Povijest i geografija

Opisujemo svoje regije i državu

Nasumični razgovori
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
6
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Povijest i geografija

Post Postao/la Roman Empire »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57685
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Geografija

Post Postao/la Sherpa »

Ne kuzim bas sto zelis temom, pokreni neku raspravu nantemu geografije, ima ih :)
slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
6
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Geografija

Post Postao/la Roman Empire »

Geografija Hrvatske i Bosne i Hercegovine (bolje Hercegbosne jer glupo mi je Bosna i Hercegovina ispadaju da to tvore dvije države država Bosna i država Hercegovina). Ali se bavimo i geografijama drugim zemljama. Što sam želio postići? Svi ljubitelji geografije znaju taj odgovor.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57685
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Geografija

Post Postao/la Sherpa »

Al mi ljubitelji geografije nemamo pojma :)

Slike iz atlasa mi ne otkrivaju puno :)
slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
6
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Geografija

Post Postao/la Roman Empire »

Znaš kako se kaže: ,,Slika govori tisuću riječi."
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Geografija

Post Postao/la Mary »

Ni ja ne razumijem, mislim, volim taj dio koji je slikan, more i tako to ali :confusion-shrug: :mrgreen:
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
6
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Geografija

Post Postao/la Roman Empire »

slika
Ajde mi reći bez da zpotrebljavaš Google što znaš o Krapinskoj-zagorskoj županiji?
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10296
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Online

Geografija

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST slika
Ajde mi reći bez da zpotrebljavaš Google što znaš o Krapinskoj-zagorskoj županiji?
Neandertalci, spilje, kajkavci, uz Zagreb placaju najskuplje registracije za auto
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
6
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Geografija

Post Postao/la Roman Empire »

Kaliko imaju stanovnika? Kakvo je gospodarstvo? Koliko imaju gradova, a koliko naselja? Kakva su im geografska obilježja? Kakva im je povijesno-graditeljska baština?
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10296
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Online

Geografija

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST Kaliko imaju stanovnika? Kakvo je gospodarstvo? Koliko imaju gradova, a koliko naselja? Kakva su im geografska obilježja? Kakva im je povijesno-graditeljska baština?
Eh sad, nije da me Krapina toliko interesira. Znam da su sa suprotne strane Sljemena od Zagreba i vide Snjeznu Kraljicu. Bio sam jednom tamo jakooo davno s tatom smo isli na radio stanicu. Mene vise interesira globalna geografija i njihova kulturoloska povijest.
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
6
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Geografija

Post Postao/la Roman Empire »

Dakle, više te zanima povijest stranaca nego povijest i kultura naše i susjedne zemlje. Nije dobro da čovjek ne zna povijest hrvatske i bosanske županije. Sad da si u 6. razredu osnovne u Splitu dobili bi jedinicu, ali srećom sad se sramotimo se pred svijetom ne znajući vlastitu geografiju, povijest i kulturu. Napuštamo ovaj svijet (RH, BiH) bez znanja o njoj.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57685
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Geografija

Post Postao/la Sherpa »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST Kaliko imaju stanovnika? Kakvo je gospodarstvo? Koliko imaju gradova, a koliko naselja? Kakva su im geografska obilježja? Kakva im je povijesno-graditeljska baština?
Al nista od toga ne saznas ni iz slike koju stavis
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57685
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Geografija

Post Postao/la Sherpa »

Aaj profesor treba odmah dobiti otkaz i poslat ga u rudnik. Zivimo u informatickom dobu, ne treba mi hrpa nepotrebnih podataka da bubam na pamet. Imam internet znam ih naci u roku minute, no ono najvaznije - znam ih interpretirati. Isto i sa povjescu, kog boli briga kad se svaka glupost dogodila, važno je zašto se dogodila i koje su posljedice
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5266
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Geografija

Post Postao/la ante »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Isto i sa povjescu, kog boli briga kad se svaka glupost dogodila, važno je zašto se dogodila i koje su posljedice
Zato sto se povijest uvijek ponavlja :lol:
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Geografija

Post Postao/la Rio146 »

Iskreno povijest Hrvatske mi nikad nije bila nešto napeta. One banove, kraljeve i knezove sam učio napamet, i to samo za ispit. Sad opet nemam pojma. Volio bi više znati o Kini i njihovoj drevnoj kulturi i povjesti.
Yes Sir!
slika
Odgovori