Zajedničko gledanje u subotu u 20 sati NWA The Great American Bash 1989 - Stream na Twitchu, chat na Discordu.

LGBT

Lesbian Gay Bisexual Transsexual

Nasumični razgovori
DVW
Rank 9
Rank 9
O meni: Loyal follower of WWE from past and present, but now also a little bit of AAA :)

Huge fan of BRM (Becky, Randy, Miz) <3
Status: Offline

LGBT

PostPostao/la DVW » 23 tra 2020, 21:17

Nije strašno vidjeti. Strašno je da homoseksualci postoje.

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

LGBT

PostPostao/la Sherpa » 23 tra 2020, 21:18

DVW je napisao/la:Source of the post Nije strašno vidjeti. Strašno je da homoseksualci postoje.

Zaprvo je strašno što još trpim na forumu ovakve komentare netolerancije i mržnje.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

LGBT

PostPostao/la Maki » 23 tra 2020, 21:18

~MandyRose~ je napisao/la:Source of the post
DVW je napisao/la:Source of the post Ne samo žuta štampa. Oni svugdje izlijeću. Ne možeš ih se otarasit. Sinoć gledam film, ispostavi se dvije policajce lezbe. Kako sam to mogao izbjeći?

da pogodim, gledao si Birds Of Prey :lol:

Ne bih ni najgorem neprijatelju poželio.

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

LGBT

PostPostao/la ~MandyRose~ » 23 tra 2020, 21:19

DVW je napisao/la:Source of the post Nije strašno vidjeti. Strašno je da homoseksualci postoje.

ughh taj prokleti Alan Turing :angry-banghead:
slika slika slika

DVW
Rank 9
Rank 9
O meni: Loyal follower of WWE from past and present, but now also a little bit of AAA :)

LGBT

PostPostao/la DVW » 23 tra 2020, 21:21

Sherpa je napisao/la:Source of the post

Zaprvo je strašno što još trpim na forumu ovakve komentare netolerancije i mržnje.

Mržnja? Zar je ovo to? Samo kažem da mi je glupo da to postoji jer je bolest kao i svaka druga. Glupo je i da korona postoji zar nije?

lemonzoo
Rank 5
Rank 5

LGBT

PostPostao/la lemonzoo » 23 tra 2020, 21:26

DVW je napisao/la:Source of the post

Mržnja? Zar je ovo to? Samo kažem da mi je glupo da to postoji jer je bolest kao i svaka druga. Glupo je i da korona postoji zar nije?

Ako ih već hoćeš vrijeđati, koristi pravu terminologiju. http://hjp.znanje.hr/index.php?show=sea ... ord=bolest

Čemu mržnja? Jesu te silovali možda?

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

LGBT

PostPostao/la Sherpa » 23 tra 2020, 21:26

Da. Ovo je to. Čisti govor mržnje.

A onda još ovakva glupost gdje virusnu bolest izjednačava s odjećajima.

Prekrdačio si svoje. Idući izljev mržnje - ne - bilo kakkav komentar - prema homoseksualcima u idućih mjesev dana i ideš na hlađenje. Ima ljudi ovdje koji nisu za njih, ali pozivati na njihovo nepostojanje. Sori. To neću trpjeti. Možda netko od članova i je gay i ne mora slušati takve uvrede.
slika

DVW
Rank 9
Rank 9

LGBT

PostPostao/la DVW » 23 tra 2020, 21:29

Demokratski nema šta. Govor mržnje ti je nešto što to nije.

Mary
Rank 11
Rank 11

LGBT

PostPostao/la Mary » 23 tra 2020, 21:31

@
Sherpa
@
AlenB
Daj maknite ovog Trolla vise, da ne moram opet ja (iako bi uzivala :mrgreen: )

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

LGBT

PostPostao/la Sherpa » 23 tra 2020, 21:32

Pozivam vas da date svoj vox populi da li su ove izjave bile govor mržnje. Možete staviti jednostavno da ili ne. Možete kazati zašto da ili ne.

Unaprijed zahvaljujem.
slika

DVW
Rank 9
Rank 9

LGBT

PostPostao/la DVW » 23 tra 2020, 21:34

Nemoj Mary umisliću da sam bitan. Čime zaslužujem dva bana iz Njemačke?

Mary
Rank 11
Rank 11

LGBT

PostPostao/la Mary » 23 tra 2020, 21:39

Kako mozes reci da je zalosno sto netko postoji? Tko ti daje pravo da tako nesto govoris o osobama koje ti apsolutno nista nisu uradile?

DVW
Rank 9
Rank 9

LGBT

PostPostao/la DVW » 23 tra 2020, 21:40

Ne smijem ti odgovoriti ne da Sherpa.

AlenB
Administrator
Administrator

LGBT

PostPostao/la AlenB » 23 tra 2020, 21:54

Dat ću svoje mišljenje na ovo, premda nisam pročitao cijelu raspravu i nisam baš aktivan danas bio na forumu zbog silnih obaveza oko faksa pa nisam stigao upratiti sve baš, al evo ostavio sam obveze po strani te sam upratio zadnjih par stranica.

Po mojem mišljenju, po meni je naivno reći da je glupo da homoseksualci postoje. To je otprilike jednako (možda ipak malo blaže) kao da jedan bijelac kaže da je glupo da postoje crnci jer je on navikao samo gledati bijelce oko sebe i smeta mu kad vidi nekog tko ima crnu boju kože. Takva mu je genetika, nije kriv. Ili kad je netko rođen kao invalid. To je tako, ne možeš reći glupo je što takvi postoje. Kao ni homoseksualizam. Genetika je odredila da budeš takav. U manjini si, ali to je tako, nitko te nema pravo prozvati jer si u manjini. Premda znam neke ljude koji nisu bili homoseksualci na početku, ali su djelovanjem okoline postali takvi (recimo nasilje od strane majke koje je dovelo da taj dečko jednostavno osjeća strah od ženskog spola te se kao takav bolje sinkronizira i uklapa s muškim društvom što dovodi da pojave homoseksualizma kod njega).

Glupo je iz još jednog razloga. Što bi jednoga dana mogao doći netko na ovaj forum tko je pukim slučajem homoseksualac. I sigurno će ga zanimati ova tema. I onda će doći na 17. stranicu ove teme i vidjeti post 'glupo je što homoseksualci postoje'. Ja to smatram izravnim udarcem na tog pojedinca jer taj čovjek zna da nije kriv što je takav i da ne može to promijeniti.

Možda je DVW htio reći da bi svi trebali biti heteroseksualci i da je glupo što je priroda odredila da postoje i homoseksualci a ne samo heteroseksualci. Ali tako je kako je, priroda ili univerzum ili bog ili u što već vjerujete je tako odredio i mi se sada kao obični laici tako moramo postaviti.

Isto tako, vidim da je ovih dana u nekoliko tema došlo do raznih sukoba mišljenja koji su pretvoreni u prepirke. Evo molim vas da toga više ne bude. Ja osobno ne volim davati banove, uvijek mi malo bude žao kad osjećam da bih takvo nešto trebao napraviti, ali evo apeliram da kada vidite u bilo kojoj temi, wrestling ili non-wrestling, da rasprava prelazi u prepirku, istog časa stanite s raspravom i odite u neku drugu temu. Ovo je super vrijeme za forum, toliko nas je aktivno i trebamo biti u finim konstruktivnim raspravama a ne u konstantnim poklapanjima.
slika

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Status: Online

LGBT

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 23 tra 2020, 23:59

Usporedit homoseksualnost sa pandemijom koja je za sad odnila skoro 200 tisuća života. Di bi to bilo govor mržnje :clap: :clap: :clap:
slika

Natrag na “Svlačionica”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.