LGBT

Lesbian Gay Bisexual Transsexual

Nasumični razgovori
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la Maridius98 »

@DVW Glavno načelo liberalizma podrazumeva zaštitu ličnih sloboda osnovnom svrhom postojanja države. Ako se s ovim ne slažeš onda nešto nije ok jer to podrazumeva da se ne zalažeš za svoje lične slobode. O čemu ti govoriš je liberalni kapitalizam. Liberalizam kao i marksizam je čista ideologija i ona ne može ništa da promeni.

Kada su radili ispitivanje nad nacistima i neo-nacistima (ni najmanje ne impliciram da si to ti samo kažem), savremeni psihoanalitičari su došli do zaključka da je jedna od tri ključnih karakteristika: antisemitizam. U tom slučaju je antisemitizam podrazumevao mržnju prema jevrejima sada se taj termin poprilično promenio. Pored toga su imali zajednička mišljenja koja su nazvali: politički kozervativizam i etnocentrizam. To su tada nazvali antidemokratksu ideologiju. Ubaciš malo Ničea uz sve to i izbije drugi svetski rat.

Zašto ti sve ovo pričam? Vidiš ti imaš da se najblaže izrazim nezdravu sliku sveta. S takvim stavovima neće doći ni do kakvog prosperiteta u državi i tvom okruženju. Situacija u celom svetu se menja i hteo to ti da prihvatiš ili ne liberalni kapitalizam vlada. Promeniće se slika sveta i u jednom trenutku će ovakve stvari biti kažnjavane zakonom. Ne možeš da kažeš ni za koga glupo je što postoji. Nisi dovoljno video niti čuo priče svih ti ljudi koji se trude da žive iole normalan život. Malo je sve što nam se dešavalo poslednjih 30 godina nego treba neko u sred Beograda da te prebije sa pitanjem "Jel si ti peder"? (ovo se desilo mom drugaru koji je inače oženjen).

Nemoj pogrešno da shvatiš ovo kao neko proseravanje. Koliko god to smešno tebi možda zvučalo pričam ti ovo za tvoje dobro. Možeš ovo da primeniš na bilo koju situaciju u životu. Navešću još jedan plastičan primer, ne znam da li je to taboo temu, ali ajde. Kada sam bio na nekom projektu u Vukovaru sa izviđačima imali smo jednu situaciju. Šetali smo se nas trojica gradom (srbin, hrvat i bosanac) i naletela su nam četvorica i prebili hrvata jer su mislili da je srbin. Možeš li da zamisliš koliko sam se ja osećao kao govno samo zato što sam u toj situaciji bio srbin? To je stvar koju ne mogu da promenim. Završio se kamp i vratio sam se kući. To se meni desilo tad i nadam se nikad više. Probaj samo za kraj da zamisliš da se tako osećaš svakodnevno. Da ti pričaju da si peder, furundžija, da ti vređaju porodicu i naravno neizostavno nasilje. Nadam se da su ti sada barem neke stvari malo jasnije.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10241
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Milanović se sastao s Duginim obiteljima: 'Ovime jasno pokazujem u kojem će smjeru ići moje predsjedništvo'
PREDSJEDNIK Republike Zoran Milanović primio je izaslanstvo udruge „Dugine obitelji“ koji su mu predstavili svoje aktivnosti s ciljem da svi zakoni u Hrvatskoj budu nediskriminatorni i uključivi prema svim građankama i građanima, u skladu s Ustavom RH.

Predstavnici udruga u tom su kontekstu pozdravili odluku Ustavnog suda o Zakonu o udomiteljstvu kojom je i životnim partnerima omogućeno da postanu udomitelji te su naglasili kako bi bilo važno da se i sam Zakon o udomiteljstvu izmijeni u skladu s odlukom Ustavnog suda, priopćeno je u srijedu iz Ureda predsjednika Republike.

Upozorili su kako i važeći Obiteljski zakon i Zakon o potpomognutoj oplodnji stavljaju u neravnopravan položaj životne partnere te očekuju da se povede rasprava o tim zakonima i da se također usklade s ustavnim vrijednostima. „Ne tražimo veća prava, već samo to da Hrvatska bude ravnopravno društvo za sve građanke i građane“, poručili su iz udruge.

Predsjednik Republike smatra, pak, da je odluka Ustavnog suda dobra jer zakoni moraju vrijediti jednako za sve te ih je podržao u zalaganju za jednakopravnost svih hrvatskih građanki i građana, navodi se u priopćenju Ureda predsjednika Republike.
https://www.index.hr/vijesti/clanak/mil ... 79129.aspx
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5250
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la ante »

Uuuu desnicari na zivotnoj podrsci hihihihi
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Meni je najdraže šta je onaj referendum bia za ništa.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10241
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Happy Pride Month svim LGBT članovima ovog foruma!

slika
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Koji kurac je pride month
slika
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3003
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
3
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la lemonzoo »

Gej perejd cijeli mjesec.
Uvijek u pravu.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Vidim da je primarno neki američki đir, i bolje :?
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la Sherpa »

Apsolutna glupost
slika
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la Lujaa »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST Happy Pride Month svim LGBT članovima ovog foruma!

slika
Ima takvih ovde ili?
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3003
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
3
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la lemonzoo »

Lujaa je napisao/la:
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST Happy Pride Month svim LGBT članovima ovog foruma!

slika
Ima takvih ovde ili?
Ja ga s vremena na vrijeme primim, ali nisam onaj pravi peder.
Uvijek u pravu.
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la Lujaa »

lemonzoo je napisao/la:QR_BBPOST
Lujaa je napisao/la:
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST Happy Pride Month svim LGBT članovima ovog foruma!

slika
Ima takvih ovde ili?
Ja ga s vremena na vrijeme primim, ali nisam onaj pravi peder.
Bruh ok.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

:lol: :lol: :lol:

slika
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10241
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Papa za istospolne zajednice: 'Homoseksualci su Božja djeca i imaju pravo biti dio obitelji'
Papa Franjo u novome filmu objavljenom u srijedu izjavio je da bi homoseksualce trebalo zaštititi zakonom o izvanbračnoj zajednici, što je jedna od njegovih najjasnijih poruka vezanih za prava gay osoba.

- Homoseksualci imaju pravo na obitelj. Oni su djeca Božja i imaju pravo na obitelj. Nikoga se ne bi smjelo izbacivati i nitko se zbog toga ne bi smio osjećati jadno - rekao je Papa u dokumentarcu "Franjo".

- Ono što trebamo učiniti je izvanbračna zajednica. To je način da ih se pravno pokrije. Ja sam za to - dodao je.

Papa se time referirao na vrijeme kada se kao nadbiskup Buenos Airesa protivio istospolnim brakovima, ali je podržavao ideju da se prava istospolnih parova na neki način pravno zaštite.
https://www.24sata.hr/news/papa-za-isto ... lji-723451
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5250
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

LGBT

Post Postao/la ante »

LGBT vjernici su mi zanimljiva grupa ljudi. Dvije totalno nepovezane grupe.

Inace, Zeljka Markic i Hrvoje Zekanovic na respiratoru.
slika
Odgovori