duplo al je sipka predebela) a i danas me bole ledja.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Trening

Post Postao/la crocop97 »

Problem je što ljudi vide kako se oni holivudski baje napucaju za par mjeseci, samo što oni troše hrpu suplemenata, hormona i vrlo vjerojatno steroida kako bi nabili kilažu za ulogu, s tim da rade s profesionalnim trenerima i nemaju nikakvih drugih obaveza osim tih priprema. I tako ljudi krenu vježbati, razočaraju se jer nisu postigli drastične promjene za mjesec dana i odustanu.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Trening

Post Postao/la ~MandyRose~ »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST Prva stvar je da ne mozes se nabildat za par mjeseci. Ljudi treniraju godinama da bi postigli neki izgled.

Druga stvar jeste sto ti je Wulf rekao. Jedi. Kolko mozes u danu i samo "meti" ispred sebe.

Treca stvar je trening. Pojacaj trening do kraja. Ja sam jucer radio ledja, uradio 150 zgibova. Nije velika brojka al ja se poslije nisam mogao za sipku uhvatit (i da mogao sam duplo al je sipka predebela) a i danas me bole ledja.
ja moram si nabaviti neku štangu da mogu raditi zgibove, ali mislim da ću uplatiti teretanu idući mjesec tako da mi ne treba to kupiti sad kad cu placati si teretanu, barem samo za iduci mjesec da vidim kako to ide i funkionira.
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Trening

Post Postao/la ~MandyRose~ »

sutra konačno krećem u teretanu po prvi put. My anxiety is through the roof!

slika
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Trening

Post Postao/la ~MandyRose~ »

obavljen prvi dan u teretani

bilo je ODLIČNO, žao mi je kaj nisam ranije krenuo!

malo sam se osramotio jer sam bio sav zbunjen i nisam imao pojma kaj radi, ali dobro, u ponedjeljak ce raditi osobni trener pa cu platiti ga prva 2 il 3 puta da mi pokaze kako se sve sprave koriste i da ispravno sve odradim

imao sam toliki anxiety, a na kraju sve super bilo! jedva cekam se vratiti natrag na drugi dan

Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Robi
Rank 7
Rank 7
Postovi: 604
Pridružen/a: 17 vel 2017, 21:49
7
Lokacija: On the way home
Status: Offline

Trening

Post Postao/la Robi »

Ima dva tjedna kako sam se vratio nogometu, nakon nagovaranja jednog covjeka iz kluba. Mogu reci samo par stvari, nogomet u tenisicama i nogomet u kopackama...DVA. RAZLICITA. SVIJETA. Bar meni. U tenisicama imam osjecaja za loptu, ugodnije je i lakse trcat, pucat, pogodit kako zelis od prve, u kopackama je dosta kompliciranije, a mozda mi se cini malo teze u pocetku samo zato jer nisam trenirao jos od 2012.
Jucer smo imali prijateljsku utakmicu, izgleda netko je zaboravio staviti NE ispred rijeci prijateljsku. I to ne kazem jer je izbio manji sukob izmedu dva igraca, njihovog koji je namjerno dva puta udario naseg igraca, koji je btw odlicno odradio situaciju, i jos se cereka frajer, nakon oba puta. I ne kazem jer je protivnicki dobio crveni, iz kojeg razloga, ni sad ne znam, valjda je nesta prigovaro, jer fizickog kontakta nije bilo jer je bio neki prekid.
Kazem zato jer tu se ne igra na loptu, ko da nitko nema osjecaja i svi igraju samo na snagu, nema tu driblinga, dugih dodavanja, samo idu da se zabiju u tijelo i to je to, nekolko puta je moglo bit sudara glava od glavu u skok igri, i uvijek jedan obavezno zavrsi na podu. Suigrac mi u cca 20. minuti trazi van dobio je udarac u nogu. Drugo poluvrijeme cini mi se dvojca na mog suigraca, mislili smo da mu je pukla noga, na srecu sve je ok, barem kolko znam za sad, samo je otisao na slikanje.
Nogometa vidjelo nije, Ramos je Lahm za sve ove nase krdane, ko je vidio najgore startove u Sunday League, nema velike razlike u posljedicama, samo sto kod nas ne izgleda smijesno.
Cisti mesari. Kako ce tek biti kad pocne sezona, strasno. Tu se nejde na loptu. Pa prije bi htio igrat protiv Ramos/Pepe/Gattuso/Stam jer znam da imaju namjeru ici na loptu i nisu traljavi, nego na nekoga od 18/32 godine i jos ak ima viska kila. A od profesionalnosti ni P.
To mi je problem jer sam naucio igrat s loptom, i nikad nisam igrao na snagu, ni zagradivanje mi nije puno trebalo, u tom sam se popravio zadnjih par mjeseci, al opet, kakvih ima, ja sam mala maca.
Jos kad se nade netko ko ima propuh u glavi, slomit ce nekog, ko da je jedna lopta pa makar i gol i tekma bitnija od necijeg zdravlja, pa ovi profesionalci paze jedni na druge, a zaraduju i zive od toga, a mi tu igramo za gajbu pive. Samo aj ti objasni to njima.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Trening

Post Postao/la TheBesir »

Nesto me skola stisla pa sam popustio sa treninzima.
Dok sam savijao odjecu dosao sam na jednu ideju. Za svaku savijenu stvar 10 sklekova. I na kraju oko 270 sklekova. Nije lose :D
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Trening

Post Postao/la HunterDX »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST Nesto me skola stisla pa sam popustio sa treninzima.
Dok sam savijao odjecu dosao sam na jednu ideju. Za svaku savijenu stvar 10 sklekova. I na kraju oko 270 sklekova. Nije lose :D
Pronašao si novu motivaciju. :D
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Trening

Post Postao/la Wulf7X »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST Za svaku savijenu stvar 10 sklekova. I na kraju oko 270 sklekova. Nije lose
Imaš jednu nulu višak ;)
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Trening

Post Postao/la crocop97 »

Izgleda da imam istegnuće nekog preponskog mišića, dvaput me "zapeklo" u desnoj preponi i boli me preponski kanal kod dužeg hodanja i stajanja, a uzv je potvrdio da nije riječ o preponskoj kili, sad nekoliko tjedana odmora :whistle:
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Trening

Post Postao/la TheBesir »



Moj rezultat -> 3min.
Probajte i vi, javite rezultate, nije pretesko.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Trening

Post Postao/la HunterDX »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST

Moj rezultat -> 3min.
Probajte i vi, javite rezultate, nije pretesko.
3 sec :mrgreen:
Salim se, necu ni da pokusavam :lol:
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Trening

Post Postao/la Markovic619 »

Morao sam probati.

Jedan minut tačno. Nisam neko ko trenira tako da sam zadovoljan ovim rezultatom.

Sutra ako ustanem polunepokretan ti si kriv :mrgreen:
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Trening

Post Postao/la HunterDX »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Morao sam probati.

Jedan minut tačno. Nisam neko ko trenira tako da sam zadovoljan ovim rezultatom.

Sutra ako ustanem polunepokretan ti si kriv :mrgreen:
Ustani bre ko te terao da pokusavas :lol:
Odgovori